می ترسم به بازگشت به کار در میان COVID-19 همه گیر? این قوانین فدرال می تواند به شما عطا برخی از حمایت های

Raven Sterrett 27-year-old دندان در پورتلند اورگان نشده به کار در ماه. فرماندار کیت قهوه ای معلق غیر فوری پزشکی در اواسط ماه مارس بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. اما قهوه ای معکوس است که منظور در مارس 1, و در حال حاضر Sterrett رئیس از او خواست به بازگشت به کار در آوریل 11.

Sterrett کارفرما Pham مراقبت از دندان گرفته بود قدم به دنبال مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) دستورالعمل برای محافظت از بیماران و کارکنان او می گوید: سفارش دماسنج برای تست بيماران در بدو ورود و دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان. هنوز هم او مطمئن نیستید اگر آن را امن برای بازگشت — برای خودش و یا بیماران خود را. پورتلند, بعد از همه, کانون برای COVID-19 موارد در اورگان با توجه به یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز.

CDC می گوید که برخی از ابزار دندانپزشکی می تواند تولید ذرات معلق در هوا — قطرات کوچک که به حالت تعلیق در هوا — از بیمار ، مطالعات نشان می دهد COVID-19 می توانید زنده ماندن ذرات معلق در هوا در ساعت, اگر چه وجود دارد کافی اطلاعات برای سنجش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال دندانپزشکی.

Sterrett از او خواست کارفرمایان برای به تاخیر انداختن روش انتخابی تا ژوئن 15. اما دفتر “تمایلی به سازش,” او می گوید و به او گفت که اگر او نمی گرداند, on May 11, او کار خواهد “دیگر در دسترس خواهد بود.” Pham مراقبت از دندان ها پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر.

با وجود تماس برای “بازگشایی امریکا” و از سرگیری برخی طبیعی و فعالیت های اقتصادی coronavirus هنوز در حال گسترش به طور گسترده ای در سراسر ایالات متحده آمریکا است. اما برخی فرمانداران در حال بازگشایی بدون در نظر گرفتن بهداشت عمومی در معرض خطر قرار دادن بسیاری از کارگران در همان موقعیت به عنوان Sterrett. در مه 6, حداقل 23 متحده هستند و تا حدودی بازگشایی اقتصاد خود را با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی است که آمریکا فاقد تست و قرارداد ردیابی قابلیت پشتیبانی از جمله اقدامات است.

ادامه مطلب: شل شدن بهداشت عمومی محدودیت خیلی زود می تواند هزینه زندگی. فقط نگاه به آنچه اتفاق افتاده در طول سال 1918 Flu Pandemic

برای کارگران مانند Sterrett یا نه برای رفتن به محل کار می توانید مانند یک غیر ممکن است تصمیم گیری است. شما باید حاضر به بازگشت می شود و از کار اخراج شدند ؟ باید شما را ترک و خطر از دست دادن مزایای بیکاری? در یک اقدام بی سابقه همه گیر چه حمایتهای قانونی وجود داشته باشد برای کارگران ؟

که حساب دیفرانسیل و انتگرال متفاوت خواهد بود برای کارگران در کشورهای مختلف ، “یکی از چالش با درک حقوق خود به عنوان یک کارمند است که هر کشور قوانین مختلف و قوانین است که می تواند به تقویت قانون فدرال” Ann-Marie Ahern, یک, کار و استخدام وکیل در کلیولند اوهایو می گوید زمان از طریق ایمیل. “برای مثال کارگران در کالیفرنیا لذت بردن از مراتب بیشتر حفاظت در محل کار از تقریبا در هر نقطه دیگری در آمریکا”

بسیاری از ایالات و شهرستانها نیز گسترش معمول خود را کارگر قوانین حفاظت در طول بیماری همه گیر. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مثلا صدور یک فرمان اجرایی در اوایل ماه آوریل منع شرکت از شلیک افرادی که ماندن در خانه برای برخی از coronavirus دلایل مربوط. و کمیسیون نیروی کار تگزاس صادر کرده است هدایت و گفت که تگزاسی می توانید دریافت مزایای بیکاری اگر آنها را انتخاب کنید برای بازگشت به کار برای برخی COVID-19-دلایل مربوط.

اما به عنوان Ahern, یادداشت های اساسی قوانین فدرال همچنین ارائه برخی از حفاظت برای کارگران آمریکایی که احساس نا بازگشت به کار در میان همه گیر. در اینجا آنچه که در مورد حقوق.

آیا کارفرما می آتش من اگر من نمی بازگشت به کار ،

به طور کلی یک کارفرما می تواند آتش شما اگر شما حاضر به بازگشت به کار. اکثر کارگران در ایالات متحده آمریکا شاغل هستند “در را” به این معنی است که یک کارفرما می تواند آنها را به هر دلیلی که غیر قانونی تلقی توضیح می دهد که جیمز Brudney یک استاد کار و قانون استخدام در دانشگاه دنور دانیلز دانشکده حقوق در نیویورک است.

عصبی بودن در مورد کوروناویروس به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی از نظر قانونی محافظت از شما اگر شما حاضر به بازگشت به کار. مگر اینکه توجیه قانونی (یا کارفرما مجوز) امتناع از کار را “تشکیل یک استعفای از اشتغال می گوید:” شان Crotty یک کار و استخدام وکیل در دیترویت.

چند قوانین فدرال ممکن است کارگران با آن توجیه قانونی:

ايمنی و بهداشت حرفه ای عمل می کنند (اوش عمل)

ايمنی و بهداشت حرفه ای عمل می کنند (اوش عمل می کنند) کمک های مالی کارگران حق امتناع از به کار اگر آنها بر این باورند شرایط محیط کار می تواند باعث آنها را جدی قریب الوقوع آسیب Crotty می گوید.

کارفرمایان باید مطابق با اوش قانون وظیفه عمومی بند که کارفرمایان را ملزم به تضمین کارکنان خود را در محل کار “رایگان از خطرات شناخته شده است که باعث و یا به احتمال زیاد به علت مرگ یا جدی آسیب فیزیکی.” (متحده همچنین می توانید خود را اوش عمل تایید ایمنی محل کار قصد دارد که ممکن است استاندارد بالاتر است.)

اما می توان آن را سخت به یک coronavirus مربوط به مورد از طریق اوش عمل می کنند.

“من می خواهم احتیاط که [به طور کلی وظیفه بند] یک استاندارد بسیار بالا” Crotty می گوید. “از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدار با, اگر کارفرما است تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل در محل کار.” فقط گفت که کارفرمای خود را انجام نمی دهد به اندازه کافی به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی به شما عطا حفاظت از او می افزاید.

اگر شما فکر می کنم محل کار خود را نا امن است چرا که از coronavirus و شما باید بتن نمونه های خاص شما می توانید شکایت با ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA). از اوش قانون همچنین شامل یک ضد تلافی جویانه بند به این معنی که شما نمی توانید اخراج می شود و یا تنزل مقام برای دفاع از حق خود را به محل امن — اگر یک کارگر باید فایل ادعا می کنند که ظرف 30 روز از هر گونه اتهام تلافی لایحه Hommel یک کار و استخدام وکیل در تایلر توضیح می دهد.

ملی روابط کار عمل (NLRA)

برای کارکنان در بخش خصوصی اگر شما و دیگر کارگر احساس می کنید محل کار خود را نا امن است و شما هر دو تصمیم به رفتن به کار به این دلیل است که شما در حال حفاظت شده تحت قانون ملی روابط کار عمل (NLRA) به عنوان اصل در رفتن “اعتصاب برای ایمنی و سلامت دلایل می گوید:” روبن گارسیا, یک استاد کار و قانون استخدام در دانشگاه نوادا لاس وگاس مدرسه قانون است. شما هر دو را از نظر قانونی درگیر شدن در آنچه شناخته شده به عنوان “هماهنگ فعالیت” و NLRA منع کارفرمایان از مقابله به مثل در برابر کارگران که ورزش خود را “هماهنگ فعالیت حمایت” گارسیا می گوید. کارفرمای شما می توانید استخدام کسی به طور دائم جایگزین شما, اما آنها از نظر قانونی نمی تواند شما آتش است.

“این NLRA آن را در مورد چانه زنی; در مورد [ساخت] تغییرات در محل کار” گارسیا می گوید.

اگر شما در حال اخراج برای پیاده کردن یک کار دلیل این که شما احساس می کنید نا امن, شما می توانید رفتن به محلی فصل ملی روابط کار هیئت مدیره (NLRB) و پرونده اتهام علیه کارفرمای خود گارسیا توضیح می دهد. این قانون به طور کلی در مورد همه کارکنان بخش خصوصی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در یک اتحادیه. اما برخی از کارکنان از جمله کارگران کشاورزی داخلی و کارگران معاف هستند.

همانطور که با یک اوش عمل شکایت استدلال خود را برای احساس نا امن در محل کار باید به طور خاص بیش از فقط به طور کلی نگرانی در مورد COVID-19.

اگر شما احساس می کنید محل کار خود را به خصوص خطرناک است, شما احتمالا می تواند همچنین حفاظت شده تحت مدیریت کار روابط عمل (LMRA). Kenneth G. Dau-اشمیت استاد کار و قانون استخدام در Maurer دانشکده حقوق در دانشگاه ایندیانا می گوید که LMRA آمده است که اگر یک کارمند پیاده کردن کار “به دلیل غیر طبیعی در شرایط خطرناک” آنها در حال محافظت از اخراج شدن. از همه مهمتر بر خلاف تحت NLRA کارگران که انجام این کار در نظر گرفته نشده است در اعتصاب به معنی کارفرمای خود نمی تواند شخص دیگری را استخدام دائم آنها را جایگزین. Dau-اشمیت اخطار می دهد که “غیر طبیعی و خطرناک” است که یک استاندارد بسیار بالا است.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل

که به تازگی به تصویب رسید خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA) بود که در نظر گرفته شده برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده در طول همه گیر شامل برخی از جدید و یا گسترش کارگر حمایت است که در گذشته از طریق 31 دسامبر 2020.

اگر شما کار در بخش خصوصی برای یک کارفرما با کمتر از 500 کارمند و COVID-19 اند COVID-19 علائم شده اند و یا قرنطینه توسط یک دکتر یا دولت شما می توانید از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی خود را به طور منظم پرداخت نرخ خاصی کلاه. و اگر شما واجد شرایط برای این پرداخت می شود ترک کارفرمایان نمی تواند شما را به دفتر آمده در آن زمان. (این FFCRA نیز شامل دو هفته از پرداخت, مرخصی استعلاجی در دو سوم’ پرداخت به کارکنان قادر به کار (یا telework) چرا که آنها برای مراقبت برای کسی که قرنطینه شده.)

اگر چه من باید بچه ها در خانه به دلیل مدرسه و مهد تعطیلی?

این FFCRA گسترش تا 12 هفته از پرداخت “گسترش خانواده و پزشکی ترک” در دو سوم’ پرداخت به کارکنان قادر به کار (یا telework) چرا که آنها در حال مراقبت از یک کودک که در مدرسه یا محل مراقبت بسته است به دلیل coronavirus. این موضوع را به کلاه و مستلزم آن است که کارکنان در شرکت خود را برای 30 روز قبل از مصرف بگذارید.

اما Hommel می گوید که کارفرمایان با زیر 50 کارمندان نیازی به ارائه پرداخت را ترک کنند اگر آنها نشان می دهد آن را “خطر اندازد زنده ماندن کسب و کار به عنوان یک نگرانی رفتن.”

چه می شود اگر من در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19?

افراد در معرض خطر بیشتری از coronavirus هنوز هم می تواند مورد نیاز برای بازگشت به کار, اما آنها “باید ملاحظات ویژه,” Crotty زمان می گوید.

قانون آمریکایی های معلول (ADA) کارفرمایان را ملزم به شرکت در یک “فرآیند تعاملی” به سعی و ارائه امکانات رفاهی مناسب برای تمام کارکنان دارای معلولیت که یک درخواست. ADA تعریف معلولیت به عنوان “یک اختلال جسمی یا روانی است که محدودیت های قابل ملاحظه ای یکی یا بیشتر از عمده فعالیت های زندگی.” خانواده و پزشکی ترک عمل — که FFCRA گسترش — همچنین آمده است که کارکنان واجد شرایط می توانند تا 12 هفته بدون مزد کار محافظت را برای یک بیماری جدی در سلامتی است که باعث می شود آنها را قادر به انجام کار خود را اگر آنها در حال مراقبت از یک عضو خانواده که یک بیماری جدی در سلامتی.

ادامه مطلب: ما باید به تصمیم می گیرید که رنج می برد در یک بیماری همه گیر. که پیچیده

در حالی که ادا می کند به طور خاص لیست تمام اختلالات که واجد شرایط به عنوان یک ناتوانی بسیاری از شرایط قرار داده است که یک فرد در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVD-19 از جمله دیابت و بیماری های قلبی بیماری های ریوی و نقص, “تقریبا همیشه ‘معلولیت” تحت قانون” Ahern می گوید.

به منظور ادعا می کنند تحت حمایت ADA Hommel می گوید آن را عاقلانه به یک حرفه ای پزشکی را تعیین که شما یک وضعیت خاص. سپس شما باید ارائه کارفرمای خود را با مستندات از این وضعیت در کنار خود را ادا درخواست.

اگر دکتر می گوید شما نیاز به گرفتن مرخصی برای یک وضعیت پزشکی ADA نیاز به کارفرمای خود را به شما اجازه می را که ترک — مگر اینکه آن را ایجاد یک بی سختی برای کارفرمای خود می گوید: اموزش, عمده, کار و استخدام وکیل در شیکاگو است. ADA مشخص نیست یک بازه زمانی اما در مورد قانون به اعمال برخی از محدودیت. ADA همچنین ضد تلافی مقررات است که جلوگیری از کارفرمای خود را از اقدام بر علیه شما اگر شما بخواهید برای اقامت تحت قانون.

و اگر شما حامله هستید آگاه باشید که بارداری تبعیض عمل می کنند — که شامل کارفرمایان با 15 یا بیشتر کارکنان — کارفرمایان را ملزم به ارائه همان نوع از اقامت برای باردار کارکنان به عنوان معلول کارکنان” Ahern می افزاید.

هنوز هم نگه داشتن در ذهن که ادا نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به ماندن خانه از محل کار به طور کامل.

می رئیس من قطع من ساعت یا پرداخت با توجه به coronavirus نگرانی ها ؟

پاسخ کوتاه: بله. “به طور کلی کارفرمایان در آمریکا باید حق تعیین یک کارمند ساعت و جبران و سپس آن را به کارمند حق به قبول آن شرایط یا نه” ران چاپمن کار وکیل در شرکت Ogletree Deakins در دالاس تگزاس می گوید: از طریق ایمیل.

اکثر کارفرمایان نیاز به ارائه حداقل حداقل دستمزد. و برای کارکنان که “معاف” به معنی آنها معمولا نمی واجد شرایط برای اضافه کاری “اگر نرخ پرداخت قطره زیر آستانه ممکن است مسئولیت برای اضافه کاری” Ahern می نویسد.

اگر شما از یک توافق دسته جمعی, شما همچنین ممکن است یک قراردادی مناسب برای تنظیم ساعت و یا یک مجموعه پرداخت Crotty می افزاید.

می رئیس من بررسی کارکنان درجه حرارت بالا ؟ یا به من گزارش بالقوه COVID-19 علائم ؟

یک بار دیگر جواب کوتاه بله است. “بسیاری از حوزه های قضایی معرفی هستند و برخی از آنها نیاز به کارمند متوسط قراضه و سایر اقدامات” چپمن می نویسد.

این کمیسیون فرصت های برابر شغلی (EEOC) که اجرا محل کار قوانین ضد تبعیض است گفت: کارفرمایان می توانند در آزمون کارکنان قبل از اجازه دادن به آنها را به بازگشت به محل کار به عنوان طولانی به عنوان غذا و دارو تعیین آزمون های در حال استفاده هستند “دقیق و قابل اعتماد است.” آن نیز گفت: کارفرمایان می توانند درجه حرارت از کارکنان خود را اما باید در حفظ و سلامت خود اطلاعات محرمانه است.

کارفرمایان باید انجام دما نمایش در راه است که امن و محترمانه برای کارکنان Crotty می گوید. “شما می خواهید اجازه دهید به کارکنان می دانم که در مورد [نمایش] در پیشرفت شما می خواهید به استفاده از بدون تماس دماسنج شما می خواهید به یک فرد مناسب انجام دما را چک کرده و آن شخص garbed مناسب در هوای. و اگر شما در یک وضعیت که در آن شما را مجبور به ارسال کسی به خانه شما می خواهم به احترام و احتیاط در مورد آن.”

اگر من احساس می کنم من در محل کار نا امن است, آیا من می توانم ترک و جمع آوری مزایای بیکاری?

فدرال مراقبت در عمل گسترش مزایای بیکاری به افرادی که ممکن است واجد شرایط در گذشته مانند فرفره کارگران (مانند رانندگان) و افرادی که وقت کارکنان و یا خود اشتغالی. آن را نیز اعطا آمریکایی اضافی 13 هفته از مزایای بیکاری و موظف است که مردم از بیکاری اضافی دریافت 600 دلار در هفته است. (البته که پول اضافی به پایان خواهد رسید و پس از ژوئیه 31.)

در غیر این صورت بیکاری مقررات ایالتی به ایالت متفاوت است کارشناسان گفتن. به طور کلی نرخ بیکاری قوانین دستور است که شما نمی توانید بیکاری اگر شما را ترک کنید مگر اینکه شما “خیر” برای انجام این کار Crotty می گوید. اما “نا امن شرایط کار بالقوه است و اساس ادعا علت خوب,” او اضافه می کند.

در میان دیگر عوامل بیکاری ایالت آژانس خواهد در نظر گرفتن شرایطی که تحت آن شما را ترک, آیا شما تا به حال مطرح شده هیچ نگرانی به خود کارفرما و اینکه کارفرما چیزی به ارزیابی (یا آدرس) آیا شما در واقع تحت “شرایط کار نا امن,” Crotty می گوید.

چپمن می افزاید که اگر یک کارمند است در معرض خطر بالا رده “بیکاری آژانس ممکن است تشخیص عمل ترک شود مناسب بر اساس شرایط منحصر به فرد” اگر چه می توان آن را “مورد به مورد تعیین.”

اگر شما قصد ترک آنجا که شما فکر می کنید محل کار خود را نا امن است عمده نشان می دهد که شما برای اولین بار مدافع موقعیت خود را به کارفرمای خود و ثبت درخواست خود و پاسخ خود را به عنوان شواهد. اما حتی یادداشتهای فراوانی از این فعل و انفعالات است که هیچ تضمینی برای واجد شرایط برای بیکاری. “همیشه وجود دارد احتمال که آنها در حال رفتن به می گویند:” ما فکر نمی کنم که که ناامن است.’ و بنابراین شما به طور داوطلبانه به سمت چپ و شما هنوز واجد شرایط برای مزایای,’,” او می گوید.

“به طور کلی ترک خطرناک است برای کارمند وقتی که می آید به بیکاری” Crotty می گوید. کارمند “در نهایت ممکن است غالب و نشان می دهد آنها به علت خوب است اما ممکن است تاخیر در گرفتن منافع در حالی که این موضوع مصمم است.” بعلاوه بیکاری سازمان هستند بنابراین حمایت با ادعا می کند در حال حاضر که آن را ممکن است در حالی که قبل از آنها “واقعا حفاری و شروع به ساخت در مورد تعیین واجد شرایط بودن” او می افزاید.

آنچه از حقوق باید بدانید در مورد وجود دارد ؟

به عنوان Brudney توضیح میدهد: قانون استاندارد نمایشگاه کار دیکته است که شما باید یک راست به پرداخت برای همه کار شما در طول تمام ساعت شما کار می کنند. بنابراین اگر شما را تا پایان کار ساعت های طولانی تر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر, شما قرار بود به پرداخت هر گونه مناسب اضافه کاری حق بیمه شما واجد شرایط برای او می گوید.

تحت NLRA اکثر کارکنان بخش خصوصی نیز باید این حق را برای سازماندهی در یک اتحادیه Dau-اشمیت می گوید در یک ایمیل. “اتحادیه کارگران فرصت های بیشتری برای رسیدگی به مسائل ایمنی و مذاکره بیش از تغییرات در شرایط کار نسبت به غیر اتحادیه کارکنان و اتحادیه های کارگری باید از این تخصص برای رسیدگی به این مشکلات خوب,” او می نویسد.

Dau-اشمیت امتیاز به عنوان مثال تعیین شده توسط ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران که به تازگی مذاکره با مواد غذایی زنجیره ای Kroger برای بیشتر مرخصی اضطراری اضافی, روش های تمیز کردن و پرداخت را افزایش دهد. “غیر اتحادیه کارکنان نمی تواند انجام دهد که” او می گوید.

در نهایت کارگران که عصبی در مورد بازگشت به کار به دلیل ویروس باید نگاهی هم به درک تمام پتانسیل دوره از عمل به آنها ،

“این واقعا مهم است برای مردم به درک همه از حقوق خود را قبل از ساخت هر گونه قانون استخدام گیری و برای حمایت خود را در یک مطلع شیوه” Ahern می گوید. بسیاری از این قوانین جدید هستند و “کارکنان باید نه فقط فرض کنیم که کارفرمای خود را می داند و یا در نظر دارد مطابق با قانون” او می گوید:, و اضافه کرد: “به همین ترتیب وجود دارد بسیاری از شرایطی که کارکنان ممکن است به صورت که ممکن است به نظر می رسد نامناسب و یا غیر مسئولانه در بخشی از کارفرمایان خود را, اما ممکن است بسیار قانونی است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>