سیاتل برای از بین بردن ‘کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به’ منطقه می گوید: شهردار

در مواجهه با فشار در حال رشد برای سرکوب یک “اشغال” در اعتراض به منطقه پس از دو آخر هفته تیراندازی در سیاتل شهردار روز دوشنبه گفت که مقامات حرکت خواهد کرد به باد کردن بلوک-دوره طولانی از خیابان های شهر گرفته شده بیش از دو هفته پیش که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار اجرا توسط “آنارشیست ها.”

شهردار جنی Durkan گفت: در یک کنفرانس خبری که خشونت مانع شد از تغییرات پی توسط هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز به دنبال آدرس نابرابری نژادی و خشونت پلیس. او گفت: این شهرستان در حال همکاری با جامعه را به “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه به پایان برسد.

“اثرات تجمعی از تجمعات و تظاهرات و شب جو و خشونت منجر شده است به طور فزاینده ای دشوار است شرایط برای کسب و کار ما و ساکنان” Durkan گفت. “اثرات افزایش یافته و ایمنی کاهش یافته است.”

عکسبرداری یکشنبه شب دوم در کمتر از 48 ساعت در لبه منطقه به نام کاپیتول هیل محله در نزدیکی مرکز شهر که ظهور در سراسر کشور تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

17 ساله قربانی بود که شات در بازو کاهش یافته است به صحبت می کنند با, کارآگاهان, پلیس گفت:. تیراندازی اوایل شنبه چپ 19 ساله کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. آن بود که آشکار نیست اگر تیراندازی به حال چیزی برای انجام با اعتراض.

تفاوت بین روز و شب

معترضان محاصره چندین بلوک منطقه شناخته شده به عنوان ریز ریز کردن در نزدیکی یک ایستگاه پلیس پس از درگیری با ماموران. سیاتل جوخه های ضد شورش به راه انداخته گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش-چتری بر جمعیت زیادی از عمدتا مسالمت آمیز معترضان نقشه کشی محکومیت از بسیاری از رهبران شهر و فدرال به دستور دادگاه به طور موقت به منع استفاده از سلاح در تظاهرات ،

بعد از پلیس تا حد زیادی رها شرق حوزه ساختمان معترضان در زمان بیش از این منطقه با تظاهرکنندگان نقاشی بزرگ “Black Lives Matter” نقاشی دیواری در خیابان, توزیع رایگان مواد غذایی پخش موسیقی و کاشت باغ جامعه. این منطقه وجود دارد خشم تهمت که انتقاد Durkan واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هر دو حزب دموکرات.

یک نمای هوایی از کال اندرسون پارک دیده می شود در طول Black Lives Matter حوادث در کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به منطقه در ژوئن 14. (دیوید رایدر/گتی ایماژ)

آرامش غالب در طول روز. روز دوشنبه مردم lounged روی چمن در یک پارک در حالی که داوطلبان دست از غذا و آب و لوازم آرایش. هنرمندان نقاشی شده و طرح های در چوبی سنگر و چند شمع سوخته در مقابل یک ثبت نام در پلیس حوزه مثال نفر توسط افسران.

در شب این جو می شود بیشتر شارژ با تظاهرکنندگان راهپیمایی و آشکارا مسلح داوطلب سپاه پاسداران نگه داشتن سازمان دیده بان. در میان خواسته های در حال تماس به تغییر بودجه برای پلیس به سلامت جامعه و یا دیگر عدالت اجتماعی باعث می شود.

Durkan گفت که او برنامه ریزی شده برای اعلام برنامه جمعه برای پرداختن به امنیت عمومی در این منطقه است.

شهردار جنی Durkan صحبت می کند و در یک تظاهرات در سیاتل در روز جمعه. (Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ)

“پس از چند روز تظاهرات مسالمتآمیز دو شب از تیراندازی به وضوح تشدید این وضعیت در کاپیتول هیل” Durkan دفتر در بیانیه ای گفت. “ما شده اند ملاقات با ساکنان و صاحبان کسب و کار کوچک به آدرس خود ایمنی و اختلال و نگرانی از جمله توانایی از اولین پاسخ دهندگان برای دسترسی به شرایط اضطراری در منطقه…. به عنوان بسیاری از گروه های اجتماعی نیز اصرار, [این] شهردار معتقد است که افراد می توانند و باید مسالمت آمیز نشان می دهد اما این پیام را نمی توان از دست رفته در خشونت است.”

داوطلب پزشکان در داخل منطقه به ارمغان آورد و قربانیان روز شنبه تیراندازی به بیمارستان به جای صبر کردن برای پلیس و آتش بخش که آماده می شدند به پاسخ قبل از ورود.

‘آن را نا امن’

تظاهر کنندگان که در حال راهپیمایی به غرب حوزه پلیس ساختمان در مرکز شهر بودند بازگشت به منطقه که یکشنبه شب تیراندازی رخ داده است, پلیس گفت:. 17-year-old تحت درمان قرار گرفت و از بیمارستان مرخص و نمی خواهد صحبت با پلیس بخش گفت. محققان خواست هر کسی با اطلاعات به جلو آمده.

Andre تیلور که تاسیس anti-پلیس-تیراندازی سازمان نه در این زمان! پس از برادر خود کشته شد توسط پلیس سیاتل در سال 2016 گفت: به او هشدار داده بود در اعتراض سازمان است که این شهرستان نیاز به پس گرفتن این منطقه به دلیل خشونت.

سازمان دیده بان | همسایگان نگران به عنوان سیاتل معترضان اردوگاه:

“که ریز ریز کردن منطقه است و جذب این نوع از فعالیت و آن را نا امن” تیلور گفت: در Facebook تصویری. “من به آنها گفتم: همه کسانی که در حمایت از شما بچه ها, آنها در حال رفتن به شروع به راه رفتن به دور از شما, به خصوص همه کسانی که مردم سفید است که شما را دنبال می…. آنها نمی خواهند به ارتباط با هر بخشی از این خشونت است.”

سابق کنگره ایالات متحده دیو Reichert یک جمهوری خواه که قبلا به عنوان کلانتر در شهرستان که در سیاتل واقع شده است و نیز نام این شهر را به کنترل.

“مقامات منتخب را رها حاکمیت قانون و سوگند خود برای محافظت و دفاع از جوامع ما,” او نوشت: در یک نظر قطعه برای واشنگتن سیم یک وب سایت اختصاص داده شده به دولت اخبار سیاسی. “آنها رها شده و خود را مطیع قانون شهروندان شده اند و ناجوانمردانه مورد آزار واقع شدند به تسلیم شرق و حوزه — و چند شهر بلوک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>