عربستان سعودی بازداشت دو شاهزادگان بیش از کودتا: گزارش

سیاه چادری سلطنتی سپاه پاسداران گزارش بازداشت دو تن از اعضای خانواده سلطنتی عربستان سعودی بیش از یک اتهام کودتا. این پادشاه عربستان تنها بازمانده دیده می شد به عنوان یک جایگزین مناسب برای ولیعهد.

عربستان مقامات گزارش بازداشت دو تن از اعضای خانواده سلطنتی بیش از یک اتهام کودتا در روز جمعه.

ملک سلمان برادر کوچکترش شاهزاده احمد بن عبدالعزیز پادشاه برادرزاده محمد بن نایف گرفته شده بودند را بازداشت با توجه به ما رسانه ها.

بیشتر بخوانید: عربستان گفت: “ما لازم نیست که سابقه قتل شهروندان ما’

وال استریت ژورنال گزارش داد که جفت متهم به توطئه برای سرنگونی پادشاه سلمان و خود را منصوب و جانشین ولیعهد و محمد بن سلمان.

هر دو نفر دستگیر و در خانه های خود و به اتهام خیانت به این گزارش با استناد به منابع بی نام.

بازداشت برادرزاده اش یک بار سر از عربستان در مبارزه با تروریسم تلاش و شده بود ولیعهد تا زمانی که شاه سلمان محروم و او را از این عنوان در سال 2017 و منصوب پسر خود را به جای.

علاوه بر این روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که شاهزاده نایف برادر کوچکترش شاهزاده نواف بن نایف بود نیز بازداشت شده است.

تاریخ سرکوب

تاج و تخت شاهزاده بن سلمان شده است و تحکیم موقعیت خود از قدرت با سرکوب برجسته روحانیون و فعالان سیاسی و نیز شاهزادگان و کسب و کار نخبگان است.

هر چند که هنوز نشسته بر تاج و تخت, بن سلمان دیده می شود به عنوان بالفعل حاکم این کشور کنترل تمام سطوح دولت.

او در مواجهه بین المللی محکومیت بیش از, قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در پادشاهی استانبول کنسولگری در اکتبر 2018.

پادشاه تنها بازمانده دیده شده است به عنوان یک جایگزین ممکن است به بن سلمان. او نگه داشته است مشخصات پایین پس از ظاهر شدن به انتقاد به رهبری عربستان در طول یک سفر به لندن در سال 2018 است.

بیشتر بخوانید: عربستان سعودی burnishes اصلاح تصویر با لیگ فوتبال زنان

و همچنین به عنوان انجام یک پاکسازی بالقوه رقبا تاج شاهزاده متعهد شده است بلند پروازانه اصلاحات اقتصادی و اجتماعی از جمله ارائه بخشی از غول نفتی آرامکو عربستان در داخلی بورس.

aw/rc (AFP, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>