زنان روسی شفاعت قانون به توقف ‘اپیدمی’ از حمله های داخلی

با توجه به وحشیگری از آنچه مارگاریتا Gracheva شوهر را به شما می خواهم فکر می کنم روسیه و قانونگذاران می خواهند برای جلوگیری از اتفاق می افتد به زنان دیگر است.

به جای نگرش به وضع قوانین شدیدتر در خشونت باقی می ماند گیر در یک قرن.

دو سال پیش Gracheva شوهر قطع هر دو دست او را ترک 27 ساله مادر دو مثله برای زندگی است.

“من هنوز هم درد. آن لطمه می زند و درد اما شما استفاده می شود به آن” Gracheva گفت: CBC News در سنت پترزبورگ خانه خم انگشتان دست در دست مصنوعی است که متصل به بازوی چپ خود را در مچ دست است.

سیاه و سفید و نقره مفاصل به آلمانی ساخته شده دستگاه تقریبا اسکلتی نگاه, اما از آن است که ماهر به اندازه کافی برای Gracheva به درک اشیاء کوچک — بعد از عمل.

او دست راست و در عین حال پیچیده شده در یک باند و همچنین به وضوح به مراتب از حالت عادی برطرف کننده زخم خورده و تنها بخشی از عملکرد. اما حداقل آن را اجازه می دهد تا او را به یک بار دیگر خود را احساس می کنید پوست کودکان و نوجوانان.

“من هنوز هم یک مشکل [ترکیب] مو,” او گفت:. “اما واقعا شادی را در چیزهای کوچک.”

Gracheva به عنوان یکی از بالا ترین مشخصات قربانیان روسیه اپیدمی خشونت خانگی است و با توجه به صدای قدرتمند به سرخوردگی احساس زنان طرفداران که تلاش کرده اند برای سال قوی تر خشونت قانون به تصویب رسید.

“هیچ قانون وجود دارد در حال حاضر — هیچ چیز وجود دارد” Gracheva گفت. “تنها وجود دارد اگر وجود دارد در حال ضرب و شتم و یا یک بدن مرده. من نمی دانم که چگونه بسیاری از موارد غم انگیز را به اتفاق می افتد برای آن را تغییر دهید.”

سادیستی حمله

به عنوان Gracheva بازگو داستان او او اذعان کرد که “حتی در حال حاضر زمانی که من به عنوان خوانده شده در مورد آن اشک های من خوب است.”

او و شوهرش, دیمیتری, ملاقات بیش از یک دهه پیش زمانی که او هنوز یک نوجوان است. یک زن و شوهر از سال پیش, آنها شروع به داشتن مشکلات در ازدواج خود را و او ادعا می کند او پارانوئید که او از داشتن امر است.

مارگاریتا Gracheva با شوهر سابق او دیمیتری و دو پسر در شادتر. (فرستاده شده توسط Olesya Bosak)

در اکتبر سال 2017, او به او گفت که او می خواست یک طلاق و در مدت کوتاهی پس از آن او رفت اگر چه آنها همچنان به طور مشترک پدر و مادر خود دو پسر و سپس در سن سه و پنج.

در صبح روز Dec. 11, 2017, Gracheva نیاز به یک سوار به کودکان به مهد کودک. آن لحظه ای بود دیمیتری تا به حال شده است در انتظار برای اجرای یک مشمئز کننده طرح.

او در دادگاه شهادت او توضیح داد که او تا به حال scouted یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی خانه خود را. و او خریداری یک تبر.

دیمیتری بازگو چگونه او را برداشت Gracheva در ماشین خود چیره او گره خورده است تا او و چشم او.

سپس دیمیتری حمله کردند و او را با تبر بارها و بارها ارائه 40 ، او قطعه قطعه را به یکی از پاهای او. سپس او قطع یک دست و به دنبال آن دیگر.

“او گریه و میپرسند:” چه کار می کنی ؟ چرا شما انجام این کار؟'” او گفت: در شهادت او.

خروج قطعات از Gracheva را قطع و ساییده دست بر روی زمین چسبیده از برف دیمیتری انجام شده خود را به ماشین و او را به بیمارستان رساندیم.

پلیس بازگشت به جنگل و بهبود آنچه که آنها می توانند, اما جراحان تنها قادر به دوباره وصل کنید یک دست. حتی که ممکن است شده اند ممکن بود آن را برای این واقعیت است که برف نگه داشته بود استخوان و گوشت سرد است.

عکس های روش — بیش از حد وحشتناک برای CBC به نشر — نمایش وحشتناک زخم که در آن جراحان دوخته Gracheva کوچک دست را با هم در سه قطعه و سپس مرتبه بهم چسبیده آن را به بازوی او.

Gracheva در بیمارستان قرار دادن در صورت شجاع در روز پس از دسامبر 2017 حمله. (فرستاده شده توسط مارگاریتا Gracheva)

در طول محکومیت خود را که در آن او موفق به دریافت 14 سال در زندان دیمیتری به دادگاه گفت “من در تلاش برای توجیه آنچه که من انجام داد.”

“اما زمانی که متوجه شدم من تا به حال هیچ خانواده من احساس می کردم که هیچ چیز از چپ به زندگی می کنند.”

بی تفاوت مقامات

Gracheva گفت: در حالی که او می دانست که شوهرش می تواند عصبانی در مواردی به شدت از این حمله غیر منتظره بود. “وجود دارد عشق — و سپس او را در ثانیه و یک سادیست و دیوانه وار.”

اما آن را اولین بار او را تهدید کرده بود ، یک ماه قبل از دیمیتری تا به حال مواجه او بیش از او سوء ظن خیانت. او ادعا می کند او را در معرض تهدید با چاقو, اگر چه او آن را انکار می کند.

Gracheva او گفت: گزارش این حادثه به پلیس بود اما ملاقات با بی تفاوتی. “آنها سخن گفت با او را پس از, اما نه چیزی جدی مانند دوستان صحبت کردن در ورودی ساختمان را به عنوان افسر پلیس و یک جنایتکار است.”

در دسامبر. 7, 2017 او شکایت علیه شوهرش بسته بود. تبر حمله اتفاق افتاد چهار روز بعد.

“وجود ندارد پیشگیری از خشونت خانگی در روسیه گفت:” آلنا Popova, یک وکیل است که در شش سال گذشته باعث شده است که فشار برای تقویت روسی قانون است.

او گفت: محدود کردن دستورات برای رفتار تهدید و ارعاب و تهدیدات کلامی وجود ندارد. تنها زمان مقامات از نظر قانونی می تواند عمل است که اگر یک زن در واقع شدید رنج می برد آسیب فیزیکی که در این صورت پلیس می تواند در دراز اتهام جنایی. حتی پس از آن Popova گفت: این نوار به عنوان جرم جنایی, تنبیه کردن, همسر سوء استفاده در آن بالا است.

سوء استفاده ‘اپیدمی’

Popova گفت که در سال 2017 روسیه ساخته شده مجازات برای آزار یک مرد متاهل تقریبا همان است که برای ترافیک تخلف.

وکیل آلنا Popova شده است هل دادن برای قوی تر خشونت خانگی و قوانین در روسیه به مدت شش سال. ‘آن را یک بیماری همه گیر” او گفت:. (پاسکال دومنت/CBC)

“اگر شما اشتباه پارکینگ [نقطه] در مسکو به شما پرداخت 5000 روبل [$100 Cdn]. اگر شما ضرب و شتم هر کسی که داخل تخت خود را, آن را 5000 روبل” گفت: Popova. “اگر شما ضرب و شتم هر کسی که در داخل خانواده خود را, شما فقط پرداخت هزینه. و سیگنال که دولت ما می فرستد به عاملان این است که آن را O. K. شما می توانید فقط با پرداخت هزینه.”

Popova گفت که با توجه به آمار رسمی سازمان Rosstat 16 میلیون روسی زنان در هر سال — تقریبا یک پنجم — گزارش نوعی سوء استفاده از یک شریک داخلی.

“آن را یک بیماری همه گیر در روسیه” Popova گفت.

برای یک زمان کوتاه در 2019, Popova حال امیدوارم که همه چیز ممکن است تغییر کند. یک سری از موارد تکان دهنده از جمله Gracheva را وادار روسیه رسانه های دولتی به این موضوع به مراتب برجسته تر از معمول است.

مهمتر Oxhana شد یک عضو از حاکم روسیه متحد حزب توافق به شرکت حامی Popova این قانون که برای اولین بار با توجه خشونت خانگی به ویژه وضعیت در قانون است. آن را در نهایت قدرت پلیس به موضوع محدود کردن دستورات در برابر سوء استفاده از همسران.

اما زمانی که این قانون مطرح در دوما یا مجلس در ماه دسامبر Popova شوکه شده بود به کشف آن شده است به طور چشمگیری تغییر داده است. کلید مقررات محدود سفارشات برای مثال حذف شده بود.

“آن را مانند اخته از قانون” او گفت:.

این پیش نویس در حال حاضر در حال مطالعه توسط یک کمیته پارلمانی بنابراین احتمال وجود دارد, آن می تواند تقویت شود اما طرفداران نیست امیدوار.

‘قانون اخته’

این خشونت قانون ممکن است قربانی دیگری از روسیه نبرد ایدئولوژیک با غرب است. Popova مخالفان گفت: اغلب تصویر کشیدن چنین طرح های اجتماعی به عنوان غارنوردی به “لیبرال” یا “غربی” تفکر.

“این وضعیت در کشور ما دیوانه است. ما دو نقطه مختلف از نظر — که خشونت باید ممنوع است و خشونت این است که ما ارزش های سنتی,” او گفت:. “من می توانید ضرب و شتم بچه ها من, اما من پدر و من می توانید انجام دهید که چون من قدرت را به عنوان یک پدر و مادر است.”

توانمند ترین مخالفان آمده اند از روسیه و کلیسای ارتدوکس حرکات.

