پوتین می گوید کابینه اخراج ‘هیچ چیز غیر معمول و یا غیر منتظره’

(مسکو) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می گوید: فردی گری روسیه نخست وزیر و یک ترمیم کابینه که گرفتار بسیاری در روسیه خاموش نگهبان در ماه ژانویه بود و نه در واقعیت غیر منتظره اما او همچنان مبهم در مورد دلایل حرکت می کند.

در مصاحبه ای به دولت-اجرای TASS آژانس خبری اولین قسمت از آن منتشر شد در روز پنج شنبه پوتین گفت: “هیچ چیز غیر معمول و یا غیر منتظره” در مورد اخراج از دولت است.

“البته شما می توانید از من بپرسید اگر من می گویند وجود خواهد داشت بدون تغییر هیچ برنامه ای برای آن است. بله ، اگر من گفته بود که من که قرار بود به تغییر دولت فردا همه کار را فقط متوقف مرده روز پس از فردا” پوتین گفت.

تجدید سازمان آمد تنها چند ساعت پس از پوتین اعلام کرد یک بحث اصلاح قانون اساسی در دولت سالانه خود را از ملت آدرس on Jan. 15. هر دو حرکت شده اند به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک استراتژی برای 67 ساله سابق KGB افسر برای باقی ماندن در قدرت به خوبی گذشته از نظر قانونی موظف پایان دوره خود را در سال 2024.

در میان دیگران پوتین را رد کرد و دیمیتری مدودف دیرین خود متحد شده است که نخست وزیر این کشور را پس از سال 2012 است. مدودف که موفق پوتین به عنوان رئیس جمهور در سال 2008 توافق به اجرا برای یک دوره دوم در سال 2011 تا راه را برای پوتین استخراج خشم عمومی که بعد از ترجمه به تظاهرات جمعی از 2011-2012.

در روز شنبه مصاحبه پوتین گفت که او در مورد تجدید سازمان با مدودف در پیشبرد آنها به عنوان یک “باز رفیقانه و دوستانه” رابطه. “ما نمی نگه داشتن اسرار از هر یک از دیگر. بنابراین ما در مورد آن” رئیس جمهور گفت:.

خواسته در مورد اینکه چرا او تصمیم به اخراج از کابینه که منصوب شد و در سال 2018 پوتین گفت که دولت “واقعا انجام می شود مقدار زیادی” اما او احساس کردند که “مردم با آموزشهای مدرن و تعهد به دستیابی به این هدف فراگیر بر روی کلید توسعه عناصر” مورد نیاز در کابینه.

او حاضر به می گویند زمانی که او ساخته شده تصمیم گیری و چه کس دیگری به جای او و مدودف مورد آن را می دانستند.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>