ساندرز Steyer به دست آوردن در کارولینای جنوبی اما بایدن هنوز هم در بالا در آخرین نظرسنجی

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) ممکن است جوابی نیامد و در پیروزی خود را پس از نوادا, قفقاز, اما او نمی تواند جشن برای بیش از حد طولانی است. کارولینای جنوبی اولیه مناسب است در گوشه و با وجود ساندرز پیوسته تجاوز در وهله اول برای هفته ها در نظر سنجی هنوز هم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دولت به از دست دادن در ضعیف منجر به رای جدید, CBS/نظرسنجی نشان داد یکشنبه.

ساندرز خرد شده و رقابت خود را در نوادا که در آن بایدن به پایان رسید و دور دوم. کارولینای جنوبی همواره اولیه رای گیری دولت معاون رئیس جمهور تا به حال چشم خود را بر, و او هنوز هم یک فرصت است اما ساندرز است که درست پشت سر او در حال حاضر به عنوان بایدن را یک بار غالب منجر شده است به منقبض فقط پنج نقطه استفاده بیش ساندرز در نظرسنجی جدید.

برخی از این احتمال زیاد است که با بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه کاهش بیش از چند ماه گذشته است. او هنوز هم حفظ لبه اما میلیاردر تام Steyer به ضرب گلوله به جایگاه دوم در میان جمعیتی با تشکر خشمگین نهایی تلاش در دولت است. Steyer در واقع در مقام سوم در این نظرسنجی که باید تحریک مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به او گفته فاکس نیوز ” کریس والاس در روز یکشنبه که او نیاز به یک بالا پایان سه شنبه آینده برای بازگشت به مسابقه.

CBS اخبار بررسی های انجام شده توسط YouGov بین 20-22 فوريه سال 2020 است. یک نمونه نماینده از 2000 ثبت نام رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی انتخاب شد از جمله 1,238 خود شناسایی دموکرات و همچنین مستقل که قصد رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در این سال است. حاشیه خطا 5.5 امتیاز. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>