رایان رینولدز, Shawn Mendes جیر #Plankthecurve ویدئوها پس از ساعت enlists بیان کمک در COVID-19 مبارزه

کانادا مشاهیر از جمله Deadpool بازیگر رایان رینولدز و Señorita خواننده Shawn Mendes درخواست مردم برای ماندن در خانه و جلوگیری از گسترش COVID-19 بعد از نخست وزیر جاستین ترودو خواسته برای کمک به دریافت این پیام در سراسر در رسانه های اجتماعی.

“بیایید به گسترش این کلمه نه ویروس” نوشت رینولدز در این فیلم عنوان در توییتر شنبه.

وی افزود: در امضای خود deadpan طنز: “در زمان بحران من فکر می کنم همه ما می دانیم که این مشاهیر است که ما تعداد بیشتر است.”

رینولدز را تصویری مشاهده شده است بیش از 1.5 میلیون بار در کمتر از 24 ساعت. در حالی که او نگه داشته, تن, نور, پیام اساسی بسیار جدی تر است.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam هشدار داد این کشور در هفته گذشته که “ما نه تنها نیاز به پهن کردن منحنی ما نیاز به تخته آن است.” تام با اشاره به نیاز به صورت مداوم فیزیکی فاصله با سرعت در حال رشد تعداد COVID-19 نفر در کانادا و در سطح بین المللی.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید آن روشن تر خواهد بود بعد از دو هفته که چگونه به خوبی کانادایی اجتماعی فاصله شیوه کمک در محدود کردن گسترش COVID-19. 1:40

ترودو تصریح کرد Tam مشاوره در #plankthecurve جیر دوشنبه تشویق مردم به “خانه ماندن” و “کمک به گسترش این کلمه با ویدئو های خود را.” او داوطلب خدمت سربازی به کمک رینولدز و B. C.-متولد خواننده Michael Bublé برچسب زدن به آنها در پیام خود را.

Bublé همچنین در پاسخ در یک صدای جیر جیر خود را: “لطفا اگر شما می توانید اگر در همه ممکن است در خانه بمانند. آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

این خانه خواننده نامزد همکار مشهور canucks جاستین بیبر جن آردن و Edmonton Oilers بازیکن هاکی کانر McDavid برای ارسال فیلم خود را. رینولدز برچسب روگن در خود که او نیز در پاسخ به در خود را دارد.

لیست همچنان به رشد به عنوان شناخته شده کانادایی از جمله سابق Barenaked Ladies خواننده استیون صفحه چهار-زمان المپیک هاکی مدال طلای هیلی Wickenheiser و پاپ استار Shawn Mendes, ارسال فیلم های خود را.

مندس که برچسب دریک و شانیا تواین در صدای جیر جیر خود را نیز اهدا $175,000 خود را از طریق اسم بنیاد برای کمک به با خرید تجهیزات اضطراری و لوازم در آماده سازی برای COVID-19 در تورنتو بیمارستان برای کودکان بیمار.

در این درخواست آمده است که به دولت کانادا درخواست ساکنان به خانه ماندن و جلوگیری از در فرد, گروه فعالیت های اجتماعی و به تمرین فیزیکی مناسب فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

چندین ایالت در آمریکا از جمله کالیفرنیا و نیویورک اجرا شده اند “stay-at-home” سفارشات برای اطمینان از مردم باقی می ماند در داخل خانه به جز برای برآورده ساختن نیازهای ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا حضور در قرار ملاقات های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>