دو حزب دموکرات که رهبری آیووا قفقاز — بهداشت ، برنی ساندرز و شهردار سابق پیت Buttigieg — هر دو درخواست recanvass برخی از حزبی نتایج در دوشنبه آیووا حزب دموکرات گفت.

Buttigieg ثبت یک درخواست برای یک recanvass از 66 حوزه و ساندرز برای 28 حوزه این حزب در بیانیه ای گفت. آن را ” نقد و بررسی درخواست ها برای تعیین اینکه آیا آنها با الزامات.

ساندرز کمپین ذکر شده “ریاضی خطاها و تناقضات” در بیش از دو دوجین از مکان های که در آن می گوید: تغییر خواهد کرد و نتایج اگر اصلاح.

در روز یکشنبه, آیووا حزب دموکرات منتشر شد به روز رسانی حزبی نتایج که به سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg سرب بیش از ساندرز از دو هيئت دولت معادل از 2,152 شمارش یا 0.09 درصد است.

آیووا جوایز 41 ملی نمایندگان خود در قفقاز. به عنوان آن می ایستد Buttigieg 13 و ساندرز 12. انتهایی پشت الیزابت وارن با هشت جو بایدن با شش و ctq با یک.

سازمان دیده بان | جیل بایدن در گفتگو با CBC اخبار در مورد شوهرش مبارزات انتخاباتی و نتایج ضعیف در آیووا:

CBC News را کتی سیمپسون صحبت می کند به جیل بایدن در مورد شوهرش ناامید کننده نتیجه در آیووا و در حال حرکت به سمت نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه. 2:54

41 و نهایی نماینده از آیووا را به کلی برنده است. در حالی که دولت روز یکشنبه گفت که متعلق به Buttigieg های حزبی نمی خواهد به طور رسمی به پایان رسید تا ساندرز’ درخواست recanvass — و هر گونه بالقوه بازشماری به دنبال کامل است.

Sanders کمپین مشخص شده است در 25 حوزه و سه ماهواره قفقاز که در آن معتقد است اصلاح معیوب ریاضی می تواند نوسان نماینده تخصیص در ساندرز’ نفع و تحویل او نه Buttigieg که نهایی نماینده.

نه بازشماری

آسوشیتد پرس بررسی به روز رسانی نتایج آیووا قفقاز ارائه شده یکشنبه شب و تصمیم گرفت که از آن باقی مانده است قادر به برنده اعلام و بر اساس اطلاعات در دسترس. نتایج AP همچنان به این باور ممکن است به طور کامل و دقیق و هنوز هم موضوع را به پتانسیل تجدید نظر.

این قفقاز بودند roiled با مسائل مهم در جمع آوری و گزارش اطلاعات از فردی حوزه در جلسه شب. نیز وجود دارد خطاها در معادلات ریاضی پیچیده استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های که آشکار شد که حزب شروع به انتشار حزبی داده ها در طول هفته است.

یک recanvass نیست بازشماری اما یک بررسی از شمارش آرا در برابر پرونده های کاغذی برای اطمینان از تعداد گزارش شده با دقت. آیووا حزب دموکرات داوطلبان باید در حال حاضر انجام این فرایند با بسیاری از حوزه و حزب گفته است آیووا فعالان دموکراتیک آن را نمی خواهد درست هر معیوب ریاضی ثبت شده توسط داوطلب در هر حوزه به دلیل تغییر کاغذ اسناد و مدارک را به مقدار جرم جنایی دستکاری با یک سند قانونی.

بازشماری خواهد نیاز به بررسی نتایج گزارش شده توسط داوطلبان در هر فرد حزبی در برابر کارت های مورد استفاده توسط هر حزبی-قدم به رکورد او بر میدارد.

در یک بیانیه ساندرز مشاور ارشد جف ویور گفت: این کمپین انتظار نیست recanvass به تغییر نتایج قفقاز اما او همچنین پیشنهاد کرد این کمپین ممکن است بخواهید برای بازشماری در آینده است.

“هنگامی که recanvass و متعاقب آن بازشماری کامل در این حوزه ما احساس اعتماد به نفس ما خواهد شد اضافی ملی نماینده ما داوطلب و مردمی اهدا کنندگان به دست آورده گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de