Huoshenshan بیمارستان و دوم از 1500 تخت تسهیلات به دلیل باز کردن این هفته ساخته شد توسط خدمه ساخت و ساز که در حال کار در سراسر ساعت در ووهان چین مرکزی شهر که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. در زیر یک عکس هوایی گرفته شده در روز یکشنبه نشان می دهد که در بیمارستان در حال ساخت است.

(گتی ایماژ)

خدمه ساخت و ساز

1000 تخت بیمارستان ساخته شده بود با 7000 عضو خدمه نجار و لوله کش و برق و دیگر متخصصان با توجه به رسمی چین شین هوا اخبار آژانس.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تجهیزات پزشکی

حزب حاکم کمونیست شاخه نظامی مردم را ارتش آزادیبخش ارسال 1,400 پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل به کارکنان بیمارستان شین هوا گزارش شده است. در اینجا یک اسکنر CT نصب شده است و در بیمارستان است.

(Chinatopix/آسوشیتد پرس)

مراقبت های ویژه

بیمارستان دارای 30 واحد مراقبت های ویژه. قبل از این هفته علاوه بر 2500 تخت جدید ووهان تا به حال 6,754 در بیمارستان های تعیین شده برای ویروس بیماران با توجه به وب سایت TMTpost.com. آن گفت: مقامات با توجه به اختصاص یکی دیگر از 2,183 تخت به ویروس موارد در این شهر بیمارستان های دیگر.

(Chinatopix/آسوشیتد پرس)

تجهیزات تلفن همراه

در زیر یک کارگر در آوردن یک موتور دیجیتال X-ray سیستم تصویربرداری به بیمارستان. یک شرکت چینی نیز اهدا پزشکی “روبات” برای رساندن دارو و انجام تست نمونه با توجه به شانگهای روزنامه کاغذ.

(گتی ایماژ)

در داخل بیمارستان

پزشکان قادر خواهد بود به صحبت می کنند با خارج از کارشناسان بیش از یک سیستم که لینک آنها را به پکن PLA بیمارستان عمومی با توجه به یانگ تسه روزانه. آن گفت: این سیستم نصب شده بود در کمتر از 12 ساعت توسط 20 عضو “تیم تکاور” از ووهان مخابرات با مسئولیت محدود. در زیر, تجهیزات پزشکی دیده می شود در داخل بیمارستان.

(Chinatopix/آسوشیتد پرس)

جداسازی بخش

حدود نیمی از دو طبقه با 60000 متر مربع ساختمان شامل جداسازی بخش با توجه به دولت روزنامه یانگ تسه روزانه.

(Chinatopix/آسوشیتد پرس)

پیش ساخته اتاق

پیش ساخته اتاق حمل می شد به سایت برای نصب و راه اندازی.

(گتی ایماژ)

سالن بیمارستان

این ساختمان دارای تخصصی سیستم های تهویه و دو طرفه کابینت که اتصال بیمار به اطاق راهرو و اجازه می دهد کارکنان بیمارستان به ارائه منابع بدون ورود به اتاق.

(شیائو Yijiu/ایسنا/آسوشیتد پرس)

ضد عفونی زمینه

الکل استفاده می شود برای ضد عفونی کردن زمینه نزدیکی بیمارستان ساخت و ساز سایت.

(گتی ایماژ)

بررسی متوسط

یوان Tianxiong که بتن را فراهم می کند برای Huoshenshan بیمارستان دارای درجه حرارت خود را چک کنید.

(گتی ایماژ)

سلامت کارگر

روزنامه های منتشر شده روز به روز حساب از خدمه پاکسازی رودخانه بیمارستان دلایل تخمگذار پایه و اساس نصب فاضلاب و تجهیزات الکتریکی. دولت روزنامه پکن روزانه تحسین کارگران ساختمانی و تامین کنندگان که برش های کوتاه خود را در سال جدید قمری تعطیلات نقطه سریع ساخت و ساز به عنوان یک پیروزی.

(گتی ایماژ)

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im