سن ژوئن شهردار می گوید: "هیچ کس در پورتوریکو دریافت کرده COVID-19 محرک بررسی

تیاو شهردار سان خوان پورتوریکو ادعا کرده است که هیچ یک از این جزیره واجد شرایط ساکنان خود را دریافت کرده اند

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

تیاو شهردار سان خوان پورتوریکو ادعا کرده است که هیچ یک از این جزیره واجد شرایط ساکنان خود را دریافت کرده اند انتظار محرک پرداخت و از دولت فدرال است.

در ظاهر در MSNBC در شنبه کارمن یولین کروز شهردار از خاک ایالات متحده پایتخت گفت: این جزیره است و در عین حال بهره مند از, یکی از دولت ایالات متحده را امضا پاسخ به COVID-19 pandemic: محرک چک که در نظر گرفته شده برای قرار دادن تا 1200 $به دست بسیاری از آمریکایی ها.

کروز گفت که این جزیره شده است تلاش برای به دست آوردن منابع به افرادی که به آنها نیاز دارید بیشتر و کافی تجهیزات و آزمایشات به بررسی ساکنان آن برای ویروس. او همچنین گفت: این جزیره در تلاش برای ارائه 500 دلار پرداخت وعده داده شده توسط استاندار جدید درخواست برای مواد غذایی تمبر و بیش از 130,000 در انتظار بیکاری درخواست. کروز و دیگر شهرداران مجبور به تکیه بر مذهبی و رهبران جامعه به دست مواد غذایی به شهروندان نیاز به او گفت.

"پول است نه به دست مردم چرا که از زمان دولت های محلی از پورتوریکو, و, شاید, دستورالعمل شده اند که توزیع" گفت: کروز. "اما مشکل این است که نه پشتیبانی که ما نیاز داریم. مشکل این است که پشتیبانی می رود به سطوح بالاتر دولت و نمی رسیدن افرادی که قرار است برای رسیدن به."

مستقیم سپرده خواهد شد به برخی از پورتوریکو ساکنان پس از وزارت خزانه داری ایالات متحده تصویب پورتوریکو توزیع طرح فرانسیسکو انریک, منشی, در پورتوریکو وزارت خزانه داری گفت: هفته گذشته با توجه به پورتوریکو کسب و انتشار اخبار اخبار کسب و کار من است. با توجه به سرویس درآمد داخلی ویژه قوانین مربوط به مناطق ایالات متحده و پرداخت ارسال از طریق سرزمین " مقامات مالیاتی.

از آنجا که پس از سال 2017 طوفان ماریا کروز پدید آمده است به عنوان برجسته که صدای کشیده شده است با توجه به چالش های پیش روی این جزیره است. در MSNBC مصاحبه او همچنین اشاره کرد که بحران مانند همه گیر و طوفان به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار پورتوریکو را فقیر و کسانی که نیاز به کار برای دریافت حقوق.

کروز که قبلا در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا برای هل دادن او را به بیشتر حمایت خود را از جزیره پس از طوفان ماریا همچنین با انتقاد از رئیس جمهور را فقدان رهبری در طول این بیماری همه گیر. او را محکوم کرد او برای گسترش اطلاعات غلط در مورد مصرف مواد ضد عفونی کننده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

IRS بلافاصله پاسخ به یک درخواست از زمان برای اظهار نظر ،

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن