روزنامه نگاران روسیه مخالف رئیس بیش سانسور

خبرنگاران در Vedomosti روزنامه باید گفت جدید خود را editor-in-chief است نشانه گرفتن از کرملین. هر کسی که flouts طرفدار دولت قوانین اخراج آنها گفت.

روزنامه نگاران در روسیه کسب و کار برجسته روزنامه Vedomosti شورش علیه خود را که به تازگی منصوب سردبیر در پنجشنبه, متهم اقدام Editor-in-Chief آندره Shmarov طرفدار کرملین سانسور.

در یک سوزاننده op-ed و بیانیه های عمومی کارکنان گفت: Shmarov ممنوع کرده بود آنها را از گزارش اطلاعات از یک ناظر انتخابات بود که خشم رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و از انتشار داستان مهم از پوتین تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036.

با توجه به رسانه های خبرنگار Kseniya Boletskaya هر کسی که در تلاش برای مقاومت در برابر این سیاست اخراج می شود.

در op-ed, روزنامه نگاران گفت: آنها مصمم به حفظ این روزنامه ارزش مانند بی طرفی حتی در صورت فشار از Shmarov.

“از دست داشتن شهرت خود Vedomosti تبدیل خواهد شد یکی دیگر وابسته و موفق خروجی رسانه ها که هدف این است که نه برای جلب رضایت خوانندگان نیاز با خبری که تایید شده و تجزیه و تحلیل کیفیت, اما برای خدمت به منافع و جاه طلبی های خود را رسمی و راز صاحبان آنها اضافه شده است.

کارکنان گفت که آنها مجازات شدند ماه گذشته برای انتشار یک نظرسنجی از شرکت Levada بود که طبقه بندی شده به عنوان یک “عامل خارجی” توسط دولت روسیه در سال 2016. در این نظرسنجی 38 درصد از روس ها گفت: آنها معتقد بودند پوتین نشان داده و تنها منافع بانکداران اقلیت حاکم و کسب و کار.

بیشتر بخوانید: روسیه است در حال اجرا یک coronavirus کمپین دروغ?

ویرایشگر تضاد Shmarov انکار

صحبت با خبرگزاری رویترز روز جمعه Shmarov رد تهدید به آتش هر کسی و گفت: سرمقاله خود را تصمیم گیری ساخته شده بودند به طور کامل به طور مستقل و بدون آموزش از هر گونه مقامات.

پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov نیز رد کرده است که کرملین به حال چیزی برای انجام با Vedomosti را روزنامه نگاری خروجی.

اما Vedomosti سردبیر دیمیتری Simakov مغایر با رئیس خود را در هنگام صحبت کردن به رادیو فردا گفت که سردبیر “دیروز گفت که او به ریاست جمهوری برای مصاحبه منصوب شده است و آنها او را به خود جلب خطوط قرمز [نه به صلیب] و این که جدی ترین یکی بود Levada,” او گفت:.

“دیروز…او به من گفت نه به ذکر است Levada کنه. در غیر این صورت او گفت: آنها [روسیه] را حذف او و هر کس دیگری که انتشار نمی هر گونه پول” Simakov اضافه شده است.

اتحادیه اروپا با انتقاد شدید تهدید به روزنامه نگاران

اتحادیه اروپا همچنین صحبت کردن در برابر روسیه محدودیت برای آزادی مطبوعات در روز جمعه. بلوک دیپلمات ارشد پیتر Stano گفت که “در طول سال های اخیر ما را دیده اند که فضا برای روزنامه نگاری مستقل و جامعه مدنی در روسیه کاهش یافته است. حوادث ارعاب و تهدید و خشونت علیه روزنامه نگاران اغلب گزارش شده است.”

Stano برجسته یک مورد خاص است که در آن Checn رهبر رمضان قدیروف علنا تهدید برنده جایزه روزنامه نگار النا Milashina.

بیشتر بخوانید: تهدید به مرگ روزنامه نگار روسی Milashina

“اتحادیه اروپا را محکوم صراحت تمام تهدیدات حملات کلامی و یا خشونت علیه روزنامه نگاران در پیگیری کار خود را” Stano گفت.

es/msh (dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد مجموعه ای از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>