عربستان اماکن شیعه اقلیت دژ در مستند بیش از coronavirus

ریاض بسته کردن قطیف منطقه است که 11 کشور را بیش از 200 مورد ثبت شده. مردم محلی گفته اند این تبعیض توسط سنی دولت است.

دولت عربستان سعودی اعلام کرد در روز یکشنبه بود که cordoning کردن کل منطقه در این کشور شرق بیش از coronavirus نگرانی. این قطیف منطقه به این کشور اقلیت شیعه و دیده می شود به عنوان یک چشمه از ناآرامی ثبت 11 مورد از رمان COVID-19 ویروس.

“با توجه به این که تمام 11 ثبت موارد مثبت جدید کروناویروس ها از قطیف… این تصمیم گرفته شده است… به طور موقت به حالت تعلیق در ورود و خروج از قطیف” در وزارت کشور در ریاض گفت: در یک بیانیه رسمی در حمله عربستان.

یکشنبه وجود دارد 234 تایید موارد این ویروس در عربستان سعودی بسیاری بر این باور بوده اند به این کشور آورده از سخت ضربه همسایه ایران با بسیاری از زائران و اخیرا در بازگشت از شیعیان اکثریت ملت است.

قطیف شده است به ناآرامی های پراکنده از سال 2011 زمانی که معترضان خواستار آزادی بیشتر از خانواده سلطنتی عربستان سعودی در بحبوحه بهار عربی.

معترضان بار دیگر به خیابان ها ریختند در پاسخ به این مستند را متهم به سنی تحت سلطه دولت در ریاض از تبعیض است.

عربستان سعودی در حال حاضر بسته مقدس در مکه و مدینه در پاسخ به شیوع بیماری است. معلوم نیست در عین حال اگر coronavirus بیماری تاثیر می گذارد سالانه حج به مکه مقدس سفر برای مسلمانان و یک منبع بزرگ درآمد برای پادشاهی.

فرمول 1 جایزه بزرگ به جای برنامه ریزی شده در این شهرستان از مارس 20-22 برگزار خواهد شد بدون تماشاگر دولت گفته است.

رکود قیمت نفت با توجه به این ویروس به هدف قرار دادن اقتصاد عربستان سخت به ویژه در نور از عمده اصلاحات اقتصادی به دنبال ولیعهد و محمد بن سلمان.

es/mm (AP, AFP),

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>