‘صرفه جویی در زندگی است جرم نیست.’ پس از حکم دادگاه فیلادلفیا آماده افتتاح نظارت محل تزریق برای مبارزه با مصرف بیش از حد مرگ و میر

(فیلادلفیا) — یک فیلادلفیا گروه غیر انتفاعی گفت: آن را باز ملت را برای اولین بار تحت نظارت محل تزریق در هفته آینده برای مبارزه با مصرف بیش از حد مرگ و میر پس از یک قاضی فدرال را رد کرد وزارت دادگستری تلاش برای جلوگیری از این طرح است.

ایالات متحده منطقه قاضی جرالد McHugh در آخر نماز جمعه گفت: Safehouse پیشنهاد نمی فدرال را نقض قوانین مواد مخدر به این دلیل که قصد دارد برای صرفه جویی در زندگی می کند و نه تشویق به استفاده از مواد مخدر.

“ما سپاسگزار است که دادگاه یک بار دیگر متوجه شد که صرفه جویی در زندگی است نه یک جرم” Safehouse عضو هیئت مدیره رندا Goldfein روز سه شنبه گفت. “ما یک نیاز بزرگ در جنوب فیلادلفیا و برنامه ریزی برای باز کردن وجود دارد در هفته آینده.”

سازمان تنظیم به اعلام جزئیات افتتاحیه اولین گزارش را در Philadelphia Inquirerدر یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

آمریکا وکیل ویلیام McSwain که استدلال می کنند در برابر این طرح در جلسات دادگاه در سال گذشته قول داد به درخواست تجدید نظر به 3 متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

“چه Safehouse پیشنهاد یک رادیکال آزمایش که دعوت هزاران نفر از مردم بر روی اموال خود را به منظور تزریق مواد مخدر” McSwain روز سه شنبه گفت. او گفت: وزارت دادگستری ایالات متحده جراح عمومی و محله های محلی گروه های مخالف این ایده است.

تحت Safehouse طرح, مردم, مبارزه با اعتیاد می تواند به مواد مخدر به درمانگاه-مانند تنظیم استفاده از آنها را در یک تقسیم خلیج و کمک گرفتن از نزدیکی و کمک های پزشکی اگر آنها بیش از حد. آنها همچنین مشاوره در مورد درمان و دیگر خدمات بهداشتی و درمانی.

باز شده است در انتظار برای بسیاری از سال گذشته در حالی که McSwain دفتر استدلال کرد که این طرح نقض 1980s-عصر قانون مواد مخدر شناخته شده به عنوان “crackhouse اساسنامه.” Safehouse وکلا گفت: آن را به وضوح غیر قانونی و در زیر آن بخش از مواد کنترل شده عمل می کنند — که تنظیم اختیار استفاده و توزیع داروهای خاص — ایستاده در این نزدیکی هست با صرفه جویی در زندگی به کمک پزشکی. McHugh به توافق رسیدند.

“هدف نهایی از Safehouse پیشنهاد عملیات به منظور کاهش استفاده از مواد مخدر نه تسهیل آن و بر این اساس (قانون) ممنوع نیست Safehouse پیشنهاد انجام,” او نوشت: در مقدماتی حاکم در پاییز گذشته که او تأیید در روز سه شنبه.

شهردار فیلادلفیا جیم کنی و دادستان منطقه لری Krasner پشتیبانی از نظارت سایت های تزریق به عنوان شهر هایش با حدود 1100 مصرف بیش از حد مرگ و میر در هر سال است. امکانات به مدت طولانی عمل در کانادا و اروپا در نظر گرفته شده است توسط چندین شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله سیاتل و نیویورک و سان فرانسیسکو.

Goldfein است گفت که او امیدوار است مقامات محلی خواهد مقاومت در برابر McSwain را تهدید به سرکوب مشتریان با استفاده از تسهیلات.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>