امنیت ساقط طاعون پیام و تصویری برنامه های

یک روز coronavirus ممکن است به خوبی یاد می شود به عنوان یک راننده برای پیام رسانی و دیجیتال خدمات کنفرانس. اما طبیعت حساس اطلاعات باعث می شود با استفاده از آنها یک بازی از تجارت آف در آن امنیتی نیست مطلق.

در حالی که مردم اغلب استفاده از هر تعداد از پیام ها و ابزارهای ارتباطی در زندگی خصوصی خود, کار, یک ماده متفاوت است. در دفتر, تلفن, تماس, ایمیل ها و چهره به چهره جلسات تا حد زیادی هنوز هم عمل استاندارد در بسیاری از صنایع حداقل زمانی که می آید به کسب و کار خصوصی. سازمان های دولتی به نظر می رسد به دور عقب. این به نظر می رسد به ویژه در ادارات و سازمان های که در مقابله با حساس و یا حتی اطلاعات محرمانه.

چرا که این سازمان نه تنها بستگی به عملکرد برنامه های پیام رسانی بلکه در توانایی خود را برای محافظت از اطلاعات و همچنین مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی. هنوز هیچ دولت — و نه آلمان و نه هیچ دیگر در اتحادیه اروپا تسلط داشت این مشکل پیچیده قبل از COVID-19 pandemic مجبور جهان برای شروع ویدئو کنفرانس. در حال حاضر دیجیتالی پرتاب به جلو نیاز به چنین ابزارهایی در این زمان از اجتماعی فاصله. پس چه برنامه های در بازار هستند و چه جوانب مثبت و منفی ؟

از واتساپ به سیگنال

WhatsApp است که بدون شک معیار نرم افزار پیام روز. اتحادیه اروپا و سیاستمداران به این نتیجه رسیدند بسیاری از آنها برای مبارزه با تروریسم در اروپا در مذاکرات با استفاده از ابزار; و حتی آن را افزایش داد به یک دوره جدید در اروپا — “واتساپ دیپلماسی است.”

اما در ماه فوریه کمیسیون اروپا به طور ناگهانی دستور کارکنان برای تبدیل به محبوب ترین نرم افزار پیام سیگنال با توجه به رشد امنیت و حفظ حریم خصوصی داده ها نگرانی با WhatsApp.

بیشتر بخوانید: Whatsapp نقص امنیتی باعث می شود هزاران نفر از گروه های در دسترس آنلاین

با وجود واتساپ را بسیار مورد تحسین قرار گرفته end-to-end encryption است که تنها اجازه می دهد تا فرستنده و گیرنده یک پیام برای دیدن محتوای آن یاد گرفتم این بود که شرکت هایی مانند اسرائیل نظارت شرکت فن آوری سازمان خدمات ملی, گروه, حال توسعه برنامه های است که اجازه شخص ثالث کاربران به هک اطلاعات محرمانه در برنامه است. یک قربانی که امنیت مرور شد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس که حساب WhatsApp هک شد در سال 2018 است.

ادامه مطلب: جف بزوس و برادر و ولیعهد عربستان

اما آنچه متفاوت است در مورد سیگنال? بر خلاف WhatsApp سیگنال است که یک برنامه تجاری توسعه یافته توسط شرکت ارتباطات بلکه یک طراحی و توسعه توسط اطلاعات حریم خصوصی فعالان و کارشناسان امنیت سایبر. سیگنال برنامه کد منبع باز است و در دسترس همه آنلاین اجازه می دهد آن را به طور مداوم به روز شده و بهبود یافته است.

فراتر از آن برای بیش از یک سال در حال حاضر سیگنال شده است به کارگیری این اصل مهر و موم شده فرستنده که پنهان یک پیام فراداده — اطلاعات در مورد فرستنده گیرنده و زمان متصل به هر پیام. سیگنال همچنین ادعا می کند که دلیل آن را ذخیره نمی کند آدرس IP یک پیام به فرستنده.

Threema است که مشابه ابزار پیام رسانی. آن هم برای رمز گذاری پیام های end-to-end و forgoes مجموعه ای از ابرداده. در عین حال Threema می رود یک گام بیشتر است. این برنامه نیازی نیست که کاربران برای ایجاد مشخصات خود را به آدرس ایمیل و یا شماره تلفن. در عوض, آن را به سادگی به کاربران اختصاص یک شناسه ناشناس. Threema برنامه قرار نیست به طور کامل منبع باز است.

وایبر, ICQ و زوم

اما امنیتی نیست و تنها معیار یک برنامه اندازه گیری. یکی می توانید این را ببینید هنگامی که به دنبال در برنامه Viber پیام. همچنین ویژگی های پایان به پایان رمزگذاری بر روی آن رایگان voice-over IP (VoIP) و پیام های فوری (IM) برنامه است. و پس از شکایت های متعدد که همان رمزنگاری نیز اعمال می شود برای وایبر عکس و ویدئو خدمات. در عین حال کسانی که امنیت ساقط نمی شد و این دردناک ترین مشکل با نرم افزار با توجه به منتقدان. به جای وایبر رویکرد به حفظ حریم خصوصی داده ها مطرح خشم ناظران.

