اسکاتلند اول سابق وزیر می رود در دادگاه برای اقدام به تجاوز به عنف

اول سابق وزیر الکس سالموند یکی از اسکاتلند بهترین و شناخته شده ترین سیاستمداران است که با توجه به در دادگاه روز شنبه در جنایات جنسی اتهامات از جمله اتهامات او اقدام به تجاوز به یک زن در رهبر رسمی اقامت.

سالموند 65 چهره 14 اتهامات — یکی از اقدام به تجاوز به عنف 11 اتهام تجاوزات جنسی و دو اتهام ضرب و جرح خارج از نزاکت — مربوط به جنایات 10 برابر زنان بین سال های 2008 و 2014. او با رد تمام اتهامات.

وزیر اول اسکاتلند بود بین ماموران امنیتی در جایگاه متهم در دادگاه عالی در ادینبورگ در شروع اولین روز محاکمه است که انتظار می رود طی چهار هفته.

قاضی Leeona Dorrian گفت: هیات داوران از نه زن و شش مرد که آنها باید تصمیم گیری در مورد شواهد و نه “اجازه می دهد خودتان را به swayed همدردی یا تعصب است.”

دادستان باز مورد آن با تماس با یک اسکاتلندی مقام دولتی که مدعی است که وزیر اول اسکاتلند اقدام به تجاوز به عنف ،

‘نمی خواهم مردم بدانند’

زن گفت: وزیر اول اسکاتلند بود groped او پس از یک مه 2014 شام برای حامیان استقلال اسکاتلند در اولین وزیر Bute خانه اقامت در ادینبورگ ترک او را “خجالت و تحقیر.”

“من صحبت نمی کنم به کسی چون من احساس کردم که من تا به حال انجام کاری اشتباه است تقریبا و من نمی خواهم مردم بدانند” او گفت:.

وزیر اول اسکاتلند به رهبری طرفدار استقلال اسکاتلند حزب ملی برای 20 سال و رهبری اسکاتلند نیمه مستقل دولت به عنوان اولین وزیر از سال 2007 تا 2014. اقدام به تجاوز به عنف گفته صورت گرفت در ماه ژوئن 2014 در Bute, خانه, وزیر اول اسکاتلند در ادینبورگ.

شکل عمده در اسکاتلند مرحله سیاسی دهه او در اسکاتلند به آستانه استقلال از انگلستان با برگزاری یک سپتامبر 2014 همه پرسی جدایی. او پا را به عنوان رهبر بعد از خود را باقی می ماند سمت موفق به کسب رای 55 درصد به 45 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>