وزیر امور خارجه مایک Pompeo را انکار می کند و بی مناسبتی در شلیک وزارت امور خارجه Watchdog

(واشنگتن) — وزیر امور خارجه مایک Pompeo و خود را بالا معاون رد اتهامات که وزارت امور خارجه مستقل ناظر اخراج ش

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

(واشنگتن) — وزیر امور خارجه مایک Pompeo و خود را بالا معاون رد اتهامات که وزارت امور خارجه مستقل ناظر اخراج شد برای بررسی اتهام بی مناسبتی توسط Pompeo و همسرش.

در نامه های جداگانه ارسال شده به کنگره در اواخر پنجشنبه Pompeo و معاون وزیر امور خارجه Stephen Biegun رد پیشنهادات است که Pompeo آگاه بود از هر گونه پروب توسط رییس بازرس کل استیو Linick یا دفتر خود.

Pompeo همچنین انکار کرد که Linick حذف شد بدون هیچ علت او را متهم به "عجیب و غریب و رفتار نامنظم" و عدم انجام کار خود را بیش از چندین سال. Pompeo همچنین گفت: وزیر امور خارجه برای مدیریت برایان Bulatao است که حاضر به شهادت دادن به کمیته روابط خارجی مجلس در مورد شرایط Linick ایران در ژوئن 22 یا 23.

"من نیاز به یک بازرس کل کار هر روز برای بهبود امور خارجه اداره عملیات و بهره وری" Pompeo نوشت: در نامه ای به رئیس کمیته Rep. الیوت انگل D-n. y. "آقای Linick بود و نه آن شخص."

Pompeo همچنین در زمان سیاسی شات در انگل است که در مواجهه با یک مشکل دموکراتیک اولیه را در خانه اش در منطقه است. "من می شنوم شما مشغول در منطقه خود را, بنابراین اجازه دهید من شما را به سرعت در آنچه که اتفاق می افتد در کمیته," او نوشت: با پاورقی اشاره به یک گزارش خبری گفت که انگل است که "مبارزه برای بقای سیاسی خود را."

انگل در پاسخ گفت: او "متعجب و متحیر که چرا وزیر Pompeo نامه شامل بسیاری از خطاهای اما من خوشحالم که این بخش در حال حرکت است نسبت به آنچه کمیته های درخواست شده هفته پیش: اجازه آقای Bulatao به صحبت در مورد شلیک بازرس کل Linick."

او افزود: "ما مشتاقانه منتظر شنیدن از آقای Bulatao و همه شاهدان دیگر درگیر در این شکست مفتضحانه."

Pompeo است گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Linick در توصیه خود و دموکرات باید پیشنهاد خود را در بیمارستانها در حال تمام شدن بود و شخصا و با انگیزه های سیاسی. Pompeo شدیدا تکذیب کرد و به نام انگل پیشنهادات خود را که او می خواست Linick اخراج برای پوشش بی مناسبتی یک "تند و زننده اشاره" با هدف "گمراه کننده" مردم آمریکا است.

"از آنجا که من تا به حال هیچ دانش این ادعا کار توسط بازرس کل در آن زمان من توصیه به رئیس جمهور که آقای Linick برداشته شود ممکن است که آقای Linick کار در این زمینه می تواند ارائه یک انگیزه تلافی جویانه برای من توصیه" Pompeo نوشت.

حروف فرستاده شد به انگل به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس یک روز پس از دموکرات کنگره منتشر شد متن مصاحبه با Linick هفته گذشته و خواستار پاسخ به اتهامات او ساخته شده است.

نامه ها — دو از Pompeo و یکی از Biegun — بودند به همراه چهار-صفحه تالیف متعدد Linick نقل قول از متن تحت عنوان "سه چیز دموکرات نمی خواهد به شما بگویم در مورد Linick شهادت" و مشروح با refutations از نقاط خاص.

در میان چیزهای دیگر Linick شهادت داد که او تا به حال به دنبال اطلاعات از Biegun, Bulatao و چند تن دیگر بالا Pompeo دستیاران در مورد اتهامات که Pompeo و همسر خود را به طور نادرست مورد استفاده کارکنان دولت برای اجرای کارهای شخصی. اگر چه نمی گویند او می دانست که Pompeo شده بود هشدار به پروب چند نمایندگان مجلس از جمله انگل نتیجه آن دشوار خواهد بود به این باور است که او تا به حال نشده است.

در نامه خود به انگل اما Biegun گفت: نه او و نه هر کس دیگری رله هر گونه اطلاعات در مورد آنچه که او نامیده می شوند Linick را "ادعا" درخواست برای Pompeo.

کمیته "به اشتباه به این نتیجه رسیدند بدون هیچ گونه شواهد و یا گزینش که وزیر Pompeo باید آگاه بوده است بازرس کل کار در این زمینه در این زمان است که او توصیه می شود او برداشته شود از موضع خود" Biegun نوشت. "این نتیجه گیری کاملا غلط است."

Linick که به گفته بازرس کل پس از سال 2013 نیز گفت که او به دنبال اتهامات که Pompeo و همسرش ممکن است سوء استفاده کارکنان دولت برای اجرای کارهای شخصی و چندین موارد دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اخراج او در اواخر مارس 15 با چه Linick گفت: هیچ هشدار یا ذکر علت.

Pompeo گفته او آگاه بود که Linick باز کرده بود یک بررسی در سال گذشته 8 میلیارد دلار فروش اسلحه به عربستان سعودی که Pompeo حال دور کنگره اعتراض به تصویب. Linick شهادت دادند که Bulatao و مشاور حقوقی Marik رشته در حال تلاش برای تضعیف او از بررسی فروش گفت: آن را نامناسب نقد و بررسی سیاست و نه اجرای سیاست.

Pompeo, Bulatao و دیگران گفته اند Linick اخراج شد در بخشی به دلیل اقدامات نامناسب بلکه به دلیل اتهام نشت از یکی از این گزارش به اتهامات سیاسی به اقدامات تلافی جویانه با مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در برابر حرفه ای مقامات وزارت امور خارجه.

Linick را تکذیب کرد دفتر خود را مسئول نشت. او گفت: رسیدگی به اتهام نشت توسط وزارت دفاع بازرس کل پاک او ،

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب