عربستان سعودی و روسیه را آغاز کرده اند اواسط coronavirus از کاهش قیمت نفت و بازار مصرف آن را به خوبی

وزارت امور خارجه هشدار در یکشنبه گفتن آمریکایی ها به خصوص کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت آنها نباید مسافرت با کشتی کروز در میان شیوع کروناویروس.

بیماری می تواند به سرعت گسترش در محله های نزدیک و 21 نفر در هیئت مدیره شاهزاده بزرگ کشتی کروز در حال حاضر برگزار شد در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت جدید کروناویروس که باعث COVID-19. قایق تنظیم شده است به اسکله در بندر اوکلند در دوشنبه 3,500 و مسافران منتقل خواهد شد به امکانات نظامی که در آن آنها خواهد شد تست شده برای این ویروس و قرنطینه برای 14 روز. در ماه فوریه نزدیک به 700 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشت درگذشت.

دو نفر آشنا با توجه به گفته نیویورک تایمز که چهار نفر از اعضای دولت coronavirus نیروی کار — دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; دکتر رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت برای آمادگی و پاسخ; و دکتر دبورا Birx ، coronavirus پاسخ هماهنگ شدند صوتی مورد نیاز برای هشدار دادن به همسر مسافران در مورد خطرات با در نظر گرفتن کشتی در طول شیوع بیماری است. مغلوب ساختن پیشی جستن با این حال تحت فشار قرار دادند چرا که او فکر یک هشدار خواهد صدمه زدن به صنعت سفر این بار گزارش.

قبل از این وزارت امور خارجه صادر شده و سفر خود را از مشاوره Fauci به نظر می رسد در فاکس نیوز یکشنبه و گفت: سالمندان آمریکایی ها با شرایط بهداشتی باید “مطلقا” نه هیئت مدیره یک کشتی کروز در این زمان. همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد بیش از 500 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده با 22 مرگ و میر. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>