جستجو همچنان برای دو دختر نوجوان به احتمال زیاد جاروب دور توسط بادهای قوی در حالی که لوله در ایالت یوتا

یکuthorities بازگشت به دریاچه یوتا روز شنبه برای از سرگیری جستجوی دو دختر نوجوان که به احتمال زیاد جاروب دور توسط بادهای قوی در حالی که لوله دریایی در نزدیکی Knolls مشترک منطقه تفریحی که در آن مردم به طور منظم ماهی و شنا.

در چهارشنبه, 18 سال, پیر پریسیلا Bienkowski از ساراتوگا اسپرینگز یوتا و 17 ساله سوفیا هرناندز از عقاب کوه یوتا گزارش شد گم شده است. دولت و مقامات شهرستان را جستجو روزمره خود را پس از ناپدید شدن گروهبان. اسپنسر توپ, اطلاعات عمومی افسر برای یوتا, شهرستان کلانتر, می گوید در زمان. جستجو و عملیات نجات را شامل قایق هلیکوپتر و سگ.

اطلاعات آب و هوا از روز شنبه نشان می دهد که وزش رسیده سرعت 20 مایل در ساعت افزایش یافته و به 40 مایل در ساعت و بالاتر بعد از طریق شب با توجه به کانن. لوله دختران بودند به احتمال زیاد در طراحی نشده است برای, تفریحی, آب, اما کانن می گوید حتی اگر آنها به حال شده است در قوی تر لوله می تواند آنها را به احتمال زیاد هنوز هم جاروب دور داده می شود که چگونه سریع باد سرعت رسیده است.

اگر چه بخش کلانتر می گوید که آنها دو قابل شهود را دیدم که دختران یک فاصله کوتاه از جایی که آنها در لوله ها در روز چهارشنبه قبل از آنها بودند گزارش از دست رفته, مقامات شنیده ام و نه از کسی که در واقع شاهد دختران زیر آب بروید.

مقامات پس از بازیابی هر دو لوله: یکی 3.2 مایلی جنوب جایی که آنها معتقدند بودند در آب و دیگری 8.5 مایلی جنوب این منطقه با توجه به کانن.

“ما مجبور به ترک باز امکان…” که دختران ممکن است در زمین توپ می گوید. هنوز “بخش عمده ای از شواهد نشان می دهد آنها در آب,” او گفت:.

روز شنبه با اعضای خانواده و دوستان از دو نوجوان برگزار شد شب زنده داری برای آنها.

اعضای خانواده گفت: اخبار تلویزیون محلی ایستگاه FOX13 که آنها بر روی برگزاری امیدواریم که دختران خود را خواهد یافت.

“من احساس می کنم در قلب من است که امید وجود دارد که این دختران در خارج وجود دارد در جایی و من معتقدم که آنها می توانند دوباره به ما گفت:” نانسی Sepulveda پریسیلا را مادر FOX13 گزارش شده است.

سوفیا پدر نیز آرزو برای دختر خود را امن بازگشت. “ما نمی خواهیم بدترین سناریو ما می خواهیم آنها را به خانه به خاطر آنها از ما هستند و ما نمی تواند بدون آنها گفت:” جیمی هرناندز.

توپ اشاره می کند که این روز است که به احتمال زیاد به خصوص قلب wrenching برای مادران دختران. “یکی از تلخ ironies از این روز خاص است که هر کس می خواهد به در خانه با مادرانشان در روز مادر و ما دو مادر در حال حاضر که بدون دختران خود و صدمه زدن به آنها را,” او می گوید.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر