آتش بس پیشنهادی عربستان سعودی که رهبری ائتلاف مبارزه با ایران حمایت شورشیان حوثی در یمن به اثر رفت پنج شنبه به طور بالقوه هموار کردن راه برای پایان دادن به جنگ که رفته است برای بیش از پنج سال است.

مقامهای سعودی اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که آتش بس خواهد آخرین برای مدت دو هفته است که می آید در پاسخ به درخواست سازمان ملل متحد برای توقف درگیری ها میان coronavirus بیماری همه گیر.

عربستان معاون وزیر دفاع شاهزاده خالد بن سلمان توییتی در روز پنج شنبه است که آن را “امیدوارم ایجاد یک موثر تر آب و هوا به deescalate تنش” و فعال کردن دو طرف به سوی یک حل و فصل سیاسی.

او همچنین در توئیتر خود نوشت که عربستان سعودی خواهد کمک 500 میلیون دلاری آمریکا به سازمان ملل متحد تلاش های امدادی در یمن این سال و اضافی $25 میلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر.

“این است که تا به یمن برای قرار دادن سلامت و ایمنی مردم یمن بالاتر از همه چیز” شاهزاده نوشت.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی شده است مبارزه با داعش پس از 2015 از طرف سازمان ملل متحد حمایت دولت رئیس جمهور یمن عابد Rabo منصور هادی ، این درگیری به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر و ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به غذا و مراقبت های پزشکی کمبود و سوق دادن کشور به آستانه قحطی.

این ceasfire خواهد دو هفته گذشته می آید و در پاسخ به درخواست سازمان ملل متحد برای توقف درگیری ها میان coronavirus بیماری همه گیر. یک حامی حوثی به نظر می رسد او را به عنوان حامل سلاح در طول یک گردهمایی در صنعا, یمن در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. (Mohamed al-Sayaghi/فردا نیوز)

هیچ واکنش رسمی از شورشیان افزایش نگرانی که آیا عربستان ابتکار عمل را در ترجمه به هر گونه تغییر بتن بر روی زمین است.

مدت کوتاهی پس از عربستان سعودی پرده برداری از طرح خود را روز شنبه ساکنان در رقابت یمن در استان مأرب گفت: یک مظنون به حوثی ها موشک زده امنیتی ساختمان در مرکز شهرستان. وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت و یا گزارش از تلفات.

جنگ ثابت شده پر هزینه برای پادشاهی سعودی و آسیب آن تصویر های بین المللی.

عربستان سخنگوی سرهنگ ترکی al-ملکی گفت: آتش بس می تواند تمدید اجازه می دهد تا طرفین به بحث در مورد “جامع راه حل سیاسی در یمن است.”

پادشاهی آتش بس اعلام می آید پس از تلاش های قبلی در مذاکرات صلح شکست خورده اند را به نگه دارید. این پادشاهی چهره واقعیت های جدید است.

هیچ موارد گزارش شده در یمن

با قیمت نفت معلق در هوا بالای 30 دلار در هر بشکه پادشاهی است گفت: آن را کاهش هزینه های دولت به عنوان آن را از آن سنگین ذخایر خارجی برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان خاموش کردن کسب و کار در سراسر کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عربستان سعودی یکی از جهان بالا spenders در بازوها و هیچ نشانه ای وجود دارد که دولت در کاهش هزینه ها خواهد شد بلافاصله تاثیر خود دفاع بودجه اما هزینه جنگ در یمن به شدت وزن به عنوان درآمدهای دولت شاقول به دلیل قیمت نفت پایین است. ویلسون مرکز تخمین می زند که برچسب قیمت برای حفظ و هوا و زمین و دریا عملیات در جنگ یمن می تواند تا رسیدن به 200 میلیون دلار در یک روز هر چند که مشخص نیست چقدر از آن عربستان سعودی پرداخت می شود.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی نیز ضربه تابستان گذشته پس از امارات متحده عربی را به عهده گرفت “استراتژیک نقل و انتقال” از نیروهای خود را در یمن دنبال افزایش تنش ها با ایران در خلیج فارس از خروج از ائتلاف با ضعیف زمین حضور و کمتر گزینه های تاکتیکی.

تا کنون یمن است ثبت هر گونه ویروس موارد است. اما انسان دوستانه گروه هشدار داده شدید تلفات اگر همه گیر بازدید جهان عرب به فقیرترین کشور به دلیل جنگ-ضعیف بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است.

یک نماینده کمیته بین المللی نجات در یمن روز پنجشنبه گفت که بیش از نیمی از مردم یمن تجهیزات پزشکی در حال حاضر کار نمی کند و میلیون ها نفر از یمنیها هیچ دسترسی به بهداشت مناسب آب و یا فاضلاب.

‘مهلت بسیار مورد نیاز’

“این [بس] وعده داده می شود یک مهلت بسیار مورد نیاز برای 24 میلیون یمنی در نیاز ناامید از کمک های انسان دوستانه گفت:” Tamuna Sabedze IRC را در یمن کشور, مدیر. او خواست طرفین متخاصم در نهایت توافق بر سر یک آتش بس دائمی.

“دو هفته است که به اندازه کافی زمان برای آماده سازی این کشور برای اثرات ویرانگر COVID-19 را در این کشور و نه برای رسیدن به کسانی که در نیاز و کاهش درد و رنج خود را گفت:” Sabedze.

او اشاره کرد که انزوا تسهیلات خارج از شهرستان بندر حدیده بود ضربه توسط یک حمله هوایی در اوایل این هفته.

پیشنهاد استقبال

“ما نمی توانیم کنترل جهانی همه گیر در میان بمب و حملات هوایی” Sabedze گفت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده استقبال عربستان پیشنهاد پنج شنبه تاکید بر این که “یک راه حل پایدار نیاز به سازش از همه طرف.”

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که برای برقراری آتش بس در تمام جهانی درگیری در 23 مارس برای مقابله با ویروس ها و به طور خاص به نام دو روز بعد برای توقف در یمن استقبال می کنند گفت: “این می تواند کمک به پیشبرد تلاش های صلح به عنوان به خوبی به عنوان پاسخ این کشور به COVID-19 بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de