روسیه و ترکیه چکش کردن جزئیات بیشتر در مورد گشت مشترک آتش بس در سوریه

ترکیه و روسیه توافق کرده اند که در جزئیات آتش بس در سوریه به منطقه ادلب پس از چهار روز مذاکرات در آنکارا, وزیر

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

ترکیه و روسیه توافق کرده اند که در جزئیات آتش بس در سوریه به منطقه ادلب پس از چهار روز مذاکرات در آنکارا, وزیر دفاع Hulusi Akar گفت:, و اضافه کرد که گشت مشترک همراه یک کلید بزرگراه آغاز خواهد شد در روز یکشنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

ترکیه و روسیه که طرف مخالف در سوریه برای جنگ, توافق در مارس 5 برای توقف درگیری ها در این کشور غربی پس از خشونت ها آواره نزدیک به یک میلیون نفر در آورده و دو طرف نزدیک به رویارویی با ده ها تن از سربازان ترکیه کشته در یک دوره از هفته.

تحت توافق ترکیه و نیروهای روسیه را به انجام گشت مشترک در امتداد بزرگراه M4 لینک سوریه به شرق و غرب و ایجاد امنیت راهرو در دو طرف آن است. یک هیاتی وارد آنکارا روز شنبه به کار کردن جزئیات.

"متنی که آماده کرده بود امضا شده توسط هر دو طرف است و در حال حاضر در اثر. ما را ببینید اولین برنامه مشترک گشت در مارس 15," Akar به نقل از به نقل از دولتی "آناتولی".

Akar گفت: هر دو کشور ترکیه و روسیه مشغول به کار بودند برای اطمینان از آتش بس ماندگار می شود و اضافه کرد که آنکارا و مسکو را ایجاد مشترک هماهنگی مراکز برای نظارت بر توافق.

در حالی که آتش بس مقابله آدرس ترکیه نگرانی های اصلی در ادلب — توقف یک جریان مهاجران و جلوگیری از مرگ بیشتر سربازان ترکیه — آن را نیز سمان های اخیر با حمایت نیروهای دولتی سوریه و ترکی برگ مشاهده پست های در این منطقه محاصره شده توسط طرف سوری.

Akar گفت: علائم وجود دارد که مهاجرت از ایران به سمت ترکیه در مرز متوقف شده بود پس از آتش بس کرد. وزارت او گفت به طور جداگانه مذاکره با روس ها تا به حال به این نتیجه رسیدند.

اوایل روز جمعه یک مقام امنیتی گفت: ترکیه مشاهده پست ها در ادلب را در محل باقی می ماند و عملکرد با وجود اینکه در محاصره شده. این مقام گفت که هیچ سنگین اسلحه یا تجهیزات می توان خارج از پست.

"وجود دارد هیچ نقض [از آتش بس] در برابر مشاهده پست" که به معنای "پایان دادن به خونریزی و انسانی درام" این مقام گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آنکارا.

ترکیه که پشتیبانی از سوریه گروه های شورشی به دنبال سرنگونی بشار اسد انجام خواهد داد "آنچه لازم است" در برابر هر گروه در تلاش برای جلوگیری از برنامه ریزی مشترک گشت رسمی اضافه شده است.

آتش بس توافق کرده است که تا حد زیادی برگزار شد و پس از 5 مارس زده شد و پس از حدود 60 نیروهای ترکیه کشته شدند در درگیری در منطقه پس از ماه گذشته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب