ساندرز به چالش کشیده بیش از ادعای دموکراتیک 'ایجاد' مجبور Buttigieg, Klobuchar از

در حالی که آنها متوجه آنها هنوز هم راه طولانی برای رفتن برخی از قانونگذاران دموکرات هستند و احساس اعتماد به ن

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

در حالی که آنها متوجه آنها هنوز هم راه طولانی برای رفتن برخی از قانونگذاران دموکرات هستند و احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد شانس خود را از کوه در می رم سنا در سال 2020 است. و آنها اغلب ضمن تشکر از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, سیاسی , گزارش.

بایدن اتحاد دوباره تاسیس خود را به عنوان حزب سوسیالیست برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از او امن یک ائتلاف از انواع با حمایت از برخی از بیشتر mderate سابق مدعی است. سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), اگر چه بسیار هنوز زنده در مسابقه از دست داده است برخی از حرکت خود را که تا به حال برخی از دموکرات اعضای کنگره نگران از دست دادن خانه و کرسی سنا به دلیل شدت بیشتری جناح چپ رویکرد است.

"ما شانس بهتری برای برنده شدن در حال حاضر از ما فقط چند هفته پیش گفت:" از سوی دیگر ، باب کیسی (D-Pa.), که حمایت بایدن از اوایل در مبارزات چرخه.

سناتور. Joe Manchin (D-W. V.) یکی از میانه رو ترین صداها در میان حزب دموکرات گفت که او احساس می کند "خوش بینانه" در حالی که سناتور. هایدی Heitkamp (D-N. D.) اضافه بایدن باعث می شود آن را "ساده تر" برای پایین رای نامزدها در حال اجرا "در یک حالت متوسط."

دموکرات ها نیاز به تلنگر چهار کرسی را به تصرف خود حداقل اکثریت پس از آن باقی می ماند وظیفه بلند اما در علاوه بر این به رشد امکان بایدن رهبری بلیط امیدوار کننده سنا نامزدها مانند مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک کمک کرده اند روشن خلق و خوی در درون حزب در حال حاضر. ادامه مطلب در سیاسی. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب