ساندرا اورانگوتان اعطا شده قانونی تشخص توسط قاضی در آرژانتین, جشن تولد 34

(WAUCHULA, Fla.) — یک اورانگوتان به نام ساندرا بود که اعطا شده قانونی تشخص توسط یک قاضی در آرژانتین و بعد از

توسط PATRIS-FUN در 27 بهمن 1398

(WAUCHULA, Fla.) — یک اورانگوتان به نام ساندرا بود که اعطا شده قانونی تشخص توسط یک قاضی در آرژانتین و بعد از پیدا کردن یک خانه جدید در فلوریدا خود را جشن گرفت 34th تولد در روز ولنتاین با یک ویژه جدید پستاندار ،

Patti Ragan مدیر مرکز میمون های بزرگ در Wauchula, فلوریدا می گوید: ساندرا "تنظیم شده است به زیبایی به زندگی او در محراب" است و دوست Jethro یک زن 31 ساله نر اورانگوتان.

قبل از آمدن به فلوریدا, ساندرا زندگی کرده بود به تنهایی در یک باغ وحش بوئنوس آیرس. ساندرا کمی خجالتی هنگامی که او وارد در فلوریدا مرکز است که به 22 اورانگوتان.

"ساندرا به نظر می رسد بیشتر علاقه مند در Jethro و ما مراقبان احساس او یک انتخاب ایده آل به دلیل نزدیک سن و رفتار آرام و ملایم طبیعت" Ragan گفت: در انتشار اخبار. "ساندرا هنوز هم شاهد و زیر Jethro از راه دور در حالی که آنها در حال گرفتن به دانستن و اعتماد به یکدیگر است. اما آنها زندگی می کنند هماهنگ در همان زیستگاه فضاهای به عنوان آنها همچنان به دست آوردن اعتماد به نفس در ارتباط است."

قاضی النا Liberatori را نقطه عطفی حاکم در سال 2015 اعلام کرد که ساندرا است از نظر قانونی و نه حیوانات بلکه غیر انسانی فرد و در نتیجه به عنوان برخی از حقوق قانونی لذت می برد توسط افراد و شرایط زندگی بهتر است.

"با این که حکم من می خواستم برای گفتن جامعه چیزی جدید است که حیوانات موجودات و حق اولین آنها این است که ما موظف به احترام به آنها گفت:" آسوشیتد پرس.

اما بدون روشن جایگزین ساندرا باقی مانده در کهنه باغ وحش که بسته در سال 2016 تا ترک ایالات متحده در اواخر ماه سپتامبر. او در قرنطینه به مدت یک ماه در Sedgwick County باغ وحش در کانزاس قبل از ورود در فلوریدا.

روز جمعه ساندرا جشن تولد خود را با نشانه های صورتی و پیچیده بسته است. Jethro بود که یک بار در سرگرمی, کسب و کار, این حزب حضور داشتند.

Ragan گفت که ساندرا و Jethro خواهد شد "نشستن در مجاورت یکدیگر" اما نه به اندازه کافی نزدیک به لمس است. ساندرا وزن آن 129 پوند و Jethro, 260.

"ساندرا نمی خواهم به تماشای Jethro خوردن" Ragan گفت. "برخی از اورانگوتان نر بالغ خواهد شد پیشبرد آشنایی با زور و اجبار اما Jethro شده است بیمار و آرامش دادن ساندرا اعتماد به نفس بیشتری در حضور او."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب