دانشمندان کشف ‘بچه’ exoplanet در حال حاضر 10 برابر جرم مشتری

این Rickissance است در نهایت در اطراف گوشه.

Rick Moranis در مورد بازگشت به برای اولین فیلم خود را در سال به عنوان او مجموعه ای به نظر می رسد جدید در Honey, I Shrunk the Kids فیلم از دیزنی, The Hollywood Reporter و مهلت گزارش. با توجه به مهلتاین خواهد بود که اکران و نه مستقیما به دیزنی+.

Moranis’ تاریخ و زمان آخرین فیلم نقش 2006 راست-به-تصویری عاقبت خرس برادر 2هر چند اصلی 2003 خرس برادر خود است آخرین فیلم که در واقع آمد به تئاتر. برای آخرین های زندگی Moranis فیلم شما را مجبور به بازگشت به سال 1997 راست-به-فیلم Honey, We Shrunk Ourselves. این بازیگر پا به دور از سینما و تلویزیون نقش های پس از درگذشت همسرش که خبرنگار , یادداشت ها, اگر چه او توضیح داد که در سال 2015 که او را رسما بازنشسته شد و باز به آینده را برای یک نقش است.

“من در زمان استراحت است که تبدیل به یک استراحت طولانی,” Moranis گفت: خبرنگار. “اما من علاقه مند در هر چیزی که من را در پیدا کردن جالب است. من هنوز هم گاه به گاه پرس و جو در مورد یک فیلم و یا تلویزیون نقش … و به محض این که یکی می آید همراه است که piques علاقه من, من احتمالا آن را انجام دهد.”

Moranis که در سال 2018 به حال یک cameo در Izombie reprising خود Spaceballs شخصیت تبدیل ظاهر در سال 2016 راه اندازی مجدد انجام خواهد شد و گزارش خواهد شد نشستن در این سال Ghostbusters: زندگی پس از مرگ. اما به نظر می رسد این Honey, I Shrunk the Kids فیلم عاقبت فقط به نام منقبض خواهد شد که ستاره Josh Gad است در نهایت چه piqued است علاقه خود را پس از این همه سال. Gad خواهد شد که گزارش بازی پسر Moranis’ شخصیت خلاصه, چگونه یک کل بسیاری از مردم احساس یکشنبه به tweeting “می گویند آن است که یک رویا به حقیقت می پیوندند به یک بار دیگر ببینید #RickMoranis بر روی صفحه نمایش بزرگ است که کتمان حقیقت از دهه.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>