عربستان گفت: “ما لازم نیست که سابقه قتل شهروندان ما’

در DW را در درگیری های منطقه, عربستان وزیر امور خارجه عادل الجبیر اما می گوید این کشور پرداخت ‘قیمت’ بیش از قتل جمال Khashoggi. گروه های حقوق بشر در ادامه به محکوم کردن آن وخیم درمان شدند.

وحشیانه قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در دست دولت سعودی عوامل بین المللی موجب خشم خدشه دار کردن تاج شاهزاده محمد بن سلمان را جهانی جذابیت توهین آمیز و بازداری – برای یک زمان کوتاه حداقل – سرمایه گذاران خارجی است.

در حالی که ریاض اصرار قتل و سرکش عملیات واشنگتن پست Khashoggi را کارفرمای سابق گزارش شده در نوامبر 2018 که مقامات CIA بودند و با اعتماد به نفس ولیعهد خود را دراز پشت ترور با استناد به منابع بی نام.

در یک مصاحبه اختصاصی در کنفرانس امنیتی مونیخ در عربستان, وزیر دولت در امور خارجه گفت: در درگیری های منطقه میزبان تیم سباستین “این ایده که این مجاز بود مسخره است.”

عادل الجبیر-اما – که تنزل مقام از وزیر امور خارجه در یک ترمیم کابینه پس از کشتار – نیز رد کرد که وجود داشته است سرکوب مخالفان و تمجید کشور جذابیت برای کسب و کار خارجی.

“اگر عربستان سعودی خیلی بد بود هیچ کس نمی خواهد آمد,” او گفت:.

‘شواهد معتبر’

در Khashoggi قتل سباستین پرسید که چرا ترکیه محققان اجازه داده شد تا وارد کنسولگری عربستان در استانبول تنها 10 روز پس از ولیعهد ساخته شده این پیشنهاد را برای آنها به جستجوی آن است.

“من درک می کنم که شرایط وجود دارد که در آن کشورها به توافق مکانیک و روش های چگونه شما می خواهید مردم به ورود به قلمرو حاکمیت,” al-اما گفت.

“هیچ کشور اجازه خواهد داد که یک کشور دیگر دسترسی کامل به یک دیپلماتیک تسهیلات است که فقط اتفاق نمی افتد.”

گزارشگر ویژه سازمان ملل در فراقضایی خلاصه و یا اعدام های خودسرانه اگنس Callamard گزارش در ماه جولای سال 2019 بود که “شواهد معتبر با اشاره به صحنه جرم داشتن شده است به طور کامل حتی forensically تمیز. این نشان می دهد که عربستان بررسی انجام نشده بود در ایمان خوب است و که آن را ممکن است به مقدار مانع عدالت است.”

دولت وزیر گفت سباستین که گزارشگر ویژه به حال “تکیه بر منابع از روزنامه ها و نشت به رسانه ها” و مغرضانه بود.

“نگاهی به رکورد او را وقتی که می آید به عربستان سعودی برای تعدادی از سال” گفت: al-اما “و چه توهین ها و چه منفی او شده است در برابر عربستان سعودی است.”

و ” تحت فشار قرار دادند اما در سباستین چالش های که وجود دارد بسیاری دیگر علاوه بر Ms Callamard که توهین در مورد حقوق بشر در عربستان سعودی است.

“عربستان سعودی ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در شرایط و ضوابط حقوق بشر است.”

در طرف اشتباه از حقوق بشر است ،

اما سازمانهای حقوق بشر مانند سازمان عفو بین الملل آن را متفاوت ببینند.

“تقریبا تمام عربستان سعودی مدافعان حقوق بشر و مستقل صدای مرد و زن در حال پشت میله های زندان سپری کردن احکام طولانی مدت” آن گفت: در گزارش این ماه است.

Kronprinz von Saudi-Arabien Mohammad bin Salman (imago images/Future Image)

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان “نیروی محرکه تغییر در عربستان سعودی گفت: al-اما اما سوال معطل اطراف اتصال خود را به جمال Khashoggi قتل

“من موضوع را با که. این کشور در یک مسیر اصلاحات و کسی که خواستار اصلاحات است که بخشی از این فرآیند” al-اما گفت. “چرا ما باید اصلاحات در عربستان سعودی و سپس انتقاد از افرادی که تماس برای اصلاحات؟”

وزیر امور خارجه گفت: عربستان سعودی با آن روبرو “نفاق” بیش از این انتقاد وارد و در آن بیش از حقوق بشر است.

دوستان مثل این

در یک جلسه در ماه ژانویه با al-اما اعضای پارلمان اروپا نیز در انتقاد از عربستان سعودی حقوق بشر.

“شما باید یکی از بدترین سوابق در جهان است و اگر ما برای درمان شما به عنوان یک متحد و دوست پس از آن که به تغییر” یک انگلیسی MEP گفت: عربستان رسمی.

در درگیری های منطقه, تیم سباستین مطرح شده در این جلسه با al-اما و پاسخ خود را به پارلمان اروپا که ریاض “حاضر به patronized.”

“عربستان سعودی را قبول نمی کند مردم انتقاد از نظام حقوقی ما. ما نه انتقاد انگلستان و یا فرانسه و یا آلمان یا سوئد” وزیر امور خارجه گفت:.

در مارس 2019 36 کشور از جمله آلمان و فرانسه و انگلستان با صدور بیانیه مشترک گفت آنها “به خصوص در مورد استفاده از ضد تروریسم و امنیت ملی مقررات در برابر افراد کارگیری مسالمت آمیز از حقوق خود و آزادی.”

سباستین پرسید: اگر عربستان سعودی شده بود به شدت اشتباه گرفته توسط کارشناسان.

Al-اما به توافق رسیدند. “آنها نیاز به آموزش بیشتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>