سان فرانسیسکو مرد مواجه با سفید, زن و شوهر پس از نوشتن ‘Black Lives Matter’ در خارج از خانه اش در ویدئو ویروسی

یک سان فرانسیسکو است و متهم در دو رنگ سفید مردم در تماس با پلیس از آنها پس از کشف او نوشتن “Black Lives Matter” در گچ در محل اقامت خود.

ABC7 News گزارش داد که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از درگیری ثبت شده توسط صاحب ملک جیمز Juanillo که شناسایی به عنوان یک فرد از رنگ. در این ویدئو یک زن و مرد که خود را لیزا و رابرت تقاضا بدانید که آیا Juanillo صاحب ساختمان گفتن او را که آن را “مالکیت خصوصی است.”

“اگر من در اینجا زندگی می کنند و این اموال من این خواهد بود کاملا خوب است؟” Juanillo می گوید. “و شما نمی دانید که اگر من اینجا زندگی می کنند و یا اگر این اموال من.”

“ما در واقع نمی دانیم که چرا ما درخواست می گوید:” لیزا در این ویدئو گفته که این جفت ارز می داند افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. Juanillo می گوید زن و شوهر است که آنها باید با پلیس تماس بگیرید اگر آنها فکر می کنم او را به شکستن قانون است.

Juanillo بعد گفت ABC7 News که زن و شوهر به نام پلیس.

“پلیس آمد و من بلافاصله به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از ساکنان خانه در سمت چپ و بدون خارج شدن از ماشین گشت” Juanillo گفت. “من حتی نمی آنها را نشان می دهد my ID.”

Juanillo گفت که او معتقد است که زن و شوهر باید موضوع را با پیام خود را به دلیل گچ خواهد دور در باران. او نامیده می شوند لیزا اقدامات “مودب نژادپرستی است.”

“آن را محترم نژادپرستی. ‘احترام آقا من فکر نمی کنم شما اینجا'” Juanillo گفت: به ABC7 News.

این تصویری که مشاهده شده است صدها نفر از هزاران بار به نظر می رسد زده اند و در عین حال یکی دیگر از بند ناف به عنوان ملی گفتگو در ادامه در مورد خشونت پلیس در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینه سوتا است.

پس از این ویدئو نوشته شده بود بسیاری از توصیف لیزا به عنوان یک “کارن” — یک تحقیر امیز مدت برای یک زن که با استفاده از امتیاز به اعمال قدرت بر مردم رنگ به خصوص با تماس با پلیس. در طول چند سال گذشته تعدادی از ویروسی فیلم های ثبت شده در گوشی های هوشمند کشیده شده اند با توجه به حوادث مشابه. در ماه مه یک زن به نام امی کوپر ثبت شد تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه پوست در شهر نیویورک پارک مرکزی پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را.

پس از این حادثه در سان فرانسیسکو کاربران رسانه های اجتماعی با عجله به شناسایی این زن و شوهر به عنوان امی کوپر شناسایی شد. لیزا هویت شده است به طور مستقل تایید کرد اما زیبایی خدمات Birchbox منتشر شد بیانیه ای در محکومیت اقدامات این زن شناسایی شده توسط کاربران رسانه های اجتماعی به عنوان لیزا الکساندر مدیر عامل شرکت محصولات مراقبت از پوست شرکت LAFACE.

“ما کار کرده اند با LAFACE برای چندین سال و به عنوان یک نتیجه از این مدیر اقدامات, امروز رسما از قطع روابط با آنها. ما برداشته ایم محصولات خود را از وب سایت ما و نمی خواهد کار با آنها را دوباره در آینده” این شرکت در توییتر نوشت.

الکساندر به نظر می رسد به حذف او از حساب های رسانه های اجتماعی پس از این ویدئو ویروسی رفت و نمی تواند نظر رسیده است.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>