ساندرز مشاور هشدار بایدن در برابر تلاش برای ‘outhawk ایران’ در چین

رئیس جمهور تهمت برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن, خواسته دادگاه در روز سه شنبه برای جلوگیری از انتشار یک ارسال به تمام کتاب های نوشته شده توسط خود را خواهر زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن, نیویورک تایمز گزارش.

رابرت تهمت ثبت درخواست در نیویورک به صورت موقت سفارش محدود در برابر مریم تهمت و ناشر Simon & Schuster با این استدلال که او نقض عدم اطلاع و توافق امضا شده در سال 2001 پس از حل و فصل بیش از املاک و پدربزرگ خود فرد تهمت Sr. در مصاحبه با Axios هفته گذشته رئیس جمهور گفت: خواهر زاده خود را امضا “بسیار قدرتمند” توافقنامه nondisclosure و او “مجاز به نوشتن یک کتاب است.”

در حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردمریم مغلوب ساختن پیشی جستن — دختر مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر برادر فرد Trump Jr. – انتظار می رود نشان می دهد که او در منبع اصلی برای بار‘ بررسی و به رئیس جمهور مالیات است. در یک بیانیه رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “عمیقا ناامید” توسط او تصمیم به نوشتن این کتاب احساس اقدامات او هستند “واقعا یک رسوایی است.”

مریم تهمت وکیل تئودور Boutrous جونیور در بیانیه ای گفت: تهمت و خانواده “در تلاش برای سرکوب یک کتاب است که به بحث در مورد مسائل از اهمیت عمومی اهمیت است. آنها به دنبال این غیر قانونی قبل از خویشتن زیرا آنها نمی خواهند به حقیقت را می دانم. دادگاه نمی خواهد تحمل این بی پروایی نشان دادن نقض متمم اول قانون اساسی.” بیش از حد و هرگز به اندازه کافی است که برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 28. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>