صدها نفر از مردم در مسکو به تازگی با حضور در یک تجمع در کلیسای جامع در مخالفت با پیشنهاد قوانین جدید ، برخی سخن گفت که در این رویداد به نظر می رسد به برابر مجازات عروسی حمله با مسائل از جمله حقوق همجنسگرایان و یا ازدواج.

آندره Kormukhin رهبر از محافظه کار ارتدوکس گروه Sorok Sorokov گفت: قوی تر خشونت خانگی و قوانین را ‘نابود سنتی روسیه،’ (پاسکال دومنت/CBC)

“کسانی که در حال لابی گری برای این قانون هستند و دشمنان از روسیه دشمنان از خانواده” گفت: ناتالیا Reutova که صحبت می کرد در این نشست است. “این قانون می تواند منجر به این واقعیت است که نسل جوان ما را نمی خواهد می خواهید برای ایجاد یک خانواده و کودکان است.”

نظرات دیگر به نظر می رسید مانند آنها از دوران دیگری است.

“همه چیز ممکن است اتفاق می افتد در یک خانواده است. شاید حتی اگر شوهر ضربان همسر — اگر آن را بسیار سخت میاد به حواس او گفت:” زن دیگری است که نمی خواهد او را به نام.

آندره Kromukhin رهبر ارتدوکس گروه محافظه کار به نام Sorok Sorokov پیشنهاد دولت هیچ کسب و کار تنظیم آنچه که می رود در داخل یک خانواده واحد مهم نیست که چقدر شدید است. و او پیشنهاد کرد که مارگاریتا Gracheva تبدیل به یک پیاده در یک مقدار بزرگتر مبارزه بین “غرب” و ارزش ها است.

“بی پروا لابی این قانون با استفاده از Gracheva برای بی پروا اهداف,” او گفت:. “این مرا ناراحت می کند.”

یادگیری به مقابله

چقدر فراگیر چنین دیدگاه ها در جامعه نامشخص است. یک نظرسنجی مستقل Levada مرکز در ماه سپتامبر سال 2019 پیشنهاد اکثر روس ها به نفع بیشتر “غیر رسمی” راه حل برای مقابله با خشونت خانگی مانند گزارش تخلف به خانواده و دوستان و یا یک روانشناس به جای تقویت ،

در هر صورت نه کسانی که در کرملین و نه نمایندگان در پارلمان روسیه به نظر می رسد آماده به سرمایه گذاری بیش از حد در مصرف در گروه های کلیسا.

Gracheva تاسف است با مشکل گرفتن موثر خشونت خانگی و قانون اما در یک روز به صورت روز او را بیشتر متمرکز بر مقابله با ناتوانی است.

یکی از دوستان که یک عکاس حرفه ای در زمان, زرق و برق, عکس از Gracheva برای کمک به ساخت اعتماد به نفس خود را. (فرستاده شده توسط مارگاریتا Gracheva)

پزشکان در سن پترزبورگ به او داده اند به یک $75,000 ما آلمانی-مصنوعی ساخته شده با دست خود را “مصنوعی” دست به عنوان او آن را خواند و به او گفت: او مشغول نگه داشتن re-یادگیری مهارت های اولیه.

Uninjured عضلات بازوی او اجازه می دهد او را به ماشه انگشتان دست در دست و اگر چه او می گوید در آن طول می کشد مقدار زیادی از عمل است.

“من بسیار خوشحال بود وقتی که من می تواند قهوه را برای اولین بار به نوبه خود صفحات در یک کتاب — چیزهای کوچک است که شما پرداخت نمی توجه به در زندگی عادی است.”

سوی دیگر او بود که دوباره متصل در ساعت بعد از شوهرش حمله تنها حدود 15 درصد تحرک.

ما در طول مصاحبه Gracheva بدبختانه از طریق صفحات از کتاب او نوشته است در مورد او مصیبت که ناراحت عنوان شاد بدون دست. او همچنین در مورد شوهر سابق او در تن اندازه گیری با چند نکات از خشم.

“از همان ابتدا تصمیم گرفتم هیچ حس گریه,” او گفت:. “من دو بچه ها و من باید یاد بگیرند که به زندگی در یک راه جدید و حرکت رو به جلو است.”

یکی از دوستان که یک عکاس حرفه ای ارائه شده و به برخی از زرق و برق, عکس هایی از او که او پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که او را برای مقابله با پیامدهای این حمله است.

“من داده نشده تا در زندگی شخصی من است. شما نمی توانید قضاوت همه مردان توسط یک فرد, ” او گفت:, اذعان او به داشتن رابطه دیگر و احتمالا حتی بیشتر از کودکان است.

در حالی که انعطاف پذیری است که قابل توجه Gracheva نگران است که در شش سال هنگامی که شوهر سابق او است واجد شرایط برای رهایی از زندان, او سعی خواهد کرد به عقب بر گردیم به زندگی خود را.

و که در آن روسیه ممکن است هنوز خشونت خانگی در محل برای محافظت از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>