مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در محیط زیست زدایی ولگردی و قانونی شکنی.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر بلوک یک قانون است که مبادله همسر lightbulbs جدید انرژی کارآمد ، هفته گذشته آن را متوقف اوباما-دوران برای حمایت از این کشور در تالاب ها و آبراه. و همانطور که از روز شنبه این پیشنهاد قوانین و مقررات است که پاک کردن مجازات ها برای شرکت هایی که “اتفاقا” کشتن پرندگان در حالی که آنها کار نیویورک تایمز گزارش.

بر اساس پیشنهاد شرکت نفت و گاز نخواهد بود اگر نشت کشته شدن پرندگان مانند در گذشته است. خدمه ساخت و ساز است که کشتن پرندگان در کار خواهد بود امان به عنوان کشاورزان که اسپری آفت کش ها. حتی شرکت داشتن توربین های بادی که اعتصاب و کشتن پرندگان نمی شود ایراد گرفت — یک نکته جالب در نتیجه با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب ریل در مقابل آسیاب های بادی برای ظاهرا قتل عام پرندگان حتی اگر آنها این کار را کمتر از دیگر منابع انرژی.

تغییر حکومت می آید از یک سال 2017 داخلی بخش نظر در مورد 1918 پرنده مهاجر پیمان عمل می کنند. دولت های قبلی تا به حال تفسیر قانون “بیش از حد گسترده” آژانس استدلال کرده بود و آن مصمم عمل شد و تنها قرار است به مجازات “اقدامات صراحت در نظر گرفته شده برای کشتن پرندگان” از فردا می نویسد. این تفسیر در حال حاضر منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “تضعیف دولت های محلی و کسب و کار از گرفتن ساده است اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از پرندگان” و تحت فشار قرار دادند فدرال حیات وحش مقامات را تا حد زیادی متوقف بررسی پرنده مرگ و میر در هر زمان.

گروه حفاظت و برخی از کشورها که قبلا شکایت دولت بیش از این عقیده و یک گروه از کشور سابق مقامات اداره ثبت مختصری در حمایت از کت و شلوار در هفته گذشته. در ادامه مطلب نیویورک تایمز. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im