داغ بر روی پاشنه از ضعیف مخفی نگه داشته بود که سامسونگ Galaxy S20 خط از گوشی های هوشمند الکترونیک غول پیکر خود را نشان داد, جدیدترین تاشو گوشی های هوشمند در آن سالانه بستهای رویداد روز سه شنبه. لقب Galaxy Z, تلنگر, تاشو گوشی های هوشمند ویژگی های تاشو طراحی شبیه به فلیپ گوشی های قدیم است. و آن را در دسترس خواهد بود فقط در زمان برای روز ولنتاین.

“با Galaxy Z تلنگر منحصر به فرد تاشو طراحی و تجربه کاربری ما در حال تعریف جدیدی از آنچه در یک دستگاه تلفن همراه می تواند و آنچه در آن مصرف کنندگان را قادر می سازد به انجام” گفت: سامسونگ اجرایی دکتر TM Roh جدید تاشو گوشی که آشکار به آشکار 6.7 اینچ صفحه نمایش با یک 2636 x 1080 وضوح تصویر ساخته شده از سامسونگ و همینطور شیشه ای (دوبله فوق العاده نازک شیشه ای یا UTG).

در مقابل 1.1 اینچ “پوشش نمایش” ارائه کوتاه بیت از اطلاعات مانند زمان شناسه تماس گیرنده و متن پیام پیش نمایش. آن را نیز دو برابر به عنوان یک viewinder اجازه دادن به شما را به عکاسی از خود بدون باز کردن دستگاه خود را. در داخل کهکشان Z تلنگر ورزشی یک سوراخ پانچ دوربین در foldable نمایش برای اولین بار در این رده. آن را کردم گسترده ای فوق العاده و دوربین با زاویه دید عریض در عقب آن.

بر خلاف سامسونگ قبلی تاشو تلفن زده مشکل کهکشان برابر کهکشان Z تلنگر ورزشی برخی از ارتقاء به آن ساز و تاشو از جمله ویژگی های مانند “فیبر سپر” را به نگه داشتن گرد و غبار و باقی مانده از لولا مخفی و به دور از صفحه نمایش.

در مرحله سامسونگ گفت که Galaxy Z تلنگر می تواند بریزید تا 200,000 بار.

که لولا امکانات چه سامسونگ خواستار “انعطاف پذیری حالت” می دهد که کهکشان Z تلنگر یک صفحه نمایش قابل تنظیم شبیه به لپ تاپ خود را به شما اجازه تغییر زاویه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد دستگاه اوج بیش از. هنگامی که لبه پنجره رساند تا کهکشان Z تلنگر تقسیم خود را به دو 4-اینچ بخش بسته به نوع برنامه در حال استفاده: بالا مشاهده منطقه و کاهش تعامل منطقه است.

سامسونگ نشان داد و با قرار دادن گوشی بر روی میز نگاهی به عکاسی از خود و نشان داد یک ویدیو یوتیوب در نیمه بالا در حالی که نظر نمایش داده شد در نیمه پایین تر.

کهکشان Z تلنگر ارزان نیست. گران تر از S20 و S20+ گلکسی Z تلنگر در دسترس خواهد بود 14 فوریه برای $1,380.

نوشتن به پاتریک لوکاس در Austin patrick.austin@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su