یک برنامه رایگان Viber مدل کسب و کار روشن می شود که یکی به نظر می رسد در شرایط استفاده از آن: کاربران باید موافقت خود را با اجازه می دهد تا شرکت خود را به استفاده از اطلاعات شخصی مانند آدرس کاربر لیست برای سال ها و حتی اجازه می دهد وایبر به فروش آن به اشخاص ثالث.

نگرانی های مشابه نیز ابراز حدود یک نسخه به روز شده از نرم افزار ICQ در حال حاضر به نام ICQ جدید. این برنامه که یکی از کسانی که به طور خاص توسط ادوارد اسنودن در سال 2013 برای حمل و نقل خصوصی داده ها به اطلاعات و خدمات متعلق به Mail.Ru گروه عمده روسیه شرکت اینترنتی. ICQ و Mail.Ru گروه را به شدت رد هر گونه استفاده غیر قانونی از داده های مشتری.

نگرانی های امنیتی را نیز گرفتار زوم بود که در ابتدا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک تاج-عصر نعمت غیر مترقبه. ویدئو کنفرانس نرم افزار محبوبیت سر به فلک کشید که این ویروس قرار دادن جهان در مستند به دلیل آن وعده داده شده به ارائه آنچه جهان نیاز: بدون عارضه اتصال. پایدار و آسان برای استفاده از نرم افزار همچنین دارای قابلیت اجازه می دهد تا به 100 نفر برای شرکت در کنفرانس های ویدئویی است.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد که ستایش از زوم شد و زودرس است. شکاف امنیتی بودند تا قبر که داستان های غیر مجاز اشخاص ثالث هک کردن ویدئو کنفرانس آغاز شد به سرفصل. قبل از اینکه طولانی اف بی آی حتی صادر جاسوسی هشدار در مورد این برنامه آن داشت که گونه ای از آن کد رمزگذاری شده از طریق روت سرور در چین است. در هفته گذشته همچنین گزارش شده که غول تکنولوژی گوگل رسما ممنوع کارکنان از دانلود برنامه را بر روی خود کار کامپیوتر بیش از نگرانی های امنیتی.

دولت های در حال توسعه برنامه های خود را در

بر خلاف کاربران خصوصی دولت باید گزینه های دیگر: یعنی آنها به قرارداد شرکت به منظور توسعه قرار دادی ابزارهای ارتباطی است که تنها آنها می توانید استفاده کنید. این به نظر می رسد به یک روند در حال حاضر. در اطراف این زمان زمانی که کمیسیون اروپا دستور کارکنان برای تبدیل به سیگنال فوریه این گزارش همچنین آمده است که اروپا دیپلماتیک نیز شروع به کار خود را در آن قرار دادی سرویس پیام.

در اواخر ماه مارس آلمان صدارت همچنین تایید کرد که آن را آغاز کرده بود تست یک برنامه پیام رسانی از برلین شرکت مبتنی بر سیم. این شرکت نه تنها تبلیغ این برنامه ویژگی های و مزایای امنیتی, اما همچنین توانایی خود را برای تضمین پایبندی به سخت اتحادیه اروپا از حفظ حریم خصوصی داده ها قوانین موجب سیم محل در اتحادیه اروپا ، اولریش Kelber آلمان کمیسر حفاظت از اطلاعات به طور خاص دستور مقامات به توجه نزدیک به آن موضوع خاص که به دنبال امن گزینه های ارتباطی.

چنین نگرانی هایی را نیز رهبری هانوفر-شرکت بر اساس stashcat فراهم می کند که ابزارهای ارتباطی به پلیس ایالتی در ایالت نیدرزاکسن در کشور به tout خود تخصص وقتی که می آید به امنیت و حفاظت از داده ها. آلمانی ارتباطات تجاری رسانه ها گزارش کرده است که آلمان در وزارت دفاع و ارتش بوندس شده اند تست stashcat پیام ابزار پس از coronavirus همه گیر را شکست.

هیچ راهی به طور کامل محافظت از خود

به طوری که ابزار پیام رسانی ارائه می دهد 100 ٪ امنیت ؟ پاسخ این است که به عنوان ساده به عنوان آن را تکان دهنده است: هیچ کدام. به عنوان هکرها و کارشناسان امنیت سایبر باید گفت در تمام طول وجود دارد چنین چیزی به عنوان امنیت 100%. به جای آن کاربران باید محتوا را با برنامه هایی که ارائه تجارت آف در امنیت و حفظ حریم خصوصی.

فراتر از آن است که اساسی ترین نگرانی برنامه های فردی همه باید یک شماره منحصر به فرد مزایا و معایب. حتی امن ترین برنامه ها از ارزش کمی اگر هیچ کس دیگری با استفاده از آنها را اگر آنها بیش از حد گران قیمت و یا اگر آنها عملکرد ضعیف این دلایل که چرا بسیاری از شرکت های کوچک باید سخت ترین زمان در رقابت با غول های مانند گوگل و اپل Facebook.

بنابراین به عنوان نه همه برنامه های پیام رسانی است که کار خوبی برای افراد می تواند همین کار را برای مقامات و شرکت های بزرگ و افراد نمی توانیم به توسعه برنامه های خود را در یک واقعیت به احتمال زیاد تسلط آینده نزدیک: اکثر افراد را با استفاده از یک یا بیشتر برنامه برای ارتباطات خصوصی یکی برای کار و یکی برای گروه یکی برای تماس های تصویری و دیگری فقط امتحان کنید.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>