ساندرز Klobuchar و Buttigieg ارتباط با رای دهندگان در ایالت نوادا پیش از روز چهارشنبه بحث

سناتور. Ctq (D-Minn.), سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg شرکت در سی ان ان سالن شهر در نوادا در روز سه شنبه شب با 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فیلدینگ سوال در مورد زمینه سیاست های رئیس جمهور و رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز پیشرو در پای صندوق های رای و به خوبی در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه اما وقتی پرسید که آیا او دموکرات سناتور ساندرز پاسخ داد: “چه کسی اهمیت میدهد؟” او همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر اتهاماتی که حامیان او در حال ارسال پیام های تهدید به آشپزی اتحادیه در نوادا رهبران پس از سازمان توزیع آگهی و گفت ساندرز خواهد “پایان” مراقبت های بهداشتی خود را. “ایده این است که هر کسی که با این نسخهها کار با من را باطل حمله علیه یک رهبر اتحادیه فقط به خاطر اینکه ما مخالف در مورد یک مسئله برای من قابل درک است,” او گفت:. “و شما می دانید چه من فقط مطمئن نیستم که درست است.”

Buttigieg به نام چند نفر به مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله دادستان کل ویلیام Barr. بر او گفت که باید استعفا با توجه به راه او است که دست زدن به وزارت دادگستری به پرونده های جنایی در برابر افرادی مانند تهمت و مشاور راجر سنگ. “این واقعا یک وضعیت اضطراری است,” او گفت:. “این یک اورژانس از مشروعیت در سیستم قضایی ما. سیستم قضایی ما تنها کار می کند اگر آن را مصون از دخالت سیاستمداران است.”

او همچنین در تمسخر تهمت متحد Rush Limbaugh سخنرانی او بر ارزش های خانواده. Buttigieg گفت: ازدواج او “هرگز درگیر من نیاز به ارسال صدا در نیاوردن پول به یک ستاره پورنو پس از تقلب در همسر من.” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن در حال حاضر زندانی مالی مبارزات انتخاباتی نقض مرتب پرداخت به بزرگسالان بازیگر فیلم Stormy Daniels, که گفت که او تا به حال یک امر با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2006.

Klobuchar گفت: در حالی که این امر می تواند “سرد” به عنوان اولین رئیس جمهور زن “من فکر می کنم این داستان است که ما بگویید و این کمپین که ما اجرا می شود بیش از مورد آن. آن را به مورد رویاهای مردم را.” او همچنین چرا او قادر به یاد داشته باشید که رئیس جمهور مکزیک نام هفته گذشته وقتی پرسیده شد که در طول یک مصاحبه — خطا Buttigieg آورده شده است. “وقتی که اتفاق افتاده است برای آنچه در آن ارزش, من تا به حال شده است در سنا در تمام طول روز” Klobuchar گفت. “ما تا به حال شش رای از جمله قطعنامه به بررسی رئيس جمهور. و من در یک محل و وجود دارد در نیمه شب زمان من بود و سریع مصاحبه و دو مرجع تخصصی پس از آن من فکر می کنم در مورد دو یا سه صبح. چنین زندگی است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>