برنی ساندرز’ کمپین قصد دارد به درخواست “جزئی re-کرباس” نتایج هفته گذشته آیووا قفقاز.

یک کمپین aide برای ورمونت سناتور را تایید کرد قصد دارد یکشنبه شب جلوتر از روز دوشنبه آخرین مهلت برای نامزدها به درخواست حزب دموکرات آیوا به re-کرباس نتایج. دوباره کرباس است بازشماری اما یک بررسی از شمارش آرا برای اطمینان از نتایج اضافه شد به درستی.

دولت حزب منتشر شد نتایج به روز شده به روز یکشنبه نشان پیت Buttigieg — شهردار سابق South Bend, Ind. پیشرو ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود.

آسوشیتد پرس باقی مانده قادر به اعلام برنده زیرا معتقد است که این نتایج ممکن است به طور کامل و دقیق و هنوز هم موضوع را به پتانسیل تجدید نظر.

هر دو Buttigieg و ساندرز ادعا کرده اند پیروزی در قفقاز — Buttigieg چرا که او دارای یک تیغ نازک سرب در نماینده count; ساندرز چرا که او دریافت کرده که در مجموع به طور کلی. اما هرج و مرج و ناهماهنگی در این گزارش از نتایج را مطرح گسترده شک و تردید و باعث انتقاد شدید از روند توسط نامزدها و رهبران حزب و در این زمینه تا حد زیادی تغییر تمرکز خود را به آینده اولیه دولت, New Hampshire.

مسائل فنی roiled در قفقاز. نرم افزار مورد استفاده توسط حزب داوطلبان برای گزارش نتایج و ماجرا خطوط تلفن راه اندازی برای همان هدف منجر به آیووا حزب دموکرات عدم انتشار هر گونه نتایج به عموم مردم تا حدود یک روز پس از این رویداد. حزب داوطلبان یافت تناقضات در پیچیده ریاضی استفاده می شود جلسه داوطلبان برای محاسبه نتیجه هر فرد حزبی.

برای تایید صحت اطلاعات آنها دریافت, آیووا, حزب دموکرات مقامات زیادی را صرف این هفته جمع آوری پرونده های کاغذی از نتایج و چک کردن آنها را در برابر اعداد گزارش شده توسط داوطلبان است. اما مسائل همچنان به طاعون را گزارش و آیووا حزب دموکرات در روز شنبه گفت که بررسی گزارش تناقضات در 95 حوزه. در روز یکشنبه منتشر شد به روز شده, نتایج که هنوز هم به Buttigieg باریک و سرب در نماینده دفعات مشاهده شده است.

حزب داوطلبان یافت تناقضات در پیچیده ریاضی استفاده می شود جلسه داوطلبان برای محاسبه نتیجه هر فرد حزبی. (آیلین Meslar/تلگراف هرالد از طریق AP)

اما نتایج به روز شده به سمت چپ تا حد زیادی با مسائل پیچیده ریاضی استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های شناخته شده به عنوان حوزه دست نخورده — به دلیل رهبری حزب می گوید: رفع ریاضی شکستن قانون است.

حوزه رهبران مورد نیاز برای پر کردن یک “انجمن ریاضی کاربرگ” در هر حزبی سایت به رکورد تعداد شرکت کنندگان و نتایج در دور اول و دوم رای گیری. این برگه ها امضا شده توسط حوزه, رهبر, وزیر امور خارجه و نمایندگان هر یک کمپین در حال حاضر به گواهی صحت آنها و آنها در نظر گرفته شده رسمی کاغذ رکورد از آنچه رفت در هر فرد حزبی ،

آیووا حزب دموکرات استفاده می شود کسانی که پرونده های کاغذی برای اطمینان از آنها همسان اعداد حزب گزارش publicly. اما اشتباهات در کاربرگ وجود دارد. در برخی از موارد وجود دارد مسائل در اضافه کردن رای برای نامزد یا نهایی تعداد افراد شرکت کننده پس از دو دور رای گیری بزرگتر از اولیه شمارش.

تماشا کنید: چه حزبی آیووا می گوید در مورد تکنولوژی و رای گیری

دموکرات ها سعی در استفاده از یک برنامه برای کمک به اجرای خود آیووا قفقاز اما آن شکست خورده است. نوادا در حال برنامه ریزی برای استفاده از تکنولوژی مشابه برای اجرای رای خود را بیش از حد, اما در حال حاضر مقامات می گویند این نه یک برنامه بلکه یک ابزار است.’ وندی Mesley به بررسی چه چیزی موثر بر فشار به سمت الکترونیکی انتخابات و اینکه آیا رای خود را در معرض خطر است. 11:19

در دیگران, حوزه رهبران خطا در هنگام استفاده از این فرمول است که در ترجمه اولیه آرا به “هيئت دولت معادل” که در نهایت مورد استفاده برای محاسبه چگونه بسیاری از ملی نمایندگان هر نامزد دریافت می کند.

اما در یک حزب داخلی ایمیل فرستاده شده در این آخر هفته, آیووا, حزب دموکرات صندلی Troy قیمت گفت که با توجه به مشاوره از وکیل Shayla McCormally آن برگه در نظر گرفته شده اسناد و مدارک قانونی و دستکاری آنها را به مقدار یک جرم و جنایت است.

“این است که قانونی رای گیری رکورد حزبی مانند یک رای. جدیت ضبط شده است توسط زبان در پایین بیان کرد که هر گونه ارائه اطلاعات نادرست از اطلاعات جرم است” McCormally گفت: در انتخابات داخلی حزب ایمیل. “بنابراین هر گونه تغییر و یا دستکاری با ورق می تواند در نتیجه یک ادعا از انتخابات دخالت و یا سوء.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de