روسیه: موج کاذب تهدید به بمب گذاری اهداف مسکو

مقامات روسی را دریافت کشت و جعل تهدید به بمب گذاری در روزهای اخیر با هدف قرار دادن صدها نفر از ساختمان های مسکو و ایستگاه های مترو. غیر موجود بمب نیز گزارش شده است در هیئت مدیره چندین جت مسافری.

ناشناس تماس گیرنده گزارش بمب در هیئت مدیره حداقل سه هواپیماهای مسافربری پرواز از مسکو در روز پنج شنبه اما هر سه جت با خیال راحت به مقصد خود رسیده و در سایر نقاط کشور است.

آخرین تهدید به بمب گذاری در آمده پس از چندین دیگر هواپیماهای روسی نیز هدف جعل تهدید به بمب گذاری در اوایل این هفته. پلیس مسکو دریافت گزارش های تایید نشده از 600 بمب کاشته شده در این شهرستان در روز سه شنبه به تنهایی شامل تمام 232 مسکو ایستگاه های مترو 80 پل 15 دادگاه و 200 مراکز.

“تخلیه تلاش شد حداقل برخی از 1500 نفر گفت:” یک منبع ذکر شده توسط روسی اینترفاکس اعلام کرد. “نه تنها یک تهدید تایید شد.”

روسیه مواجه شده است امواج کاذب بمب گزارش پس از سال 2017 با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دوبله پدیده “تلفن تروریسم” در سپتامبر آن سال. اما روسیه نیروهای امنیتی و سازمان های اطلاعاتی قادر به پیگیری کردن کسانی که مسئول.

در اواخر ژانویه سال 2020 روسیه ارتباطات watchdog Roskomnadzor و آن FSB سرویس امنیتی مسدود شده دو ایمیل های رمزگذاری شده خدمات ProtonMail و StartMail. مقامات روسی بر این باورند کاربران ناشناس با استفاده از این خدمات به ارسال از تهدید به بمب گذاری.

برخی از پیام های حاوی تهدید به بمب گذاری مراجعه به طرفدار کرملین میلیاردر کنستانتین Malofeyev با توجه به روسیه Meduza اخبار سایت. ناشناس پیام خواست که او را برمی گرداند 120 bitcoins (برخی $743,500 €696,800 در روز پنجشنبه نرخ) در cryptocurrency که او گفته به سرقت برده از در حال حاضر از بین رفته cryptocurrency سیستم تبادل در سال 2018 است. Malofeyev را رد کرده است هر گونه تخلف.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>