رئیس جمهور روسیه پوتین پشت متمم اجازه می دهد او را به باقی می ماند در قدرت

(مسکو) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید او از اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده است که اجازه می دهد او به دنبال واژه دیگری و در قدرت باقی می ماند.

پوتین به حمایت خود را از روز شنبه به متمم قانون اساسی مطرح شده توسط Valentina Tereshkova یک نماینده مجلس که به عنوان یک فضانورد اتحاد جماهیر شوروی شد اولین زن برای پرواز به فضا. Tereshkova پیشنهاد یا دور انداختن ریاست جمهوری محدودیت و یا اصلاح قانون اساسی روسیه به پوتین اجازه اجرای دوباره. یک سری از اصلاحات قانون اساسی در حال رفتن به یک رای در سراسر کشور در تاریخ 22 آوریل.

ادامه مطلب: ‘یک انقلاب بدون خونریزی.’ پوتین برنامه ای برای بازنویسی روسیه قانون اساسی می تواند اجازه می دهد او را به رهبری برای سال آینده

“وجود یک فرصت برای رئیس جمهور فعلی (به انتخاب مجدد) با توجه به عمده gravitas می تواند یک عامل در ایجاد ثبات برای جامعه ما” Tereshkova گفت: کرملین کنترل دومای دولتی روسیه مجلس در روز سه شنبه.

پوتین گفت در مقابل لغو محدودیت مدت اما حمایت ایده تجدید نظر در سقف. قانون فعلی محدودیت های رئیس جمهور برای دو دوره متوالی. پوتین در جریان شش سال منقضی می شود در سال 2024.

67 ساله پوتین در قدرت بوده برای بیش از 20 سال در حال تبدیل شدن روسیه طولانی ترین خدمت رهبر پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین.

او خطاب به قانونگذاران در طول یک بحث تفرقه در اصلاحات قانون اساسی به او پیشنهاد قبلی. اصلاحات هستند تا برای خواندن است.

کرملین کنترل مجلس دومای دولتی تنظیم شده است به سرعت حمایت پوتین پیشنهاد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>