سیاتل دالاس به حالت تعلیق در استفاده از گاز اشک آور معترضان

دو شهرستانها عمده آمریکا منتقل شده اند به حالت تعلیق در استفاده از گاز اشک آور توسط پلیس به روی تظاهرکنندگان.

افسران پلیس در سراسر آمریکا استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر کمتر-سلاح های مرگبار علیه جمعیت است که نشان داده اند در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

در سیاتل یک قاضی فدرال دستور داده است تا این شهر به طور موقت متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش بنگ دستگاه برای شکستن تظاهرات صلح آمیز است.

14-بعد حکم یک پیروزی برای گروه های که می گویند مقامات overreacted به تظاهرات در شهر. یک زندگی گروه ماده شکایت اداره پلیس سیاتل در این هفته به توقف خشونت تاکتیک های پلیس استفاده می شود برای شکستن صلح آمیز اعتراضات در روزهای اخیر.

سیاتل شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین عذرخواهی به معترضان مسالمت آمیز بودند که در معرض سلاح های شیمیایی. اما بهترین است گفت: برخی از تظاهرکنندگان به حال خشونت هدفمند پلیس پرتاب پرتابه و نادیده گرفتن سفارشات برای پراکنده کردن.

پلیس با استفاده از اسپری فلفل بر روی تظاهر کنندگان پس از طی تظاهرات در سیاتل در مارس 29. (آماندا اسنایدر/سیاتل تایمز از طریق AP)

در دالاس مقامات به توافق 90 روز ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و دیگر کمتر-مرگبار پلیس جمعیت-کنترل سلاح در برابر تظاهر کنندگان.

ایالات متحده منطقه قاضی سام لیندسی تایید اواخر روز پنجشنبه یک رضایت فرمان است که در آن پلیس دالاس توافق می کنید به استفاده از در برابر تظاهرات مسالمت آمیز بمب های دود flashbangs, pepperballs گرز و یا دیگر مواد شیمیایی. آنها همچنین توافق به آتش چنین تاثیر پرتابه به عنوان گلوله های لاستیکی, کیف های باقلا یا اسفنج.

این دستور مقدماتی باقی خواهد ماند تا سپتامبر. 9 مگر اینکه تمدید شده یا محلول توسط قاضی.

دوست دختر شخص ساده ویلیامز و وینسنت دویل شکایت شهرستان و پلیس پس از گلوله های لاستیکی مجروح آنها در طول دو جداگانه Black Lives Matter راهپیمایی در دالاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>