پرستاران کارفرمایی Drew Brees هنوز هم مخالف به بازیکنان زانو در ایالات متحده سرود

Drew Brees عذرخواهی شنبه برای نظر بودند که “حساس و به طور کامل از دست رفته علامت” زمانی که او تصریح کرد مخالفت خود را به khezri را به زانو در طول سرود ملی در سال 2016 نقاشی انتقاد شدید از همکار با مشخصات بالا ورزشکاران و دیگران در پی جورج فلوید مرگ است.

لس آنجلس لیکرز بزرگ, LeBron James, New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز و بازیکن سابق NFL Martellus بنت شد فقط برخی از مشخصات بالا در ورزشکاران به انتقاد Brees خود را در توییتر خوردها.

Brees, a New Orleans Saints کارفرمایی که برنده سوپر جام در فصل 2009 خواسته شده بود روز شنبه در مصاحبه با یاهو دوباره به سابق NFL quarterback Kaepernick را به زانو در طول سرود ملی قبل از بازی به آگاهی از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده” Brees آغاز شد و اضافه کرد که سرود ملی او را به یاد پدربزرگ خود که خدمت در نیروهای مسلح در طول جنگ جهانی دوم است. “در بسیاری از موارد آن را به ارمغان می آورد من به اشک فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی و نه تنها در ارتش بلکه برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه است.”

بسیاری از ورزشکاران بارها و بارها گفت که زانو زده بود در مورد بی احترامی به پرچم یا نظامی اما در عوض در مورد خشونت پلیس.

درک چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم در قتل فلوید, مینیاپولیس, سیاه مرد بود که پلیس به عنوان افسر فشرده زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه.

“به طور کامل از دست رفته علامت’

در یک Instagram پست پنجشنبه Brees گفت: او عذرخواهی به دوستان خود هم تیمی های New Orleans, سیاه و سفید, جامعه, NFL جامعه و “هر کسی که من صدمه دیده است با نظرات من دیروز.”

“در تلاش برای صحبت در مورد احترام و وحدت و همبستگی حول آمریکا پرچم و سرود ملی, من ساخته شده از نظر بودند که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور,” او نوشت. “آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است. به جای این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است و نه یک انعکاس دقیق از قلب من یا شخصیت من.”

Kaepernick نشده است در پاسخ به نظرات اولیه توسط Brees اما او پاسخ پست توسط لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma قبل از Brees’ عذرخواهی.

“این به شما نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از مردم و شرکت های خارج وجود دارد در حال حاضر است که می گویند که آنها با ما ایستاده اما فقط آن را انجام دهد به طوری که آنها اصلا bashed نه به این دلیل که معنی آن” Kuzma در بالا نوشتم یک عکس از Brees زانو در کنار هم تیمی قبل از بازی NFL.

Brees قبلا گفته او از کسانی که در برابر خشونت پلیس اما او را نمی بینیم سرود ملی به عنوان مناسب فروم. در سال 2017, او شرکت با تیمی که زانو قبل از سرود ملی اما پس از آن ایستاده بود در اتحاد زمانی که این سرود پخش شد.

انتقاد از ورزشکاران

جیمز است که یک رهبر در عدالت اجتماعی جنبش گفت: او نمی تواند باور Brees هنوز اشتباه در مورد آنچه Kaepernick در تلاش بود به انجام.

“عجب مرد!!” جیمز در توییتر نوشت. “آیا هنوز هم تعجب آور در این نقطه است. مطمئن نیست! شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?? اتحاد مطلق هیچ چیزی برای انجام با بی احترامی از (پرچم آمریکا emoji) و سربازان ما [مردان و زنان] که ما زمین رایگان. پدر من در قانون بود یکی از آن.”

بنت که برنده سوپر جام با میهن پرستان جدید انگلستان و بازنشسته در سال 2018 ارسال شده در یک موضوع طولانی گفت: هیچ یک از سفید quarterbacks در لیگ اند و هنگامی که آن را آسان به انجام این کار.

“و خانواده می خواهم به تحسین آنها را برای این اظهارات زمانی که خانواده مصلوب هر ورزشکار است که گفت: چیزی در توسط معترض در آغاز” بنت نوشت. “نگاه [من] مبارک آنها چیزی گفته.. اما زمانی که آنها تا به حال یک فرصت برای ایجاد یک بازی بزرگ خود را سیاه و سفید هم تیمی و همکاران بیشتر از اونا سکوت نشان داد جهل و یا نمی گویند هر چیزی از اهمیت آن زمانی بود که واقعا مورد نیاز است.”

هم تیمی صحبت می کند

جنکینز که Brees’ هم تیمی زمانی که پرستاران برنده سوپر باول صرف گذشته شش فصل با Philadelphia Eagles قبل از بازگشت به نیواورلئان این فصل. او در وبسایت خود در توییتر صحبت کردن با هم تیمی اش است.

“Drew Brees اگر شما نمی فهمم چگونه مضر, چگونه حساس با نظرات شما, شما بخشی از مشکل” جنکینز گفت. “فکر می کنم که چون خود را پدربزرگ خدمت در این کشور است که شما باید احترام زیادی برای پرچم است که هر کس دیگری باید همان آرمان و افکار است که شما مسخره است.

“و این نشان می دهد که شما نمی دانید تاریخچه. زیرا زمانی که اجداد ما جنگیدند برای این کشور و در خدمت آنها آمد … آنها نمی آیند به یک قهرمان خوش آمدید. آنها آمدند و حمله کردند به پوشیدن لباس خود را. آنها آمدند به نژاد پرستی. برای تکمیل خشونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر