سازندگان Glee به یاد Naya Rivera به عنوان یک “شادی را به اطراف” و راه اندازی یک صندوق برای پسر جوان او را پس از مرگ غم انگیز.

Glee سازندگان Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan منتشر شد ادای احترام به ریورا در شنبه پس از انتخابات گفت: آنها بهبود بدن خود را در دریاچه Piru در کالیفرنیا جایی که او رفت از دست رفته روز قبل. این بازیگر که با بازی سانتانا لوپز در سرور و نشاطبود و می ترسید مرده بعد از 4 سال پیدا شد به تنهایی در یک قایق او اجاره کرده بود. Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: این هفته ریورا “محشور انرژی کافی برای رسیدن پسر خود را به عقب بر روی قایق اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش” و کالبد شکافی است و پس از تایید او علت مرگ او را غرق شدن تصادفی. او 33.

“ما دل شکسته بیش از از دست دادن دوست ما Naya Rivera” مورفی, Falchuk و برنان گفت: در تنوع است. آنها با توصیف او به عنوان “یکی از با استعداد ترین های ویژه و ستاره ما تا به حال لذت بردن از کار با” کسی “بود” شادی را به نوشتن برای شادی مستقیم و شادی به اطراف است.”

“او گرم و دلسوز و به شدت محافظ بقیه بازیگران” آنها رفتن به می گویند. “او سخت بود و طاقت فرسا. او سرگرم کننده است. او مهربان بود. او سخاوتمندانه. … نیا بیش از فقط یک بازیگر در نمایش ما — او دوست ما است.”

این بیانیه به پایان می رسد با مورفی, Falchuk و برنان گفت که “قلب بیرون رفتن به او و خانواده” و آنها هستند که “در روند ایجاد یک صندوق برای زیبا پسر Naya عاشق ترین از همه است.”

در میان ریورا سابق Glee همکاران که قبلا پرداخت خراج این هفته بودند جین لینچ که به یاد “آنچه یک نیروی” او بود و Chris Colfer که نوشت: “Naya بود واقعا یکی از یک نوع و او همیشه خواهد بود.” برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de