ساندرز آویزان بر روی اولیه سرب در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه

آتشین مترقی برنی ساندرز مبارزه برای جبهه دموکراتیک-دونده وضعیت سه شنبه شب به عنوان نیوهمپشایر اولیه شروع به جمع اوری شلوغ میدان آوردن حداقل برخی از وضوح به نامزدی ریاست جمهوری مبارزه خدشه تاکنون با اختلال و شک.

به عنوان سناتور ورمونت پیش بینی پیروزی, شهردار سابق پیت Buttigieg امیدوار به تصاحب حمایت از حزب خود را با استقرار یک پایان قوی. او نزدیک شد و به دنبال آن سن. ctq که به طور پیوسته برگزار شد مقام سوم را به عنوان آرا نورد در.

“سلام آمریکا است. من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Klobuchar گفت: در سخنرانی سه شنبه شب.

سناتور. ctq صحبت می کند در نیوهمپشایر اولیه شب تجمع در کنکورد, N. H. (Gretchen Ertl/فردا نیوز)

نیوهمپشایر شروع باریک دموکراتها سنگین 2020 کلاس حتی قبل از نتایج نهایی شناخته شدند. سیاسی تازه وارد اندرو یانگ داشتن به خود جلب کوچک اما زیر وفادار بیش از سال گذشته بود تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. او یکی از تنها سه اقلیت های قومی ترک در مسابقه.

همچنین: کلرادو بهداشت ، مایکل بنت که زد به عنوان یک فقط-به-حقایق متوسط در یک مسابقه که در آن لیبرال نامزد برداشت سرفصل.

الیزابت وارن و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به گرد پنج نامزد, اما توسط یک حاشیه گسترده ای.

بایدن تصمیم گرفتند به سفر به کارولینای جنوبی به جای انتظار برای نتایج در نیوهمپشایر و چپ دولت ساعت قبل از نهایی نظرسنجی بسته شده است. او پیش بینی کرد او را به “آمار” در نیوهمپشایر پس از اتمام چهارم در آیووا.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن واکنش نشان می دهد در طول یک سفر به یک ایستگاه رای گیری Nashua, N. H., در روز سه شنبه. (Carlos Barria/فردا نیوز)

“ما فقط شنیده ام از دو از 50 متحده” بایدن گفت: در کارولینای جنوبی است. “من از کجا آمده که زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

سناتور. الیزابت وارن میان جلو دونده برای ماه انجام شد ضعیف در نتایج اولیه. برخی از انتخابات تحلیلگران در نظر گرفته شرم آور شکست داده و او را خانه ایالت ماساچوست به دلیل داشتن مرز مشترک با, New Hampshire.

“کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط گرفتن آغاز شده است,” او گفت: تشویق خبرنگاران به عنوان او در زمان مرحله.

او گفت: ساندرز و Buttigieg هستند “هر دو نامزد بزرگ.”

“من همچنین می خواهم تبریک به دوست و همکار ctq برای نشان دادن که چقدر اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که آنها تعداد یک زن از” وارن گفت.

سناتور. الیزابت وارن صحبت می کند و او را در تجمع در منچستر, N. H. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

برای رای دهندگان در گرانیت دولت که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری نامزدی است که اهمیت آن کمتر از خود هدف نهایی: برکناری رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.

در خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون پژوهش در روز سه شنبه بسیاری از رای دهندگان شرکت کننده گفت: آنها را به رای دادن به نامزد دموکرات “بدون در نظر گرفتن که در آن است.”

ادیسون که کامپایل نظرسنجی های خروج و زنده نتایج انتخابات با رسانه های خبری از جمله شبکه خبری ABC, CBS News, CNN, NBC News و مهر است که از هشت در 10 اولیه رای دهندگان حمایت از نامزد حزب در یک اجرا در برابر جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

هشت در 10 نیز گفت: آنها “عصبانی” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و شش در 10 گفت: آنها تا حد زیادی حمایت از یک نامزد که آنها فکر می کردند می تواند محروم مغلوب ساختن پیشی جستن از یک دوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه. او همچنین برنده دولت در سال 2016. او رو به نشانه مخالفت از لایحه جوش, فرماندار سابق ماساچوست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>