عضو تایلندی نیروهای امنیتی کشته شد اوایل روز یکشنبه در یک حمله به یک مرکز خرید سعی کنید برای جلوگیری از یک سرباز در تیراندازی داد و بیداد, در آوردن کل مرگ و میر را به 21 وزیر بهداشت گفت.

قتل آغاز شد و در حدود 3 بعد از ظهر به وقت محلی در روز شنبه زمانی که سرباز افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه قبل از حرکت به یک اردوگاه ارتش و پس از آن به بازار در ناخون راتچاسیما در شمال شرقی تایلند, ارسال پیام در Facebook به عنوان او رفت.

اوایل روز یکشنبه تیراندازی شکست در بازار به عنوان نیروهای امنیتی سعی در بیرون راندن سرباز شناسایی و پلیس 32 ساله Jakrapanth Thomma.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul به خبرنگاران گفت: در صحنه است که یکی از اعضای نیروهای امنیتی کشته شد و دو زخمی در حمله. به عنوان او صحبت کرد یک سری از انفجارها و بیشتر تیراندازی تکرار از ترمینال 21 مرکز.

پلیس بسته کردن خیابان های اطراف بازار نگه داشته و روزنامه نگاران در پشت یک کمربند امنیتی.

پس از حمله رویترز تصاویر ویدئویی نشان داد یک مصدوم بودن چرخ به یک آمبولانس. یکی دیگر مبهوت از ساختمان barechested به او کمک کرد تا بر روی یک برانکارد.

یک مجروح عضو تایلندی نیروهای امنیتی stretchered پس از یک حمله در داخل ترمینال 21 مرکز خرید. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

حداقل 31 نفر دیگر زخمی شده اند.

تایلندی رسانه ها گفت: مشکوک تیرانداز تا به حال مشغول به کار در یک پایگاه ارتش نزدیک به ناخون راتچاسیما است که در حدود 250 کیلومتری بانکوک پایتخت. قبل از حمله Jakrapanth تا به حال ارسال شده در Facebook حساب که او را برای انتقام — اما او نگفت برای چه.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” وزیر دفاع Kongcheep Tantrawanit و گفتگو کرد.

وسایل نقلیه مسدود کردن جاده ها در مقابل ترمینال 21 Korat بازار در روز یکشنبه. (Sakchai Lalitkanjanakul/آسوشیتد پرس)

معلوم نیست که چگونه بسیاری از خریداران و کارگران باقی مانده در داخل این مرکز خرید پس از سربازان و پلیس قبلا همراهی صدها نفر از مردم به دام افتاده به ایمنی Kongcheep گفت.

“این ترسناک زیرا من می توانم شنیدن گاه به گاه گلوله … ما منتظر یک زمان طولانی برای پلیس آمد و به ما کمک کند بسیاری از ساعت.” گفت: Suvanarat Jirattanasakul, 27, صدای لرزان و پس از او پدید آمده است.

بازار شلوغ بود با خریداران در یک آخر هفته طولانی برای بودایی Makha Bucha تعطیلات.

تماشا کنید: تایلندی خریداران فرار از مرکز در تیراندازی داد و بیداد

خریداران فرار از صحنه پس از یک سرباز رفت و در یک تیراندازی مرگبار ولگردی و قانونی شکنی و پناه در یک مرکز. 0:28

فیلم دوربین مدار بسته از داخل بازار پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن یک ماسک تفنگ خود را پرتاب بیش از شانه خود را با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

Facebook گفت: آن را حذف کرده بود مشکوک را به حساب.

“وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک Facebook نماینده در بیانیه ای گفت.

مردم در آغوش یکدیگر پس از نجات توسط, تایلندی, کماندوهای از ترمینال 21 مرکز خرید. (لیلیان Suwanrumpha/خبرگزاری گتی ایماژ)

عمده تیراندازی نادر در جنوب شرقی کشور آسیایی دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

ناخون راتچاسیما یکی از بزرگترین شهرهای در شمال شرقی تایلند, جزیره ای از رفاه نسبی در برنج منطقه رو به رشد است که یکی از فقیرترین نقاط کشور از 69 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im