پارلمان روسیه آغاز می شود هموار کردن راه برای پوتین برای ریاست دوباره رئیس جمهور

روسیه حاکم روسیه متحد حزب گفت: این امر بازگشت اصلاح قانون اساسی است که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای اجرای دوباره ریا اخبار آژانس در گزارش چشم انداز پوتین قبلا بازی کردن.

پوتین که در ماه ژانویه پرده برداری از یک عمده shakeup از سیاست روسیه و یک قانون اساسی تعمیرات اساسی مورد نیاز است که در قانون اساسی به مرحله در سال 2024 زمانی که دوم خود را پی در پی ریاست جمهوری به پایان می رسد. اما روسیه متحد مجلس پیشنهاد شده در اوایل روز سه شنبه اصلاح قانون اساسی در راه است که خواهد تنظیم مجدد پوتین به ریاست جمهوری شمارش به صفر است.

یک سری از اصلاحات قانون اساسی را به رای در سراسر کشور در تاریخ 22 آوریل.

سابق KGB افسر پوتین 67 خدمت چهار ریاست جمهوری شرایط در مجموع و نیز انجام شده روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر مسلط سیاسی روسیه چشم انداز برای دو دهه بوده است.

منتقدان او را متهم کرد از توطئه برای استفاده از تغییرات در قانون اساسی برای گسترش حکومت خود را فراتر از 2024. پوتین مشخص نیست چه برنامه های خود را پس از آن تاریخ اما گفت که او به نفع شوروی عمل از داشتن رهبران برای زندگی که می میرند ،

در این جزوه عکس های ارائه شده توسط دومای دولتی جهان اولین زن فضانورد Valentina Tereshkova صحبت می کند در طول یک جلسه قبل از رای گیری برای اصلاحات قانون اساسی. Tereshkova یک نماینده مجلس با روسیه حزب حاکم پیشنهاد سهشنبه به قراضه ریاست جمهوری محدودیت. (دومای دولتی از طریق آسوشیتد پرس)

پوتین گفت: مجلس در تلویزیونی نظرات به اعتقاد او اصلاح قانون اساسی است که اجازه می دهد او را برای ریاست دوباره رئیس جمهور می تواند به تصویب رسید اگر روسیه دادگاه قانون اساسی نمی شی.

“در اصل این گزینه امکان پذیر خواهد بود اما به یک شرط — اگر دادگاه قانون اساسی می دهد یک حکم رسمی که چنین متمم نمی خواهد در تضاد با اصول و مفاد اصلی قانون اساسی” پوتین گفت.

Valentina Tereshkova یک روسیه متحد مجلس گفت: مجلس او پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در راه است که خواهد تنظیم مجدد پوتین به ریاست جمهوری شمارش به صفر است.

این حرکت اگر به تصویب رسید که اجازه می دهد او را به خدمت یکی دیگر از دو پشت به پشت شش سال نظر.

سرگئی Neverov یک قانونگذار ارشد روسیه متحد گفت: “این حزب را “بدون شک حمایت” چنین ایده اما این امر باید مورد بحث با پوتین به عنوان به خوبی به عنوان پارلمان رهبران.

یکی دیگر از حزب حاکم مجلس در روز سه شنبه پیشنهاد برگزاری ضربه محکم و ناگهانی انتخابات مجلس در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر 2021 پس از اصلاح قانون اساسی است که از راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>