روسیه بی نظیر Catherine می شود مورد علاقه درمان در Hulu را لذت بزرگ

منn 1744, 15 ساله سوفی von Anhalt-تسبرست—دختر یک شکست پروس prince—سفر به روسیه بحباله نکاح در اوردن, یک مرد به مقصد برای تبدیل شدن به امپراتور پیتر سوم شد و rechristened کاترین. شوهر او یک بی نزاکت مشروبات الکلی و رابطه دستکش بلند از تحقیر. زن و شوهر هر دو در زمان عاشقان. و صرف ماه به سلطنت آغاز شد که در 1762 خود را درخشان همسر او را مجبور به کناره گیری در یک کودتای بدون خونریزی (هر چند او پس از آن ترور شد). یکی از روسیه تاثیر گذار ترین حاکمان کاترین کبیر حاکم برای بیش از 34 سال است.

این نوع از یک داستان خنده دار: یک بی پول دختر نوجوان bides وقت خود را در وحشتناک یک ازدواج ترتیب تا زمانی که او را می چرخاند به ربودن یک امپراطوری—و در واقع پیروزی. تونی مک نامارا که همکاری و نوشت: اسکار, عزیز, مورد علاقه, قطعا می بیند طنز در آن است. به عنوان خالق Hulu را بزرگ, اکران مارس 15, او ارائه می دهد یکی دیگر از مزاح آلوده با انزال, در عین حال کلی روشنگری حساب از قرن 18 دادگاه فتنه است. آن را کاملا کاملا ء شاهکار این فیلم شد; برخی از قسمت کشیدن از جمله آبله جیغ وداد بازی کردن که بیشتر خسته کننده تر از موقع. هنوز هم آن شوخ گفت و گو و اجرای پر جنب و جوش عملکرد شدید, سرگرم کننده, dramedy.

صورتحساب به عنوان “گاهی اوقات یک داستان واقعی” بزرگ متراکم تاریخ برای حداکثر ارزش سرگرمی. مک نامارا پیتر (نیکلاس هولت) است که در حال حاضر امپراتور در زمان کاترین (تهیه کننده اجرایی ال فانینگ) می آید را به زندگی خود را. مساوی النور روزولت, تریسی تلنگر و سوفیا کاپولا را ماری آنتوانت او می رسد با سند چشم انداز از swooning عاشقانه, تنها به تحمل ناگهانی مکانیکی کمال به عنوان پیتر چت با یک رفیق. او در حال حاضر مورد علاقه خود را و او نیست یکی از آنها است. این روزنوشت سطحی زنان که کاخ متوسط-دختر مشروط نمی مانند او یا.

هر چند او در آرزوی ایجاد یک بیشتر تحصیل کرده و متمدن روسیه, کاترین شوهر می خواهد تنها به خوردن و نوشیدن و فاحشه بازی خود را به یک بی حسی. بنابراین او شروع به توطئه کودتای ناموفق با کمک از یک ترسو سیاست wonk (Sacha Dhawan) و خوار اشراف زاده است که در حال حاضر او را (Phoebe Fox). Hoult—که با بازی هیولا خود را پس از سرد شدن به نوبه خود به عنوان یک سادیستی بالا معلم مدرسه ابتدایی در انگلیسی, درام , پوست و زیبا و ننگین در مورد علاقه—باعث می شود هیجان انگیز تبه کار. Reimagined به عنوان پسر بزرگ (او واقعا امپراتور نوه) این پیتر رفتار brutishly چرا که او می داند در اعماق که او هرگز نمی تواند برابر پدرش.

برخی از بینندگان مطمئنا دیدن این شخصیت به عنوان یک ریف در امریکا رهبر فعلی اما اجازه ندهید که کسانی که نحوهی شما منحرف کردن اذهان از آنچه که فراتر از Hoult را خوشدل عملکرد خودشیفتگی. این است کاترین داستان. و آن را در میان بهترین از بسیاری اخیر پاپ-فرهنگی reconsiderations افسانه ای زنان از قرن گذشته; آخرین سال HBO بازیگران Helen Mirren, به عنوان ملکه در سفت دوره درام کاترین کبیر. از تاج به ویکتوریاما نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی ملکه تلویزیون.

در عین حال مورد علاقه من, تصاویر از پیشگامانه زنان مانند مورد علاقه, ماری آنتوانت و در حال حاضر بزرگحداقل تا حدی طنز (همچنین ببینید: تلویزیون اپل+’s کثیف, هیجان, Dickinson). تاپیک تلخ کمدی در همیشه مربوط به داستان زنان متولد به قدرت یا نابغه که با این وجود زندگی خود را صرف مبارزه—اگر نه فقط پایدار—متوسط مردان که آنها را به این باور بود اساسا تحتانی. حداقل کاترین یک پایان خوش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>