روسی دادستان درخواست آمریکا-شهروند کانادا پل Whelan خدمت 18 سال در جاسوسی مورد

روسی دادستان خواسته دادگاه در روز دوشنبه به حکم دریایی سابق آمریکا پل Whelan که در محاکمه متهم به جاسوسی برای ایالات متحده به 18 سال در یک زندان امنیتی حداکثر وکیل او گفت:.

Whelan, یک ملی ایالات متحده, که همچنین دارای انگلیسی کانادایی و ایرلندی گذرنامه بازداشت شده بود در دسامبر سال 2018 است. او قاطعانه رد این اتهام گفت که او قرار بود در یک نیش است.

دادگاه حکم خود را اعلام خواهد کرد در ژوئن 15, Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: روز پس از شنیدن.

“دادستان ساخته شده است که بسیار خشن و تقاضا است. آن را کاملا غیر قابل توجیه و اساس است. به صداقت ما در شوک” Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov به خبرنگاران گفت: روز پس از شنیدن.

محاکمه او آغاز شد که در مارس 23, بسته شده به عنوان محتوای آن broaches اطلاعات طبقه بندی شده. بسیاری از
مورد جزئیات پدید آمده از طریق وکیل خود.

سفیر ایالات متحده در مسکو جان سالیوان گفت: رسیدگی به مبلغ یک “راز محاکمه” و “مسخره از عدالت است.”

“وجود دارد هیچ مشروعیت به یک روش است که پنهان در پشت درهای بسته. آن است که نه شفاف است و نه عادلانه است و نه بی طرف” او گفت:.

اتهامات درمان فقیر

Whelan که تبدیل 50 در بازداشت این سال استفاده کرده است حضور خود را در جلسات محرمانه بوده و بیمار تحت درمان با نگهبانان زندان و رد شده است توجه پزشکی است.

مقامات روسی را متهم کرد که از او تقلید می کنی مشکلات بهداشتی به منظور جلب توجه به خود را مورد.

Whelan, متولد در اتاوا به پدر و مادر اقامت در میشیگان برای بیش از دو دهه قبل از دستگیری او.

Whelan خدمت در نیروی دریایی بود اما به اعدام محکوم شده در دادگاه نظامی از اتهامات عنوان شده است که شامل larceny در حالی که خدمت به عنوان یک کارمند اداری در عراق در سال 2006. او کاهش یافته بود در رتبه بندی از گروهبان به بدنی و با توجه به انجام بد ترشحات از خدمات.

سازمان دیده بان l سپتامبر. 2019: Whelan تقبیح اتهامات:

در یک انفجار در مسکو دادگاه کانادا پل Whelan فریاد زد پایین یک قاضی سهشنبه به عنوان او تلاش برای دفاع از خود در برابر اتهام جاسوسی. 2:00

دادستان در مورد متهم Whelan بودن حداقل رتبه نظامی ایالات متحده سرهنگ هوش و که او گرفتار قرمز دست در تلاش برای به دست آوردن اسرار وکیل او گفت:.

دفاع گفت: Whelan تا به حال تنها اعتقاد او دریافت عکس از یک سفر است که او و آشنایی بوده است و نه مواد طبقه بندی شده و که او تا به حال شده است فریب Zherebenkov گفت.

“این یک بازی محکوم به,” او گفت:.

مقامات ایالات متحده به نام از اتهامات عنوان شده علیه Whelan الکی و به نام روسیه به آزادی او در توصیف این مورد به عنوان یک “قابل توجهی مانع” برای بهبود روابط دوجانبه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>