روس ها شروع به رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد پوتین به ماندن در قدرت تا 2036

(مسکو) — نظر سنجی باز در روسیه روز پنج شنبه به صورت یک هفته رای بر تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036.

رای گیری در کشت از اصلاحات قانون اساسی پیشنهاد شده توسط پوتین در ماه ژانویه در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 22, اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بعدها موکول برای 1 جولای با مراکز رای دهی باز یک هفته زودتر و باز ماندن به مدت هفت روز در تلاش برای جلوگیری از جمعیت اصلی روز رای گیری.

پیشنهاد اصلاحات شامل تغییر در قانون اساسی است که اجازه می دهد 67 ساله پوتین که حکومت روسیه برای بیش از دو دهه به اجرا به صورت دو شش ماه نظر خود را پس از یک جریان منقضی می شود در سال 2024. دیگر اصلاحات صحبت در مورد بهبود مزایای اجتماعی تعریف ازدواج به عنوان یک اتحادیه از یک مرد و یک زن و توزیع مجدد قدرت اجرایی در دولت تقویت ریاست جمهوری است.

این تغییرات در حال حاضر تایید شده توسط هر دو مجلس پارلمان این کشور به دادگاه قانون اساسی شدند و به قانون امضا شده توسط پوتین. او اصرار داشت که آنها قرار بود به رای گیری, حتی اگر آن است که از نظر قانونی مورد نیاز در بسیاری از آنچه را به عنوان تلاش برای قرار دادن یک روکش از دموکراسی در بحث تغییرات.

برگزاری رای گیری در وسط از یک بیماری همه گیر است بدستآمده بهداشت عمومی, نگرانی, چرا روسیه است که هنوز گزارش بیش از 7000 ویروس جدید موارد روزانه و 606,000 تایید عفونت در تمام سوم-بدترین caseload در جهان است.

کرملین بارها رد این نگرانی کرد و گفت که روسیه قادر به کاهش سرعت این بیماری همه گیر و اطمینان مردم است که همه اقدامات لازم شده است برای اطمینان از ایمنی از رای دهندگان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>