مقامات روسیه با استناد به COVID-19, بلک در جولای 1 رفراندوم قانون اساسی

صدها نفر از روسیه ايستگاه مقامات با اشاره به خطر گسترش رمان coronavirus می گویند که آنها نمی خواهد کمک به سازماندهی در سراسر کشور رای اصلاحات است که می تواند گسترش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور حکومت تا 2036.

در جولای 1 رای روس ها خواهد شد و رای به تایید یا رد اصلاحات در قانون اساسی از جمله تغییر است که اجازه می دهد پوتین به خدمت دو شش سال از نظر, اگر دوباره انتخاب به جای پله در سال 2024.

اما حدود 350 انتخابات در سراسر کشور می گویند بخشی از مصرف بیش از حد خطرناک در زمانی که مقامات هنوز گزارش هزاران نفر از عفونت های جدید هر روز با وجود کاهش موارد در مسکو پایتخت.

مقامات شروع یک درخواست به سعی کنید به تشویق همسالان برای پیوستن به تحریم.

“در جولای 1 رای به شمار خطر به زندگی و سلامت ما و به زندگی و سلامت رای دهندگان” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما فقط نمی فهمم چرا چنین فداکاری و خطرات مورد نیاز هستند به همین دلیل ما نیاز به نگه داشتن یک رای در حال حاضر و در هر قیمت. ما نه مصرفی.”

یک زن به نظر می رسد در سوغاتی در یک فروشگاه در سن پترزبورگ در روز چهارشنبه در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر. (Dmitri Lovetsky/آسوشیتد پرس)

تحریم ها به نظر می رسد در حال حاضر بعید به شدت مختل رای گیری که توسط اداره حداقل یک میلیون نفر از جمله مقامات. اما آن تقویت شکایت های ساخته شده توسط پوتین منتقدان که او برنامه ریزی شده رای گیری خیلی زود از بهداشت و ایمنی دیدگاه به دلایل سیاسی.

“معلوم نیست چه ضرورت [از این رای] است” گفت: سرگئی Romanchyuk عضو مسکو محلی کمیسیون انتخابات.

“چرا ما نمی توانیم صبر کنید تا ماه سپتامبر و یا حتی سال آینده؟”

کرملین را رد کرده است سیاست ها در بازی و گفت: همه احتیاطی لازم گرفته خواهد شد.

منتقدان می گویند پوتین عجله به استفاده از یک احساس خوب میهنی پرنیان اغلب توسط تولید سالانه میدان سرخ رژه نظامی در 24 ژوئن این سال — به عنوان به خوبی به عنوان خوب آب و هوا در تابستان و کاهش مستند محدودیت.

هیچ مخالفت حوادث در حال انتظار برای اجازه داده شود قبل از رای گیری با منتقدان گفت: coronavirus ناشی از ممنوعیت در رویدادهای عمومی هستند یک راه آسان برای کرملین برای جلوگیری از تظاهرات.

رای گیری برگزار می شود بیش از هفت روز به منظور کاهش خطرات بهداشتی, الکترونیکی, رای گیری مجاز است در دو منطقه — از جمله مسکو با آن 7.3 میلیون رای دهندگان و مراکز رای دهی ممکن است در خارج از منزل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>