روسیه شرکت نفتی روس نفت به پایان می رسد ونزوئلا به عنوان کسب و کار ما یو پی اس فشار

ولادیمیر پوتین رئیس دولت گرفته شده کنترل از روس نفت به ونزوئلا دارایی را امتحان کنید و گریز آمریکا. این حرکت در می آید و در مدت کوتاهی پس از ما تحت تعقیب, نیکولا Maduro و دیگر مقامات بیش از narcotrafficking.

روسیه تولید نفت لوله روس نفت روز شنبه گفت آن متوقف شده بود عامل در ونزوئلا و انتقال دارایی های خود را به شرکت خود را به طور کامل توسط دولت روسیه است.

این حرکت ظاهرا در نظر گرفته شده برای محافظت از این شرکت از تحریم های آمریکا با هدف مجازات اشخاص که انجام کسب و کار با دولت رئیس جمهور نیکولا Maduro.

فروش آمد و پس از دو روس نفت تابعه بودند تحریم توسط آمریکا خود را برای نفت-فعالیت های مرتبط در ونزوئلا در ماه گذشته است.

ادامه مطلب: آنچه در خطر است برای روسیه در ونزوئلا وجود دارد ؟

روس نفت که به رهبری ایگور Sechin دراز مدت خودی رئیس جمهور روسیه ولادیمیر دایره درونی. Sechin گفت: این شرکت حرکت به معنی “تمام دارایی ها و عملیات تجاری از روس نفت در ونزوئلا و/یا در ارتباط با ونزوئلا خواهد بود دفع فسخ یا انحلال.” این شامل چندین سرمایه گذاری مشترک, نفت, زمینه, خدمات, شرکت ها و فعالیت های تجاری. نام شرکت جدید ناشناخته باقی مانده است.

اگر ما به تحریم روس نفت در آینده این امر می تواند به طور مستقیم اعلام دولت پوتین.

ایالات متحده همراه با تعداد زیادی از کشورهای دیگر در نظر مادورو دولت نامشروع و حامیان رقیب خود خوان Guaido که نام خود را رئيس جمهور موقت سال گذشته است. روسیه به نوبه خود با پشتیبانی از Maduro. اقتصادی و دخالت در این کشور آمریکای جنوبی را فراهم کرده است حیاتی جریان های نقدی به دولت به عنوان کشور چنگ زدن با شایع تورم است.

ادامه مطلب: ونزوئلا دور تا ما نفت کارفرمایان پس از Guaido دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن

متهم با narcoterrorism

پیش از آن در هفته ما علنا تحت تعقیب مادورو و دستیاران در narcoterrorism اتهامات گفت: دولت سوسیالیستی تبدیل ونزوئلا دولت را به یک سیستم در خدمت کارتل های مواد مخدر پول launderers و چریکهای از همسایه کلمبیا که فرستاده کوکائین به ایالات متحده است.

یکی از چهره های متهم شد Cliver الکلا سابق ارتش و کاردانی ایرانیها سلف هوگو چاوز. او بازنشسته شده بود که مادورو در زمان قدرت در سال 2013 شد و حریف را از رئیس جمهور جدید, اخیرا حمایت از مخالفان کمپین خوان Guaido به سرنگونی رئیس جمهور. اما ما کیفرخواست مدعی او درگیر شد و با narcotrafficking توطئه های اجرا شده توسط مادورو و دیگر مقامات عالی رتبه.

الکلا که زندگی در کلمبیا تبدیل خود را به مقامات کلمبیا روز جمعه بود و بنا به گزارش پرواز به نیویورک به صورت اتهامات عنوان شده علیه. وجود داشته است 10 میلیون دلار (€8.9 میلیون دلار) پاداش برای ضبط خود را.

ادامه مطلب: ونزوئلا رابطه عشق و نفرت با دلار

رئیس سابق ونزوئلا نظامی واحد اطلاعات هوگو کروجل همچنین بنا به گزارش بحث ممکن است خود را تسلیم به ما داد. او به همین ترتیب چهره قاچاق مواد مخدر به اتهام. کروجل شده است در پنهان از ماه نوامبر هنگامی که یک دادگاه اسپانیا تایید استرداد او به آمریکا. مقامات آمریکایی بر این باورند که او می تواند با ارائه اطلاعات گسترده ای در قاچاق مواد مخدر از مادورو و دایره خود را.

در حال حاضر در بحران در حال حاضر می آید coronavirus

این ما بوده است و افزایش فشار در ونزوئلا در تلاش برای خفه کردن پشتیبانی و منابع رفتن به مادورو دولت به عنوان کشور جنگ اقتصادی و بحران انسانی. میلیون ها نفر از ونزوئلا در کشور فرار کرده اند و کسانی که باقی می ماند در صورت شدید کمبود مواد غذایی و پزشکی است.

این بحران می تواند بدتر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به طور فزاینده ای گسترش می یابد از طریق آمریکای لاتین از جمله ونزوئلا است. در شنبه Guaido به نام برای مواقع اضطراری دولت تشکیل می شود به منظور مبارزه با بحران بهداشت و درمان مطرح شده توسط coronavirus اما گفت که مادورو نمی تواند بخشی از آن است.

cmb/mm (ایسنا, EFE, AFP, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>