صحنه ای از ویرانی های ناشی از نشویل گردباد

بیش از 20 نفر کشته شدند قدرتمند گردباد که زده Nashville دنیاست. در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه مسطح ساختمان آسیب رساندن به فرودگاه و خروج دهها هزار نفر از مردم بدون قدرت.

(علامت Humphry/آسوشیتد پرس)

جستجو و نجات

جستجو و نجات تیم بودند جستجوی سازه های آسیب دیده برای به دام افتاده و یا مجروح شدن افراد نشویل آتش نشانی گفت: در پاسخ به گزارش از حدود 40 فرو می ریزد و سازه در اطراف شهرستان. زیر صبح زود نجات کارگران رایگان بیل و شرلی والاس از خانه خود که سقوط به دام انداختن آنها در زیر آوار پس از یک گردباد آمار Mt. ژولیت.

(لری مک کورمک/این Tennessean/آسوشیتد پرس)

صفحه اصلی موسیقی کشور

Nashville با جمعیت 691,000 است میان این کشور سریعترین رشد شهرستانها و غیر رسمی خانه موسیقی کشور در ایالات متحده است. در زیر مشاهده افراد آسیب در نشویل زیرزمین شرق محل برگزاری موسیقی.

(هریسون McClary/فردا نیوز)

قدرت کردن

چرخان زدم خطوط برق و Nashville برق شهر عام المنفعه گفت: وجود بیش از 44,000 مشتریان بدون قدرت در صبح زود.

(هریسون McClary/فردا نیوز)

ساختمان های آسیب دیده

“این بدیهی است که بسیار قوی گردباد. وجود چند خانه آسیب دیده و چند نفر مجروح چند نفر هنوز به دام افتاده” Mt. ژولیت پلیس سروان. تایلر چندلر گفت: در یک ویدیو ارسال شده on Facebook. “ما نیاز به کمک شما. و این بدان معناست که اگر شما می توانید اقامت در خانه خود را, لطفا در خانه بمانند.”

(برت کارلسن/گتی ایماژ)

Sumant Joshi کمک می کند تا به پاک کردن قلوه سنگ در East End, United Methodist Church پس از آن به شدت آسیب دیده است. جوشی ساکن در این منطقه و به طور داوطلبانه برای کمک به پاک کردن.

(علامت Humphry/آسوشیتد پرس)

مدارس بسته

مدارس و دفاتر منطقه و دادگاه بسته خواهد شد در روز سه شنبه به دلیل گردباد آسیب در طول نشویل در انتخابات گفت: اگر انتخابات رای گیری سایت در مدارس و جاهای دیگر باز خواهد بود “مگر در مواردی که در غیر این صورت اشاره کرد.” در اینجا باقی مانده را پوشش می دهد یک خودرو در نزدیکی Donelson مسیحی آکادمی.

(شلی ذرت/این Tennessean/صدای آمریکا/بی بی سی)

برخی از نظر سنجی بسته شد

تنسی یکی 14 متحده خواهد شد که برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه اما رای گیری در نشویل و مناطق اطراف آن شروع خواهد شد یک ساعت بعد در ساعت 8 صبح به وقت محلی با توجه به گسترده طوفان, خسارت, دولت, انتخابات, مقامات گفت. نشویل شهردار جان کوپر گفت: جایگزین سایت های چیده شده برای 15 حوزه های رأی گیری در خارج از 169 حوزه در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس ترکیبی شهرستان-مساحت شهرستان.

(کریستین هیل/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>