در سال 2018 عربستان زنان را به خیابان های سراسر کشور مجاز به رانندگی اتومبیل خود را برای اولین بار. همان سال نامربوط مردان و زنان اجازه داده شد به مخلوط در یک فرمول-E ماشین مسابقه و کنسرت پر زرق و برق به گوش دادن DJ David کویته و نخود چشم سیاه و سفید—غیر قابل تصور چندی پیش در یک کشور که در آن پلیس مذهبی استفاده می شود برای به اجرا درآوردن یک جدایی سخت از جنس نر و ماده.

که بخشی از قایق بسیار قابل رویت اصلاحات اجتماعی است که عربستان سعودی راه اندازی کرده است در سال های اخیر به عنوان پادشاهی تلاش می کند به تغییر موقعیت خود را به عنوان یک مدرن نیروگاه اقتصادی جهانی. اما شما لازم نیست که به دنبال جایی برای دیدن یک کشور بسیار متفاوت است که در آن مقامات رسم خشونت قتل واشنگتن پست جمال Khashoggi که عربستان نیروی هوایی افسر مورد مطالعه قبل از استقرار برای آموزش در فلوریدا که در آن او به ضرب گلوله سه نیروی دریایی ایالات متحده نیروی هوایی در پاییز گذشته و که در آن میلیون ها نفر از کودکان رفتن به مدرسه هر روز و خواندن دولت-تحریم سخنرانی نفرت در خود متن کتاب.

برای کاخ سفید است که به نظر می رسد که با توجه عربستان شاهزاده محمد بن سلمان اسکله گسترده در دو حوادث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن سخت در پشت صحنه یکی از آخرین را تغییر دهید. پس از سال 2017, زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده عربستان سعودی به عنوان یک کلید متحد منطقه ای دولت دیده می شود دولت های درسی که تدریس یک نسخه از اساسی اسلام تا شدید استفاده می شد توسط دولت اسلامی — به عنوان یک تهدید امنیتی و بخش مهمی از تلاش خود را برای مبارزه با تروریسم است.

دو بررسی های جدید عربستان, دولت, کتاب های درسی نشان می دهد که نه خیلی تغییر کرده با وجود این تلاش ها. در سال 2019 عربستان آموزان هنوز در حال دستور به حفظ غربی ها در یک فاصله در نظر گرفتن یهودیان “میمون” و “ترور” خم در آسیب رساندن به مسلمان اماکن مقدس و به مجازات همجنس بازی با مرگ است. همه کسانی که احساسات گنجانده شده در متن کتاب است که مورد نیاز خواندن برای کودکان مسلمان در عربستان سعودی از کودکستان تا دبیرستان و با توجه به بررسی های بیت المقدس مستقر در موسسه نظارت بر صلح و فرهنگی تحمل در آموزش و پرورش مدرسه, و یا تاثیر SE, غیر انتفاعی که تحقیقات ذکر شده توسط سازمان ملل متحد و ضد افترا لیگ.

دوم سازمان برجسته شبیه نگران کننده مواد. “دانش آموزان در حال تدریس است که مسیحیان و یهودیان و دیگر مسلمانان هستند ‘دشمنان’ از مؤمن واقعی و به رفتار و برخورد و احترام تنها به دیگر مؤمنان واقعی به طور خاص وهابی,” سخت فرقه از اسلام که بر اساس آن عربستان سعودی تاسیس می گوید: امام احمد از واشنگتن بر اساس موسسه مطالعات خلیج فارس, در یک پیش نمایش برای زمان خود را دقیق بررسی 2019 کتاب های درسی به دلیل در ماه مارس است. دو گروه به اشتراک گذاشته اند نتایج خود را با دولت ایالات متحده در افغانستان ،

هر دو نظرات تائید شده اند وجود دارد برخی از تغییرات به عربستان برنامه درسی طراحی شده برای دلجویی از پادشاهی غربی منتقدان. آل احمد اشاره می کند که در یک پاساژ عبارت “مسیحیان و یهودیان” جایگزین شده است با عبارت “دشمنان اسلام” اما می گوید بخش های دیگر از همان کتاب درسی را روشن است که مسیحیان و یهودیان باقی مانده در ‘دشمنان’ اردوگاه. مارکوس Sheff مدیر عامل شرکت تاثیر SE می گوید: برخی از قابل توجه ترین تغییرات در برنامه درسی مناسب در تاج شاهزاده جاه طلب نوسازی طرح برای کشور به نام چشم انداز 2030 مانند تصویر می کشد زنان به عنوان کارآفرینان. “اما آنها را تشویق به کارآفرینان در حالی که نمی یابی غربی ها آنها انجام کسب و کار با” شفیلد می افزاید.

