اسکاتلند رکورد شرم آور: بی خانمانی سوخت بالاترین مواد مخدر-مرگ و میر در اروپا

با دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر را در جای دیگر در انگلیس و اسکاتلند در تلاطم یک بحران بی خانمانی. برخی از سرزنش سیستم در حالی که دیگران نقطه به نقطه شایع سوء مصرف مواد مخدر. هر چه علت یک راه حل این است که به فوریت مورد نیاز است.

این یک تلخی سرد شب در گلاسکو اسکاتلند بزرگترین شهرستان. کوین بری Duffin کلاه کشیده است در برابر سرما در زمستان و او هوا قطره دست های خود را با بخار فنجان قهوه است. لبخند او گسترده است که او روش برای چت; اما در پشت این مرد بی خانمان چشم وجود دارد غم و اندوه است.

“اول آن کدئین. سپس هروئین زمانی که من در 26. در حال حاضر در چهار سال گذشته آن بوده است کک. من مورد آزار قرار گرفته در حال رشد است. این چیزی است که در f—اد کردن من. من مواد مخدر برای پوشش, درد,” او می گوید.

کوین یکی از ده ها و شاید حتی صدها نفر از مردم به طور معمول رومینگ خیابان های اسکاتلند یک کشور در یک بحران بی خانمانی. در برابر یک پس زمینه از ریاضت و گاز گرفتن کاهش به دولت های محلی بودجه تعداد کسانی که فاقد محل اقامت دائم باید رخنه کرد تا در سال های اخیر است.

A homeless man on a street in Glasgow

کوین می گوید که او “مرد” از استعمال بیش از حد 15 بار

دولت اسکاتلند متعهد به پایان دادن به بی خانمانی اما آمار جدید رنگ نگرانی در تصویر. در سال 2018 وجود دارد تقریبا 200 خانمان مرگ و میر یک سال در سال افزایش 19٪. میزان مرگ و میر در اسکاتلند در حال حاضر دو که از انگلستان, انگلستان پرجمعیت ترین کشور.

گرفتار در یک مارپیچ رو به پایین

ارقام “تجربی” می گویند تحقیقات کارکنان در سوابق ملی اسکاتلند (NRS) به این معنی که تعداد واقعی ممکن است بالاتر است. برای کوین که می تواند به راحتی تبدیل به یک آمار خود این هیچ جای تعجب است.

“پس از من آمد به گلاسکو من مرده ام و بیش از 15 بار overdosing. و نگه داشتن آنها را آوردن من به زندگی است.”

او در مورد غیر معمول نیست. از 195 مرگ و میر در سال 2018 بیش از نیمی از آن مربوط به مواد مخدر. هروئین ماده مترادف با اسکاتلند خیابان-کاربران در حال حاضر اغلب در کنار تزریق کوکائین — عادت شناخته شده به عنوان “گلوله برفی کردن.” 10 برابر افزایش موارد HIV در گلاسکو مرتبط است به عمل مقامات می گویند که. کوین است که در میان افراد مبتلا به.

او مانند هزاران نفر دیگر به دام افتاده است در یک تقاطع دو ملی شرایط اضطراری: بی خانمانی و سوء مصرف مواد. در 218-هر میلیون نفر از جمعیت اسکاتلند مربوط به مواد مخدر مرگ و میر است که در اروپا بالاترین.

Infografik Drogentote pro Einwohner EU EN

مقابله با این موضوع کلیدی است برای پرداختن به بی خانمان مرگ و میر کارشناسان می گویند. چند راه حل مطرح شده است: decriminalizing در اختیار داشتن شخصی برای جلوگیری از مارپیچ رو به پایین از زندان; معرفی “امن مصرف اتاق'”بنابراین معتادان حرفه ای می تواند تحت نظارت در حالی که با استفاده از; و افزایش تجویزی از مواد مخدر جایگزین مانند متادون.

