دادگاه پاک راه را برای پوتین برای باقی ماندن در قدرت

این تغییرات به روسیه اساسی رهبری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تایید شده توسط دادگاه قانون اساسی این کشور. اصلاحات اجازه می دهد پوتین به “تنظیم مجدد” را لحاظ و اجرا برای رئیس جمهور دوباره.

تنها چند روز پس از این ایده از “تنظیم مجدد” ولادیمیر پوتین مدت تعداد عموم شناور در پارلمان, روسیه, دادگاه قانون اساسی حکم داد که این حرکت قانونی است.

در روز دوشنبه courtapproved تغییرات که بخشی از گسترده اصلاحات بسته است که می تواند اجازه می دهد که 67 سال از قدرتمند برای باقی ماندن در قدرت تا 2036. اصلاحات هنوز هم نیاز به تایید رای دهندگان در همه پرسی روز یکشنبه که تعیین شده است برای مارس 22.

دوشنبه حکم نهایی و بلافاصله موثر دادگاه گفت: در وب سایت خود.

هیچ جایی برای منتقدان کرملین

پوتین حکومت روسیه پس از سال 2020 تعویض به نخست دفتر وزارتی در سال 2008 برای دور زدن محدودیت مدت و بازگشت به ریاست جمهوری در سال 2012 پس از اصلاحات که طولانی مدت در طول یک دوره ریاست جمهوری از چهار به شش سال. او برنده اخیر ریاست جمهوری در سال 2018 که اجازه می دهد او را به لحاظ قانونی باقی ماندن در قدرت تا سال 2024.

ماه گذشته پوتین با راه اندازی یک ایده فراگیر اصلاحات قانون اساسی که شامل دادن قدرت بیشتر به پارلمان ادعا اولویت قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی outlawing ازدواج همجنسگرایان و حفظ “اعتقاد به خدا” به قانون اساسی است.

ادامه مطلب: نظر: پوتین تاریخی نفت قدم اشتباه

این تغییرات همچنین به این معنی است که نامزدهای ریاست جمهوری فقط می توانید اجرا کنید اگر آنها را به زندگی در این کشور برای 25 سال گذشته. حکومت را از بین بردن منتقد سرسخت کرملین که با حضور در یک برنامه علمی در دانشگاه ییل در سال 2010 و همچنین تبعید oligarch میخائیل Khodorkovsky.

اصلاحات ‘غیر قابل قبول’

در حالی که روسیه قانونگذاران در بحث اصلاحات در دوما در هفته گذشته ایده بازنشانی محدودیت مدت ابراز شد و نرم افزار-پوتین: روسیه متحد معاون Valentina Tereshkova سابق فضانورد و اولین زن در فضا, آخرین جمعه.

پوتین شخصا به نظر می رسد در اتاق تنها چند ساعت بعد از آن می گویند که این حرکت خواهد بود “در اصل امکان پذیر است.” در پایان روز قانونگذاران پشتیبانی Tereshkova را حرکت و آن را بخشی از اصلاح قانون اساسی. مجلس تحت سلطه pro-پوتین احزاب تایید اصلاحات در بخش سوم و پایانی خواندن در روز چهارشنبه و پوتین امضا کردن در اصلاحات قانون در طول تعطیلات آخر هفته.

دوشنبه حاکم می آید پس از بیش از 18,000 روسها امضا طومار کوبیدن اصلاحات به عنوان “سیاسی و اخلاقی غیر قابل قبول است”.

“ما اعتقاد داریم که خطر یک بحران قانون اساسی و غیر قانونی و ضد قانون اساسی کودتا … حلق آویز بیش از کشور ما” درخواست گفت.

dj/ng (AP, AFP, اینترفاکس, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>