دانشمندان حل رمز و راز از چه koalas آب بدون خروج درختان

دانشمندان به حل رمز و راز طولانی در مورد کوآلا رفتار — چگونه این درخت-خانه marsupials بومی استرالیا مصرف به اندازه کافی آب برای زندگی است.

یک مطالعه جدید توصیف کوآلا نوشیدن رفتار در طبیعت برای اولین بار پیدا کردن که آنها لیسیدن آب در حال اجرا پایین سطح صاف از تنه درخت در طول بارش — پدیده ای به نام “stemflow” — و نه صرفا تکیه بر محتوای آب برگ را تشکیل می دهند که رژیم غذایی خود را.

یافته که این محققان گفت: ممکن است مفید باشد در کوآلا حفاظت از محیط زیست تلاش شد بر اساس 46 مشاهدات koalas در طبیعت از سال 2006 تا سال 2019 بیشتر در شما Yangs پارک منطقه ای در ویکتوریا دولت است.

“من فکر می کنم پیام اصلی این است که رفتاری مشاهدات در طبیعت بسیار مهم است برای ایجاد چه عادی و چه غیر معمول است و به واقعا درک آنچه در حیوانات نیاز است. اگر ما آنها را با دقت به آنها بگویید ما” گفت: دانشگاه سیدنی ethologist والنتینا ملا نویسنده سرب از تحقیقات منتشر شده در این هفته در مجله رفتارشناسی.

Koalas که خرس با وجود یک تصور غلط رایج صرف بیشتر از زندگی خود را در درخت اوکالیپتوس. آنها تکیه بر رژیم غذایی از برگ اوکالیپتوس به طور معمول مصرف حدود 500 تا 800 گرم روزانه است.

نام فکر به معنی “هیچ نوشیدنی’

کلمه کوآلا فکر این است که به معنای “بدون مصرف” در یکی از زبان های بومی استرالیا. سوال خود را در مصرف آب تا به حال مدت طولانی است که گیج کننده است.

“Koalas شده اند ادعایی که هرگز نوشیدن آب در طبیعت و یا به تنها نوشیدن گهگاه. نوشیدن رفتار اغلب در نظر گرفته شده است غیر معمول و نسبت به بیماری یا شدید گرما و استرس و” ملا گفت.

“Koalas فکر بودند برای به دست آوردن اکثریت از آب است که آنها نیاز به از رطوبت در برگ است که آنها را تغذیه و به نوشیدن آب ناخواسته در طبیعت با خوردن برگ مرطوب پس از باران و یا زمانی که هوا گرم است در حال حاضر در سطح برگ,” ملا اضافه شده است.

یک کوآلا نوشیدنی آب ارائه شده از بطری توسط یک آتش نشان در طول bushfires در Cudlee Creek south Australia در ماه دسامبر. Koalas قبلا فکر می کردم نه به نوشیدنی به جز زمانی که بیمار یا تحت شدید استرس حرارتی. (Oakbank Balhannah CFS/فردا نیوز )

خواب آنها حدود 20 ساعت در روز برای صرفه جویی در مصرف انرژی به دلیل رژیم غذایی خود نیاز به انرژی زیادی برای هضم.

“Koalas شبانه حیوانات به طوری که آنها تنها در شب فعال هستند و آنها arboreal که بدان معنی است که آنها در درختان زندگی می کنند و تکیه بر آنها برای مواد غذایی, سرپناه و همانطور که ما فقط کشف نیز برای نوشیدن” ملا گفت.

“Koalas در واقع صرف 98 درصد از زندگی خود را در درختان و تنها زمانی آنها بر روی زمین است زمانی که آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یکی دیگر از درخت با بیشتر سخاوتمندانه عرضه مواد غذایی و یا یک همسر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>