بیشتر بخوانید: بریتانیا مخدر بحران در ما بعد

پرداختن به شخصی تروما

اما علل ریشه ای فراتر از آن است. در پشت هر دو سوء مصرف مواد و بی خانمانی وجود دارد تقریبا همیشه شخصی تروما. “بسیاری از آنها نیاز به درمان برای چیزهای مختلف. بسیاری باید مسائل مربوط به سلامت روان می گوید:” پل مک میلان* یک داوطلب با دیدن Invisibles یک گلاسکو مبتنی بر جامعه ،

هر هفته او و یک تعداد انگشت شماری از دیگران تور خیابان با بی خانمان مقررات: لباس و مواد غذایی و کیسه خواب. حفاظت از عناصر خود را هدف اصلی اما با تعامل با کسانی که آنها را در سراسر این گروه ارائه می دهد تسکین از دیگر دشمن: انزوا و تنهایی.

“مردمی که فقط می خواهم که شما آنها را درمان حالت عادی که شما آنها را درمان خوب است. بسیاری از آنها را نمی تواند باور کند که شما مایل به دست مسائل و کمک به آنها,” مک میلان می گوید.

نوع حرکات می تواند تنها تا کنون ، گرفتن خشن-تراورس به محل اقامت مهم و حیاتی برای جلوگیری از مرگ و میر. در حالی که بسیاری فراموش دسترسی به اسکان موقت ارائه شده توسط مقامات محلی این نیمه راه خانه ها را می توان خائنانه ، گزارش از خشونت شایع استفاده از مواد مخدر و شورش در شرایط گسترده است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا رشد جمعیت بی خانمان به عنوان هزینه مسکن افزایش می یابد

“ظاهرا آن را وحشی می گوید:” McMillan. “شما می توانید لگد در هر شب. در واقع آنها احساس امن تر در خیابان.”

در ذهن خود واقعا “پناه” مسکن عرضه شده. که به معنی شکستن چرخه ناامیدی و استفاده از مواد مخدر ارائه شده توسط خانه دور از دیگر معتادان است. قوی پشتیبانی سلامت روانی نیز باید موجود: کوچک اما تعداد قابل توجهی از سال 2018 به مرگ و میر — 12 درصد — به علت خودکشی.

عمده فروشی قانونی اصلاحات پیشنهاد شده است بیش از حد. اما در پشت این بحران یک طنز غم انگیز: اسکاتلند در قوانین مسکن در میان جهان پیشرفته ترین. هر خشن-دارای جای خواب مناسب برای ایجاد یک بی خانمانی برنامه و در حالی که کاغذ بازی و رفتن را از طریق آنها به عنوان سرپناه موقت.

A homeless man and an aid volunteer in Glasgow

هر هفته داوطلبان تور خیابان با بی خانمان مقررات: لباس و مواد غذایی و کیسه خواب

اثبات بی خانمانی برای دریافت مزایای

متاسفانه بسیاری از مردم مانند کوین سقوط از طریق ترک.

“آن زمان من یک سال و نیم به مبارزه با آنها که برای دریافت مدارک … شش ماه من تا به حال در خیابان به خواب تا ثابت کند که من بی خانمان.”

برای پناهگاه اسکاتلند منجر به بی خانمانی, موسسه خیریه از جمله موارد نابخشودنی.

“این مشکلی است که وجود دارد هیچ ساز و کاری برای دولت برای وادار کردن مقامات محلی به دنبال قانون است. وجود دارد نیاز به یک فرم از تحریم علیه مقامات محلی” گریم قهوه ای, گروه, مدیر, گفت DW.

در پاسخ به شورای شهر گلاسکو اعتراف کرد که خود را بی خانمانی خدمات “نیاز به تحول” به عنوان تقاضا را افزایش می دهد. بر این اساس یک اتحاد برای پایان دادن به بی خانمانی تا داوطلبانه بخش خصوصی و گروه راه اندازی شده است. 75% کاهش در خواب های سال آینده است که هدف فوری با مجموع پایان دادن به بی خانمانی تا سال 2030.

به نوبه خود, دولت اسکاتلند است که با همکاری نزدیک با مقامات محلی برای بهبود وضعیت مسکن وزیر کوین استوارت گفت: DW. هر شکست شوراهای خود را به انجام برسانند مسئولیت های قانونی است “کاملا غیر قابل قبول” او اضافه شده است.

کلمات قوی; اما برای کوین آینده باقی مانده است تلخ. پس از او اخیر مصرف بیش از حد او خواسته که مدارک پزشکی مشخص می شود: “نمی Resuscitate.”

“چرا من دوباره به s-تی زندگی مثل این ؟ اگر من تحت اجازه دهید من بروم.”

*تغییر نام برای محافظت از هویت فرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>