عربستان سعودی می گوید سالانه حج خواهد رفت با ‘تعداد محدود’

عربستان سعودی روز سه شنبه گفت که به دلیل coronavirus تنها “بسیار محدود اعداد” از مردم خواهد بود و مجاز به انجام مراسم حج که به طور سنتی تساوی حدود دو میلیون مسلمان از سراسر جهان است.

تصمیم می آید پس از هفته ها گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا عربستان سعودی را لغو حج در دسترس نباشد و یا اجازه می دهد حج برگزار می شود در شماره های نمادین.

معلوم نیست چرا دولت منتظر تا زمانی که فقط پنج هفته قبل از حج به اعلام تصمیم خود اما زمان نشان می دهد حساسیت در اطراف عمده تصمیمات مربوط به حج است که بر مسلمانان در سراسر جهان است.

پادشاهان سعودی را برای نسل فرض بر این عناوین به عنوان متولیان اسلام مقدس ترین سایت و نظارت خود را از حج است یک منبع از اعتبار و نفوذ در میان مسلمانان در سطح جهان است.

حج نیز تولید حدود 6 میلیارد دلار درآمد برای دولت در هر سال است.

عربستان سعودی هرگز لغو حج در نزدیک به 90 سال از کشور تاسیس شد.

خطرات مرتبط با اجتماعات بزرگ

دولت گفت: تصمیم خود را به شدت محدود کردن تعدادی از زائران بود که با هدف حفظ سلامت عمومی جهان با توجه به کمبود واکسن یا درمانی برای کسانی که آلوده و همچنین به عنوان خطرات مرتبط با اجتماعات بزرگ از مردم است.

با وجود مصرف زود هنگام و اقدامات بی سابقه برای کنترل گسترش ویروس در داخل کشور عربستان سعودی یکی از بالاترین نرخ از coronavirus عفونت در خاورمیانه با بیش از 161,000 مجموع مورد تأیید و 1,307 مرگ و میر.

حج یکی از بزرگترین گردهمایی های روی زمین با زائران ماندن در محدوده و راه رفتن و دعا شانه به شانه.

رم در سال 2015 باعث شد بیش از 2400 مرگ و میر.

سازمان دیده بان | کنترل جمعیت متخصص توصیف ‘شوک’ 2015 حج رم:

کنترل جمعیت متخصص کیت هنوز هم مذاکرات در مورد مرگبارترین فاجعه در مراسم حج 6:32

“این تصمیم گرفته شده است برای اطمینان از حج انجام می شود در یک شیوه ای امن از ديدگاه بهداشت عمومی” دولت در بیانیه ای گفت:.

پادشاهی را وزارت حج گفت: تنها افرادی از ملیت های مختلف در حال حاضر ساکن در این کشور اجازه داده می شود برای انجام بزرگ حج است که برای آغاز این سال در پایان ماه ژوئیه.

دولت مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود مجاز به شرکت.

حج مراکز حدود پنج روز شدید عبادت و مناسک در مکه این زائران به طور معمول شروع به ورود به عربستان سعودی از طریق آن دروازه اصلی شهر جده هفته ها و حتی ماه ها در پیش است.

ایمنی یک ‘اولویت’

عربستان سعودی گفت: “اولویت این است که همیشه فعال حجاج برای انجام حج و عمره و مناسک با خیال راحت و ایمن.”

آن را در دفاع از تصمیم خود بر اساس مذهبی و همچنین گفت که آموزه های اسلام نیاز به حفاظت از زندگی انسان است.

عربستان سعودی در رأس شورای روحانیون به سرعت با صدور بیانیه ای گفت: این تصمیم در راستای شریعت اسلامی قانون است.

سازمان حج و زیارت به طور معمول به تساوی حدود دو میلیون مسلمان از یک سال به بازدید از سایت های مانند کعبه, اسلام, مقدس ترین حرم در مسجد دیده می شود در فوریه. 27, 2020, فقط قبل از اینکه ترس از coronavirus آن را تعطیل کند. (Abdel غنی بشیر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

انجام حج مرکزی به اسلام و یکی از دین را پنج رکن. همه سفت مسلمانان ملزم به انجام حج یک بار در طول عمر خود با بسیاری از صرفه جویی در پول خود را در تمام طول زندگی به پرداخت هزینه سفر.

حج دیده می شود به عنوان یک فرصت برای پاک کردن گناهان گذشته و شروع تازه است.

زائران ریختن نمادهای ماتریالیسم به عنوان زنان چشم پوشی از آرایش و عطر و پوشیدن لباسهای گشاد و پوشش سر در حالی که مردان لباس بدون درز سفید terrycloth لباس به معنای تاکید بر تساوی همه مسلمانان در برابر خدا.

تعلیق تعطیلی و محدودیت

عربستان سعودی در حال حاضر معلق کوچکتر در طول سال عمره مفرده در اوایل این سال و بسته مسجد اعظم مکه به اسلام جنش سایت ،

شهر مکه نیز تحت سخت 24 ساعت منع رفت و آمد برای بیش از دو ماه است.

اوایل سال جاری دولت عربستان در بسته مسجد دیده می شود در ماه اوت سال 2019. شهر مکه نیز تحت سخت 24 ساعت منع رفت و آمد برای بیش از دو ماه است. (Amr Nabil/آسوشیتد پرس)

اگر چه عربستان سعودی برداشته است برخی از محدودیت ها در روزهای اخیر عمره همچنان معلق و مرزهای این کشور باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان و گردشگران است.

اندونزی و مالزی که همراه ارسال در حدود یک چهارم میلیون مسلمان به حج هر سال در حال حاضر اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال شود شهروندان خود به زیارت این سال, در بخشی به دلیل آن را به حال تبدیل شدن بیش از حد دیر به آماده شدن برای آن است.

در اوایل نشانه ای از عدم قطعیت در اطراف این سال را به حج پادشاهی خواسته بود مسلمانان در آغاز مارس به تاخیر در ساخت برنامه ای برای زیارت به عنوان ویروس به رشد جهانی همه گیر آلوده کردن میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>