آهسته سرعت تغییر و عربستان امتناع دولت به انجام بیشتر شده است یک منبع ناامیدی به مغلوب ساختن پیشی جستن یک مقام ارشد دولت رسمی زمان می گوید. تهمت می پیوندد یک خط طولانی از آمریکا رهبران سازمان ملل متحد و حقوق بشر و مدنی گروه شده اند که تحت فشار دولت عربستان در دهه متوقف و تبلیغی آن سخت ورژن وهابی اسلام گسترش در داخل و خارج از پادشاهی خود روحانیون’ خطبه های آنلاین و یا اینکه در مساجد است که عربستان پول ساخته شده است. دولت آزادانه توزیع صدها نفر از هزاران نفر از وهابی Qurans در سراسر جهان می کند و آن کتاب های درسی مدرسه آزادانه در دسترس بر روی اینترنت است. پس از حمله به نیویورک و واشنگتن تا حد زیادی توسط عربستان متولد جهادی هر دولت است که اشغال کاخ سفید خواسته است دولت عربستان سعودی را به تجدید نظر در آنچه در آن می آموزد کودکان خود را تنها با یخبندان تغییر به عنوان یک نتیجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می گویند که آنها مشغول به کار در خصوصی به اشاره به خطرات ناشی از این نوع از نفرت زبان به عربستان مقامات, اما آنها تمایلی به علنی انتقاد ریاض را از پا کشیدن. “ما نمی توانیم فقط تقاضا از یک کشور مستقل متحد فوری رفع” دوم ارشد دولت گفت: با توجه به زمان. “عربستان سعودی در حال حیاتی برای امنیت ملی ما تلاش در منطقه عمدتا کسانی که در جاهایی مانند یمن… آنها به ما ارائه بسیاری از پشتیبانی در دعوا آن است که ما به اشتراک بگذارید.”

بوش و دولت اوباما نیز نگهداری مشابه انتقادات در پشت درهای بسته با توجه به Farah Pandith که خدمت در هر دو دولت منصوب شد و اولین نماینده ویژه جوامع مسلمان. “آنها شرکای ما در post-9/11 در زمینه مبارزه با القاعده. ما می خواستیم به انجام این کار در راه است که اجازه داده آنها را به نگه داشتن یک کمی از کرامت اما همچنین نشان می دهد رهبری,” او گفت: زمان. “آن را باید دیگران آنها را وادار به انجام کار درست است.” او می گوید: دولت عربستان را رد کرد و برخی از شدید تر واعظان گرفته و برخی از آنها بیشتر از نفرت پر از موعظه کردن اینترنت اما بسیاری از این مواد هنوز در دسترس از جمله در برنامه درسی ملی است. “این یک سوال از مقیاس. من سفر به 80 کشور به عنوان نماینده به جوامع مسلمان. هیچ کدام دارای نفوذ بیشتری نسبت به عربستان سعودی.”

ویژه داستان
توسط انگل بهترین عکس پیروزی آغاز یک عصر جدید در فیلم ؟
آسیایی, فیلمسازان در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که انگل نیست فقط یک لحظه لب از شکوه و عظمت.

عربستان منتقدان می گویند مانند این درسی است که تداوم افراطی و خشونت از جمله اقدامات عربستان ستوان دوم محمد سعید Alshamrani 21 ساله که متهم به باز کردن آتش در ایالات متحده پرسنل در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola در دسامبر 6 کشته شدن سه نیروی دریایی نیروی هوایی و مجروح شدن هشت. Alshamrani یک افسر نیروی هوایی پادشاهی عربستان سعودی در حال مسلح خود را با یک نظر قانونی خریداری شده 9mm Glock, handgun, تنها چند روز پس از این گزارش نشان دادن ویدئوها از جرم تیراندازی به دیگر عربستان به دانش آموزان آموزش در پایه به عنوان بخشی از یک دیرینه آمریکا آموزش نظامی برنامه.

کارشناس تروریسم میا بلوم می گوید: مواد Alshamrani را مصرف در مدرسه و برگشت به خانه آنقدر شدید است که وزارت امور خارجه آن را مورد استفاده توسط دولت اسلامی در طول سلطنت خود را از ترور در عراق و سوریه است. “تا زمانی که داعش شروع به انتشار خود را ‘Al-Harouf’ سری از کتاب های درسی کودکان داعش استفاده عربستان از کتاب های درسی در مدارس به آموزش توله خلافت” بلوم گفت زمان یک موضوع او دقیق در 2019 کتاب سلاح های کوچک: کودکان و تروریسم. “عربستان کتاب های درسی ترویج یک دیدگاه جهان بود که تقریبا غیر قابل تشخیص از داعش ایدئولوژی: نفرت از غرب; نفرت از دیگر مسلمانان که سنی; نفرت از یهودیان و خصومت نسبت به زنان است.” آل احمد می گوید که عربستان را مجبور به اثبات تسلط بر چنین بدخواه مواد به افزایش در صفوف نظامی.

هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت خواهد تا آنجا که به سرزنش چنین درس برای عربستان به اتهام اقدامات, اما آنها واگذار اگر آموزش و پرورش شده بود اصلاح کرده و در مدت کوتاهی پس از 9/11 در سال 2001 زمانی که Alshamrani شده اند که حدود دو سال ممکن است کمک کرده اند. “متاسفانه Pensacola یک یادآوری — سخت یک کار ناتمام مانده” یک دولت رسمی گفت.

“شما می توانید به بازگشت به سال 2001” دومین مقام ارشد افزود: با اشاره به حملات که به کشته شدن بیش از 3000 آمریکایی است. “اگر آنها به حال خود را تغییر کتاب های درسی در سال 1975 به ما می شود در یک نقطه بهتر.” از مقامات دولت مصاحبه برای این مقاله صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به زمان کوتاه خود حساس بحث با عربستان سعودی بر سر این موضوع.

در میان تغییرات تدریجی تاثیر SE یادداشت ها در سال 2019 عربستان شامل کتاب های درسی قابل توجه منابع مختلفی از مسیحیان به عنوان “خالص کافر” و یا کافران و از بین بردن این بیانیه که “مسیحیت در آن زمان دولت است باطل و انحرافی دین است.” ایمان مسیحی است که دیگر تعریف شده به عنوان “استعمار جنبش مذهبی که در معرض مسلمانان به ایده های غربی و متوقف گسترش اسلام” در این گزارش گفت که همه آنها تغییرات مثبت اگر شما شماره یک حامی رئیس جمهور تهمت که پایه تا حد زیادی از مسیحیان انجیلی.

نیز حذف شده است و این ادعا که “پروتکل بزرگان صهیون” در “راز یهودی طرح را در سراسر جهان” و یهودیان بر این باورند که جهان وعده داده شده بود به آنها, و آن را حق خود برای کنترل آن. اما صهیونیسم است که هنوز هم به عنوان یک نژادپرست جنبش است که با استفاده از پول و رسانه ها, مواد مخدر و زنان برای رسیدن به اهداف خود با توجه به تاثیر SE را بررسی کنید.

عربستان سعودی گفت: با توجه به زمان که پادشاهی “است که اجرای یک برنامه جامع برای اصلاح و بهبود تمام موسسات آموزشی آن” که شامل “در حال انجام” اصلاحات به کتاب های درسی. رسمی کاهش یافته است به نظر یک پیشرفت کپی از تاثیر-SE گزارش شده و در دسترس او ،

Amb. ناتان فروش وزارت امور خارجه به اقدام وزیر برای غیر نظامی و امنیت و دموکراسی و حقوق بشر خواسته دولت عربستان برای ایجاد تغییرات بیشتر به کتاب های درسی بود اما رد یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به زمان. وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر فروش’ تعامل اما یک مقام وزارت خارجه گفت که “دولت عربستان را به خود مشغول کرده نوسازی آموزشی درسی در مدارس دولتی” اما “برخی از کتاب های درسی حاوی موهن و تحمل مراجع شیعه و غیر مسلمانان باقی مانده در حال استفاده است.” هر دو مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف اصطکاک با پادشاهی.

مقامات دولت هنوز هم امیدوار بزرگتر اصلاحات در تابستان امسال زمانی که دولت منتشر 2020 نسخه از K از طریق 12 کتاب های درسی.

Pandith می گوید: کتاب های درسی نیست تنها چیزی که نیاز به تغییر به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از عربستان Korans توزیع شده در سراسر جهان نیز به تصویر بکشد وهابیت به عنوان تنها نسخه درست از اسلام است. “اگر شما می خواهید به نشان می دهد که شما ببینید حماقت از آنچه شما را قبل از…اجازه دهید یک بیع متقابل برنامه,” او می گوید: یک ایده او به تشریح در سال 2019 کتاب ما چگونه برنده.

“اگر MBS (ولیعهد) می خواستم برای تعمیرات اساسی این دیدگاه که آنها تنها مسلمانان که او می تواند انجام دهد آن را در یک دقیقه با نوع حکومت آنها را” او می گوید. “انتخاب به انجام آن تکه تکه به معنی قلب خود نیست و در این تلاش است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im