ساندرز فکر نمی کند Buttigieg به طور همزمان می تواند ‘نماینده مردم’ و قبول کمک های مالی از صنایع بزرگ

پرندگان شکاری‘s اولین بار در گیشه نبود دقیقا fantabulous.

DC comic book فیلم های R-دارای اسپین آف از سال 2016 به تیم ملی خودکشی در اطراف محور مارگوت رابی Harley Quinn در زمان در $33.3 میلیون دلار در آمریکای شمالی این آخر هفته آینده در کمتر از انتظارات هر خبرنگار هالیوود. ردیابی قبلا پیشنهاد پرندگان شکاری را در حدود $50 میلیون, اگر نه بیشتر, در اولین آن.

وقتی که می آید به زمان جهان به هم پیوسته DC فیلم که شروع شد با 2013 Man of Steelاین است که به راحتی در کمترین افتتاح این مجموعه در آینده در زیر به 53 میلیون دلار شروع به Shazam را! در 2019. اگر چه پرندگان شکاری بود rated R بر خلاف بقیه DC universe, این متوقف نمی Deadpool از باز کردن به $132 میلیون در ماه فوریه سال 2016 و نه آن را متوقف DC را Joker از باز کردن به $96 میلیون در ماه اکتبر گذشته.

پس چرا پرندگان شکاری نا امید? اگر چه این فیلم بررسی های مثبت برخی از حدس و گمان رابطه نزدیک خود را با ضعیف دریافت خودکشی تیم ملی نگه داشته و مخاطبان از تبدیل هر چند که فیلم را به خوبی انجام در دفتر جعبه را با یک در سراسر جهان ناخالص از $746 میلیون دلار است. دیگران را سرزنش عنوان خود را نشان می دهد Harley Quinn نام شده اند باید برجسته تر آن عنوان کامل است و پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn).

پس از گیشه شکست Justice LeagueDC بوده و مصرف بیش از یک فیلم در یک زمان به روش سینمایی جهان است. اما Harley Quinn است به بازگشت جیمز کان را خودکشی تیم ملیکه از ویژگی های مخلوطی از شخصیت های قدیمی از سال 2016 و فیلم جدید با ویل اسمیت Deadshot بازگشت نیست. اگر مخاطبان نیست علاقه مند در Harley Quinn spin-off می تواند این فیلم نیز در مشکل ؟

در حال حاضر DC بعدی ابرقهرمان فیلم به نظر می رسد مانند یک جعبه امن دفتر آمار: Wonder Woman 1984که بازدید از سالن های تئاتر در ماه ژوئن. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر